Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

aman bırak yapsın yemekleri eminim fazla dayanmaz :)

bende nişanlıma bulaşık falan o işleri teslim ederim gül gibi geçinip gideriz

ee baban ister gelin gidin ama zor olur tabi evlenince benim öyle sorunum yok arabayla 15 dk evim her dakika ya bide yada annemlerde hatta kayınvalidemlerde oluruz kaydirigubbakcemile3

cnm birde buldum o hapı kk da varmış sende oku bir yorumları

senin yakınmış canım bizim arabamız da olmadığı için 1.5-2 saat sürüyor.
hapa baktım da birinin ilk ay midesi hep bulanmış ya bende de öyle olursa tam düğün üstükafamçokkarıştı

ya hap etkisini ne zaman gösteriyor kızlar? ben düğünden tam 1hafta önce adet görücem. o zaman başlasam etkisini gösterir mi? birde yasmin mi kullanacaksın yarenka?

senin yakınmış canım bizim arabamız da olmadığı için 1.5-2 saat sürüyor.
hapa baktım da birinin ilk ay midesi hep bulanmış ya bende de öyle olursa tam düğün üstükafamçokkarıştı

olsun cnm yine aynı ilde olacaksın

yok cnm allah korusun sen git doktora bir danış belki başka hap verir
birde orda okudum birisine ikinci bir hap vermiş doktor kıllanma yapmasın diye

iyi araştırın ben güvenemiyorum doğum kontrol haplarına

gerçi geçiktiricide hormonlarla oynuyacak ama napim düğünde hasta olucak yoksa püfff:sm_confused:

ya hap etkisini ne zaman gösteriyor kızlar? ben düğünden tam 1hafta önce adet görücem. o zaman başlasam etkisini gösterir mi? birde yasmin mi kullanacaksın yarenka?

daha ne kullanacağımı bilmiyorum canım haftaya doktora gideceğim ne verirse artık.
düğünden 1 hafta önce başlarsan etkisi olmayabilir canım 1 ay önceki adetinde başla bence. ben de 13-14 mayıs gibi olacağım ve ilaca da o zaman başlayacağım

cnm ndrcn geldi ona doktoru belara önermiş aşağıda linki ekledim ordan bakabilirsin

hastalığın ilk günü ama kaçırırsan 5. günü içebilirmişsin bir kişi yazmış 2 ayda 6 kilo almış

olsun cnm yine aynı ilde olacaksın

yok cnm allah korusun sen git doktora bir danış belki başka hap verir
birde orda okudum birisine ikinci bir hap vermiş doktor kıllanma yapmasın diye

iyi araştırın ben güvenemiyorum doğum kontrol haplarına

gerçi geçiktiricide hormonlarla oynuyacak ama napim düğünde hasta olucak yoksa püfff:sm_confused:

senin mutlaka geciktirici kullanman lazım canım düğünde öyle asla olmaz. merak etme bir defadan bir şey olmuyor ben 2 defa kullandım bıraktıktan 3-4 gün sonra normal bir şekilde adet oldum ama kişiden kişiye değişebilir.
tüylenme de yeteri kadar var zaten daha fazlası olmazkaydirigubbakcemile3 ilaçlara suç atmayayım:))

senin mutlaka geciktirici kullanman lazım canım düğünde öyle asla olmaz. merak etme bir defadan bir şey olmuyor ben 2 defa kullandım bıraktıktan 3-4 gün sonra normal bir şekilde adet oldum ama kişiden kişiye değişebilir.
tüylenme de yeteri kadar var zaten daha fazlası olmazkaydirigubbakcemile3 ilaçlara suç atmayayım:))

evet canım çoook lazım ya arada 2-3 gün gecikirdi maşallahı var 4 aydır bu kadarmı denk gelir ya delikafadulden

inşallah bende de bir promlem çıkmaz . :Saruboceq:

kızlar bu arada malum bölgelere ağda yapıyormusunuz düğünden önce ne yapacaksınız

evet canım çoook lazım ya arada 2-3 gün gecikirdi maşallahı var 4 aydır bu kadarmı denk gelir ya delikafadulden

inşallah bende de bir promlem çıkmaz . :Saruboceq:

kızlar bu arada malum bölgelere ağda yapıyormusunuz düğünden önce ne yapacaksınız

benim de her ay düzenli olurdu canım bu ay nedense tam 10 gün geç oldu o yüzden düğün gününe denk gelecek:sinifsinif: ben emla krem kullanarak yapıyorum çok rahat oluyor size de tavsiye ederim kızlaryerimseniben

benim de her ay düzenli olurdu canım bu ay nedense tam 10 gün geç oldu o yüzden düğün gününe denk gelecek:sinifsinif: ben emla krem kullanarak yapıyorum çok rahat oluyor size de tavsiye ederim kızlaryerimseniben

demek düğün günü ille hasta yapacaklar bizi kaydirigubbakcemile3

ben jilet kullanıyorumda annem ısrarla ağdaya geç diyor o yüzden sordum cnm yapamam ben sanırım ya fisfisfis

demek düğün günü ille hasta yapacaklar bizi kaydirigubbakcemile3

ben jilet kullanıyorumda annem ısrarla ağdaya geç diyor o yüzden sordum cnm yapamam ben sanırım ya fisfisfis

canım emlayla çok kolay oluyor hiç hissetmiyorsun, ben de ilk yapamam dedim ama süper oldu yanikaydirigubbakcemile3

jilet daha kolay sanki ne bileyim birde bunu buldum cnm incele bi

http://www.kadinlarkulubu.com/kilitli-konular-sadece/159321-emla-kremi-hakkinda-uyarilar.html

bu arada kendimi araştırmacı gibi hissettim ne yazılsa araştırıyorum kaydirigubbakcemile3

okudum canım, kimi memnun kalmış kimi kalmamış ama bana çok faydası oldu yani, çocuklarda da kullanıldığına göre zararı pek olmaz bence. biraz daha alışalım sonra bırakırızkaydirigubbakcemile3

okudum canım, kimi memnun kalmış kimi kalmamış ama bana çok faydası oldu yani, çocuklarda da kullanıldığına göre zararı pek olmaz bence. biraz daha alışalım sonra bırakırızkaydirigubbakcemile3

öyle cnm yan etkileri herkeste farkı oluyor genelde ilaç kullanmadığım için kullanmak bana zor gelicek bakalım :):) belki ağda yaparım ama istemiyorum sanki yaaa:jeyyar:

öyle cnm yan etkileri herkeste farkı oluyor genelde ilaç kullanmadığım için kullanmak bana zor gelicek bakalım :):) belki ağda yaparım ama istemiyorum sanki yaaa:jeyyar:

canım kesinlikle ağda yap yaa uzun süre o tüyleri görmemek insanı çok mutlu ediyoraklinialirimsmile

X