Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet yaa erken olunca unutuluyo geç olunca plan oluyo 10- 5 gün önce olsa iyimidir kızlar

biz bi modele bakmıstık hatta moruna karar kışmıstık ama ileler köseyi onaylamadı kullanıslı diil die.ama bence çok hoş..kırmızı da güzel olur. benim oturma odam da kırmızı.bizim baktıgımız koyu kahve idi.

merhaba kızlar, haziran 20 geliniyim hayırlısıyla. ben şuan izmirdeyim ama nişanlımla aldığımız karar üzerine nikahtan sonra kıbrıs'a yerleşcez ve orda eşyalı kiralık ev tutcaz. o yüzden benim ev hazırlığı telaşım yok. ama sizlerin hazırlıklarını okuyunca heyecanlanıyorum, keşke ben de bu telaşı yaşasaydım diyorum. umarım hepiniz evi istediğiniz gibi olur, mutlu mesut yaşarsınız. biz haziran başında kıbrısa gidip bakcaz ev için bakalım benim evim nasıl olacak. herkese mutluluklar diliyorum....kaydirigubbakcemile5

canımm benimm ben de baktım şimdi kırmızı köşe takımınaaa :))) bence de çokk hoşşş hihoyyyt hihoyyyt güle güle kullanınnn duvarlar açık renk halı ve perdeler de açık renk oldu mu muhteşemm olurrrr hihoyyythihoyyyt

saol yarenaycım güzel dilklerin için :) senn de inşallh evin istedğin gibi olur tatlı telaslar ama insanı bazen yorabiliyor o yuzden rahat eve ulasmkda güzel olur aslında naniknanik

canım yaa beğendiğine çok sevindim moruda çok güzeldir eminim.ya burda bayisi yok gidip bakamıyorum da,,kullanış açısından zor olabilir cnm ama gönül istiyo işte eheheh

ayy ne gzel çok sevindim beğendiğine canım inş.o şekilde ayarlaayacağız odamızı çok saol cnmm opuyorumnanaktan

saol yarenaycım güzel dilklerin için :) senn de inşallh evin istedğin gibi olur tatlı telaslar ama insanı bazen yorabiliyor o yuzden rahat eve ulasmkda güzel olur aslında naniknanik

canım sen de saol dileklerin için. rahat eve ulaşma kısmı güzel de eşya telaşı falan olmayınca insan evleneceğini anlayamıyo sanki :))) biz gelinlik, kınalık, damatlık vs. lerle almaya çalışıyoruz hevesimizi işte :)) hoş onlar bile bu kadar kafamı yorarken bi de ev eşya derdine düşseydim nasıl çıkardım işin içinden onu da bilemiyorum boshayallersmile

çok zorlanıyo insan gercekdne yrenayy sürekli kafanı mesgul eden bir sürü fikir ama güzel tarflarıda var tabi hayrlııs bakalım :) dyserrr sende almaya karar verdin keisn herlde canımmmm inşallhhhh istedğin gibi olur :)

saol canım inş.alıyoruz bunu nişanlım baktı oda beğendi ona uygunda halı buldum sarayın kampanyası varya bir alana bir bedava resim eklemeyi beceremediğim için ekleyemiyorum kkızlar

Selamlar Hanımlar,

Bizim düğünde 24 Temmuz ile 31 Temmuz.
Şimdiki gündem gelinlik. ınşallah cumartesi o işi de halletmiş olacağım. Daha sonra mobilyalar ve ev.
Kafam devamlı meşgul. Onu nasıl yapalım, bunu nasıl yapalım diye.
Neyse ama telaşlarımız böyle güzel şeyler için olsun.

selam kızlar nasılsınız...
şu an çok sinirliyim yatak odası geldi az önce ama galiba teşhir ürünüydü, doğru düzgün ambalajı yoktu birazını yukarı çıkardılar sonra firmayı aradık geri gönderin yeni ürün gönderelim dediler:mymeka: çok kızdık yaa sanki hiç mobilya görmedik teşhir olup olmadığını bilmiyoruz

allahım yaa anlamayacaksınız zannettiler galiba cxnm iyiki farkettiniz yaa

chemng hayrlı olsun canımmm :) yarnka ayyy ne tuhaflık ya Allahdan kabul etmişler geri gönderin demişler bazı firmalr kabul de etmiyorlar hatalrını inşllhh sorunsuz hallolur cnm

chemng hayrlı olsun canımmm :) yarnka ayyy ne tuhaflık ya Allahdan kabul etmişler geri gönderin demişler bazı firmalr kabul de etmiyorlar hatalrını inşllhh sorunsuz hallolur cnm

hallolmak zorunda canım nişanlım diyor ellerinde kalmamışsa da başka model alırız, hayır dedim illa bu modeli alacağız isterlerse yeniden üretsinler, çok sinirlendim vallaÇok üzgünüm çoook neyseki internet sitelerinde stoklarda var görünüyor inşallah çabuk gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…