Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli bu gün ancak girebildim..ve size bişey sorucam oturma odam için yataşın cronos köşe takımını düşünüyorum zahmet olmazsa bi bakıp bana iyi yada kötü yorum yazsanız birde yakından gören varsa fikir verse çok kararsızım.

slm canım baktım ben modeline çok beğendim rengi kırmızı internette senin ki hangi renk olacak ?

canım renk olarak bende kırmızıyı düşündüm nasıl olur sence beğendin mi gerçekten ya burda yataş yok o yüzden gidip bakamıyorum da indirimde var kaçırmayalım diyoruz

bndee bakdım dyser hosmus gercekdenn kırmısı kırmısı :) sürekli bi enerji dolnır evdee

canım renk olarak bende kırmızıyı düşündüm nasıl olur sence beğendin mi gerçekten ya burda yataş yok o yüzden gidip bakamıyorum da indirimde var kaçırmayalım diyoruz

ben bayıldım canım normalde köşe takımlarını pek beğenmem ama seninki harika kaçırma derim :dance:

biz fotoğrafçıyı dün ayarladık canım o yüzden kafam rahat o konuda. ama daha davetiye, damatlık ve kına elbisesi alınacak

merhaba kıslar nasılsınız neler yaptınız bakalım geçmişi okuyamadım neler neler aldınız bende bugun davetiye siparişimi verdim kına için abiye baktım ama tam sezon baslamıs 300den asagıya kıyafet yok sempatiksalakcinni

iyiyim canım sen nasılsın, davetiyen nasıl, resmini koyabilir misin

vala cok yoruldum kıyafet giy cıkart falan koyarım tabi neden olmasın
tabi bizim isimlerimiz biraz garip oldu oyuzden baş harflerimiz yok BÖ oluyoda kaydirigubbakcemile3 bide kartın üzerinde ki damt gelini kucagına almıs ondada öpüşen çiftler var kaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:

çok güzelmiş canım yaa çok tatlı, kaça yaptırıyorsun ve nerde yaptırıyorsun hesap ver bakalımkaydirigubbakcemile3

çok güzelmiş canım yaa çok tatlı, kaça yaptırıyorsun ve nerde yaptırıyorsun hesap ver bakalımkaydirigubbakcemile3

cok tesekkürler canı benim girgin davetiyede kadıköyde yaptırıyorum bizim pek kalabalıgımız olmaycagı için 250 adet 280 liraya yaptırıyorum hane ben kırmızı zarf istedim diye birazcık daha pahalandı ama beyaz zarf olunca daha uyguna geliyor

bizim için biraz pahalı olabilir canım çünkü 500-600 tane yaptıracağız ama çok güzel gerçekten. biz de belki bu hafta sonu bakarız

bizim için biraz pahalı olabilir canım çünkü 500-600 tane yaptıracağız ama çok güzel gerçekten. biz de belki bu hafta sonu bakarız

hersey cok pahalı varya Allah sizin yardımcınız olsun biz ev kurmuyoz ki birazda rahatız ama bide ev kursak heralde senn dediğin gibi olmazdı belkide bizimkide böle
abiyelere baktım 300den asagıya bişey yok
bugun nisanlıgımı gördüm fiyatına baktım 330 lira ben ekimde 175 liraya almıstım sezon basladı ya hersey cok pahalandıkafamçokkarıştı

valla her şey çok pahalı canım. bütün evi dayayıp döşüyorsun işte ama yine de minimum tutuyoruz alacaklarımızı, gerçi aldığımız her şey temel ihtiyaçlar. abiye fiyatları da arttı gerçekten ama kışın da pek güzel model olmuyor yani ben aralıkta nişanım için zar zor buldum

evet cok ozr hersey bianönce halledelimde bitsin bu stres kaydirigubbakcemile2

offff...
kuaför,fotoğrafçı, davetiye vs. vs. vs.....
eksikler neden bitmiyor? çok yoruldum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…