Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben geldimm yineee bizim düğün 1-5 arası işde küçük bi grup halinde bi yerlere gideriz ama eve ugrayıp gelinliğimi cıkrtsam mı cıkrtmasam mı karar veremıyorum :) birde kızlar sizde olurmu bilmiyorum düğün bitikden sonra gelinle damtı eve bırkırlarsizde kız tarfından gelicek oln varmı ?

bence gelinliğini çıkartma canım gelin olduğun belli olsunkaydirigubbakcemile3
bizde de kız tarafından kimse gitmez canım ama belki kuzenlerim falan gelebilir

ben geldimm yineee bizim düğün 1-5 arası işde küçük bi grup halinde bi yerlere gideriz ama eve ugrayıp gelinliğimi cıkrtsam mı cıkrtmasam mı karar veremıyorum :) birde kızlar sizde olurmu bilmiyorum düğün bitikden sonra gelinle damtı eve bırkırlarsizde kız tarfından gelicek oln varmı ?

bence gelinliğini çıkartma canım bir kere giyiyosun o gün gelin sensin belli olsun hem ,hem de doya doya giymiş olursunbayanssulusmile
yarenkacım hızlısın sen kaydirigubbakcemile3 ben de yarın halledicem

bence gelinliğini çıkartma canım bir kere giyiyosun o gün gelin sensin belli olsun hem ,hem de doya doya giymiş olursunbayanssulusmile
yarenkacım hızlısın sen kaydirigubbakcemile3 ben de yarın halledicem

canım peki siz raporları vermeden nasıl gün aldınız

canım peki siz raporları vermeden nasıl gün aldınız

canım salonu kiraladık kira sözleşmesi yaptık kapora verdik bir miktar ama nikah işlemlerini halledin gelin dediler bizim de bugüne kaldı ancak kaydirigubbakcemile3
benim de kyclon marka olacak canım o yüzden içim rahat porselen makyajda en iyisi oymuş zaten ,fotoğrafçı ayarlamadım henüz bakalım o da var daaha ooohoooo kaydirigubbakcemile3

heraaa cımm bence de gelinliğini çıkartmaaa gelin olduğunn belli olsunnn sonuçtaa bi keree gelin oluyoruzzz doya doya giyelim ama di miiii :))))

m_ucizemmmm canımm, bence de siz kokteylden sonra bi eğlence planlayabilirsiniz, sadece arkadaşlarınızla birlikte oalbileceğiniz çok güzel olur. sevgilinle paylaştın mı bu fikri?? onun fikri nasıl acaba?? bence en yakın arkadaşlarınıza söyleyin bu fikrinizi ve onlar sizin için böyle bi organizasyon düzenlesinler bence güzell olurrr hihoyyyt hihoyyyt

brezeep cim ben de öyle düşünüyorum benim en yakın arkadaşım nikah şahidim olacak il dışından benim için gelicek onlarla filan gideyim biryerlere diyorum bir de gelinliğimi üzerimde tutabildiğim kadar tutucam kaydirigubbakcemile3 salına salına gezmeyi düşünüyorum kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

ya kızlar bn prorseln makyj düşünmüyorummmm doğal görnsün istyorumm porselen le rahat mimik ile yapılmadığını söylüyorlar siz daha uzun dayandığı için mi porseln istyorsunz ?

brezeep cim ben de öyle düşünüyorum benim en yakın arkadaşım nikah şahidim olacak il dışından benim için gelicek onlarla filan gideyim biryerlere diyorum bir de gelinliğimi üzerimde tutabildiğim kadar tutucam kaydirigubbakcemile3 salına salına gezmeyi düşünüyorum kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

ohhhh en güzeliiiiii salına salına gezinmekkk o güzelim gelinliklerimizleeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bu arada gelinlik fikirleirniz için teşekkürlerr :) herkes bakıyo aaa bak surası soyle olmus burası boyle olmus diye yorum yapıolr ya oda ayrı komedi kızlar :KK70:

yok cnm dedğim konu biraz önce giy faln diye yaptığınz ama gelinliğimide eklemişdimmm tekrar eklımmm brezcimmmmmmm :)

ekle ekle ben de göriiimmmmm :)))

ya bi de ben sana şeyi sorucam sormuştum da arada kaynadı sanırım özel olmazsa tabii ben yatak örtünü çok beğendim de ne kadara almıştın canım sen onu??

aaa çok hoşmuş gelinliğinde canım benimmmm güle güle giyyyy hihoyyyt hihoyyyt etek uçlarında da taş var di mii??

gelin başını da göstermiştin yaa bi model kesinlikle öle yaptırıyosun di mi bence çok süperdiii başka alternatif bakmaya gerek bile yok :sm_cool:

Son düzenleme:
yok cnmmm aramızda özel mi var yatk ortumu 650 demişdide emin önünde zorla 500 aldı annem daha da indirmedi :)

ya kızlar bn prorseln makyj düşünmüyorummmm doğal görnsün istyorumm porselen le rahat mimik ile yapılmadığını söylüyorlar siz daha uzun dayandığı için mi porseln istyorsunz ?

hem dayanıklı olduğu için istiyorum hem de gerçekten özel bişey yaptırdığım belli olsun diye canım ,normal makyajı istesek her gün yapabiliriz ama porselende yüzün gerçekten kusursuz görünüyomuş ben gelinliğede çok yakıştırıyorum bu makyajı:icecream:

evet canım başımı gösterdğim model de düşünüyorum bu modllede uyumlu olur diyorum :) etek kısmında taş yok simli tül vardı mendil etek şeklinde gibi bazı parcalrı o simli tülden ayy canlı çok hosdu bnm telin pic. düşük olduğundan net cıkmadı :)

X