Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

nasıl gitsin kursa gidip geliyorum
zaman sayıyorum

kolay gelsin cnm benim

bende iyim cnm sağol
ben daha ayarlayamadım fotografcı iyi yine fiyat neler olucak içinde
balayına biz belekteyiz kısmetse neden kuşadası düşünüyorsunuz ??

iyi geceler kıslar nasılsınız

hoşgeldin cnm iyiz sen nasılsın nasıl gidiyor

400 liranın içinde 25-30 pozluk panoramik albüm, 2 tane ailelere vermek için küçük boy albüm, 10 tane dağıtmak için albümsüz fotoğraf ve 50x70 boyunda çerçeveli resim var canım.
kuşadası düşünmemizin nedeni de orta yerde kalması yani çevre yerleri dolaşabiliriz didim bodrum selçuk falan

iyi cnm nasıl olsun vakit azaldıkça stres basıyo nikaha 11 gün kaldı

cnm bence iyi valla nişan fotograflarımıza 350 milyon verdik 18 tanecik düşün yanii

tabii cnm gezmek istiyorsanız neden olmasın nasıl bir yer ayarlıcaksınız ??

esra8608 cnm çok az kalmış yaaaa

GulPembesizin az kaldı benim daha çok ben napim şakkıdı

iyi geceler kızlar ben de uğradım bu gece sizsiz olmuyo yaaa
ben bugun alısverıs yaptım kızlar balayı ıcın ,ev tadılatı cok sukur bıttı ama ben de bıttım sempatiksalakcinni
foto ıcın bız de bu hafta ayarlamayı dusunuyoruz ben de buyuk boy cercevelı fotomu salonuma asmak ıstıyorum ınşallahhh:Saruboceq:

evet cnm çok az kaldı 11 gün sonra evli bi bayan olucam düğünde 1.5 ay sonra

hoşgeldin cnm benim iyi yaptın uğradın

oo neler aldın balayı için :) güle güle kullan hepsini

birazdan gece burda olanlar için sadece sizin için gelinliğimi ekleyeceğmmm hazır olun kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

evet canım gayet uygun fiyat, yarın da düğün salonunun yönlendirdiği fotoğrafçıya gideceğiz indirim de yapıyorlarmış.
bugün jolly turla görüştük kuşadasında 5 yıldızlı her şey dahil denize sıfır otel gecelik kişi başı 56 liraymış güzel ve uygun görünüyor. zaten otelde fazla kalmayacağız hep gezmeyi düşünüyoruz, önümüzdeki hafta sonuna kadar karar veririz çünkü 3 mayısta fiyatlar artacakmış

aa çok uygunmuş balayının fiyatı bizde jollyle gidicez :))

fotoğrafcıda iyi süper valla

amin esracım hepimiz mutlu olalım huzurlu olalım inşallah

vala bana zaman geçmiyor kıslar yarenka nerde cektircen resimleri gayet iimiş ben de 500 anlastım 2 cerceve 12lik albüm 12 tane aileye vermek için resim saat cep albümü cd

hayırlı olsun mucize neler aldın anlat bakalım nerelerden aldın
aldıklarını güle güle giy

vala bana zaman geçmiyor kıslar yarenka nerde cektircen resimleri gayet iimiş ben de 500 anlastım 2 cerceve 12lik albüm 12 tane aileye vermek için resim saat cep albümü cd

eve yakın bir yerde canım sarıgazide yani ama yarın maltepede soracağız salon gönderdiği için daha ucuz yapıyorlarmış. daha pahalı olursa bizim burda çektiririz tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…