Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

heraaaa cnm gelinliğin çok güzel güle güle giy inşallah çok beğendimopuyorumnanaktan

yarenkacım alıcam gelinliği evde olsun içim rahat eder .

heracımm slm canım gelınlıgını cok begendım hayırlı olsun tatlımopuyorumnanaktan
dyyser cım genelde altın set takılıyo ya canım bır de herkes bırıkım olur dıye onu tercıh edıyo bence ,canım ben de ıncı set ıstıyodum başta ama bır kere evlenıyorum bır kere o kadar altın ıvır zıvır takılacak bana o yuzden
sete karar verdım ıcı setı baska zamanda kullanabılırım dıye dusundum tatlım
:kahve:

slm canım yorgunum ben bugun mutfagıma şofbenım takıldı banyo tadılatım bıttı cok sukur ve bugun carsıdan cıcıler aldım kendıme :kedi:
senın nasıl gıdıyo sen nasılsın canım

bende iyi cnm benim çoğu bitti ev tadilatı bitti mobilyalar evde halı tül onlarda halloldu gelinliğin siparişini verdik öyle yani tatlı telaşları yaşıyoruz senin nasıl gidiyo neler aldın çarşıdan

bende iyi cnm benim çoğu bitti ev tadilatı bitti mobilyalar evde halı tül onlarda halloldu gelinliğin siparişini verdik öyle yani tatlı telaşları yaşıyoruz senin nasıl gidiyo neler aldın çarşıdan

eşofman takımları aldım canım bıkını fılan baktım tatıl ıcın bayanssulusmile
ben perdelerımı daha sıparıs vermedım canım ama az cok kafamda belırledım

heracım gelinliğin hayırlı olsun tatlım, çok güzelmiş güle güle giyopuyorumnanaktan
ben de hem set hem incili set alacağım, yani seti babam düğünde takmak için set alacak, inciliyi de stüdyoda resim çekerken salona girerken nikah anında falan takacağım yani üzerim boş kalmasın diye.

iyim cnm napim işte

nasıl gidiyor

yarenkacım hoşgeldin sende gececi arkadaşım hihoyyyt

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsınopuyorumnanaktan
bugün nişanlımla hep gezdik hiçbir şey almadık, yarın da fotoğrafçıya gidip randevu alacağız fiyat araştırdık 400 liraya mal oluyor yarın kuaföre yakın bir fotoğrafçıdan randevu alacağız. ayrıca balayına karar veremiyoruz kuşadası düşünüyoruz nasıl olur sence

X