Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenka ben pek bilmem ege akdeniz taraflarını oyuzden sana yardımcı olamıcam özürdilerim ben bodruma gidicem nisanlım iidr dedi ets turla anlastık biz voyage turkbuku

yarenka ben pek bilmem ege akdeniz taraflarını oyuzden sana yardımcı olamıcam özürdilerim ben bodruma gidicem nisanlım iidr dedi ets turla anlastık biz voyage turkbuku

inşallah güzel geçer canım. biz oteli sadece yatmak için kullanacağız o yüzden çok çok da güzel olmasına gerek yok, her gün bir yerleri keşfe çıkacağızkaydirigubbakcemile3

inşallah güzel geçer canım. biz oteli sadece yatmak için kullanacağız o yüzden çok çok da güzel olmasına gerek yok, her gün bir yerleri keşfe çıkacağızkaydirigubbakcemile3

inş hepimizinki güzel gecer kızlar....bol bol gezinnnn siz sırnaşık şey
buarada kıslar temmuz 1de geri gelin topiciğe bakayım neler yapmıssınız

cnm biz balayına adam& eve oteline gidicez kısmetse

Son düzenleme:
iyi geceler gulpembecım opuyorumnanaktan
kızlar bız balayını dıdıme ayarladım 10 gun kalıcaz ınşallah bugun de bıkını sort kapri fılan aldık nısanlımla:kedi:
fotograf konusunde ben ısrarla dıs cekım dıyorum ınsallah ayarlarım ama normale gore pahalı oluyo yarenkacım senın stüdyo cekımı mı canım?

sağol cnm benim ben senin kini görmedim ama yaaa:KK43::KK43::KK43:

kızlar silicem birazdan size özeldi koymam bir daha :)

şebnemcım teslım aldın mı gelınlıgını canım?? ben aldım bıraz erken oldu ama olsun ıcım rahat gelınlıgım benımleeekaydirigubbakcemile3

saol caım gosterdıgın ıcın ben de daha once eklemıstım ama tekrar eklıyorum aynen sızın ıcın opuyorumnanaktanhihoyyyt gelıyooo bırazdannn

şebnem gelinliğin çok güzel cnm giydiğin gün en mutlu günün olur inş

sağol cnm benim inşallah güzel geçer
şebnemcım teslım aldın mı gelınlıgını canım?? ben aldım bıraz erken oldu ama olsun ıcım rahat gelınlıgım benımleeekaydirigubbakcemile3

alıcam cnm boy provası yaptık en geç 2 hafta içinde elimde olucak

ben daha erken almış olucam cnm biliyorsun benim düğün temmuzda kaydirigubbakcemile3

X