Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

eczacılar zaten vermek istemiyor biliyorlar kadınların agda için aldıgını biliyor
tavsiye ederim kremi gerçekten işe yarıyo

yarenkacım kremı öğrendiğim iyi oldu ben de babama yazdırtırım artık kaydirigubbakcemile3
dyyser ne oldu canım nıye sıkıldın bakalım

kızlar gelın saç modellerıne bakıyorum ben topuz ıstemıyorum dagınık model bana daha cok yakısıyo asagıdakı modeller nasıl olur sızce ??

Eklentiler

• $Gelin-saci-modelleri-0071_jpg_595.jpg
    $Gelin-saci-modelleri-0071_jpg_595.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 14
kızlar gelın saç modellerıne bakıyorum ben topuz ıstemıyorum dagınık model bana daha cok yakısıyo asagıdakı modeller nasıl olur sızce ??

bence çok güzel modeller canım, ben de bu tarz istiyordum ama uzun duvakla topuz güzel durur dediler o yüzden dağınık bir topuz yaptıracağım

arkadaşlar emla kremi artık ssk vermiyor. geçen gün ben yazdırdım eczacı artık ssknın ödemediğini söyledi. cebimizden ödeyecekmişiz... haberiniz olsun.

iyim cnm gittim boy ölçüsünü aldık işte en fazla 2 hafta içinde elimde olucak kısmetse
:Saruboceq:

sen neler yapıyorsun

ben de iyiyim canım bütün gün evde oturdum
gelinliği alıp nasıl saklayacaksın canım ya almasan daha iyi olmaz mı

merhaba kızlar,
ben de aranıza katıldım. nihayet nikah günümüzü aldık 20 Haziran zemuszemus

gunydınnn kızlarrrrr nasılsınz bakalımmm gelinliğimin resmini eklimm miiii sizeee :KK70: yarenay hayrlı olsunnnnnn hos geldinnn :) lazeri bnde istyorum yaaaa ama zamn bulup raştıramdım bi türlü kısmetse düğünden soraa artıkın :kedi:

gunydınnn kızlarrrrr nasılsınz bakalımmm gelinliğimin resmini eklimm miiii sizeee :KK70: yarenay hayrlı olsunnnnnn hos geldinnn :) lazeri bnde istyorum yaaaa ama zamn bulup raştıramdım bi türlü kısmetse düğünden soraa artıkın :kedi:

ekle cnm bekliyorum zemuszemus

günaydın kıslarrr bugün mutluyum çnkü yarın pazarrrrr ve tatiiillll delikafadulden
nasılsınız bakem nasıl gidio hazırlıklar

X