2010 Ağustos Bebişleri Geliyor :)

arkadaslar epiduralmi spinalmi sezeryanda daha iyi. birde o yürüyememe hisdsi nasıl oluyor. ertesi gün çıkarıyorlar sanırım.gaz sıkıntısı ceken oldumu

Ben spinal oldum,sonrasında baş ağrısından öldüm.Epiduralle pek fark yok dedi doktor. ama bilemiyorum. Yürüyememe hissi derken ? İğne yapılırken ayakların karıncalanıyo.Sezeryandan sonra ayaklarını yavaş yavaş hissediyosun.Yürürken ağrın oluyo biraz.

Ohhhh maşallah canım.Gözün aydın.Merak ettik biz de seni günlerce.Öp kızını yerimize.opuyorumnanaktan

şaka gibi, bu ne ya..ben de dahil neredeyse herkes sezeryan! hey Allahım, bu doktorlar kandırıyor mu bizi ah

Kızlar biz pazartesi doğum yaptık. Epidural sezeryan olduk . Oğluşum 4.300 gram 55 cm doğdu. Darısı bekleyenlerin başına.

baaygdır gıremıyordum topıgımız hayırlı olsun demekte bayag gecıktım dogum yapan arkadaslar gozunuz aydın allah hayırlısıyla buytmemızı nasıp etsın benım kuzumda cok ıı ama gece her saat bası uyanıyoruz emıyoruz bende uyku kalmadı hc sızler nasılsınız?

sağol cnm işte evde net olmayınca böle oluyo malesef sen ne yaptın geriye dönüp bakmadım daha

şaka gibi, bu ne ya..ben de dahil neredeyse herkes sezeryan! hey Allahım, bu doktorlar kandırıyor mu bizi ah
yok kız:) benim inatçı kızım dönmemişti ondan

Furkan ım 11.08.2010 Çarşamba günü 17:30 itibariyle artık bizimle kuzum 3260 gr 53 cm

Son düzenleme:
maşallah pek tatlı bebişlerin hepsi darısı bebkleri yolda olanların başına tabi ben de dahil:)

Tüm doğum yapan arkadaşları yürekten tebrik ederim. Darısı hamile olanların ve kalmak isteyenlerin başına inşallahhhhhh...

selam kizlar bende 13 agustos cuma gunu gunum 5 gun gectigi ve sancilarim hala baslamadigi icin hastaneye yattim
14 agustos cumartesi gunu 21:58 de oglusum 14 saatte epidural normal dogumla dunyaya geldi ..
acilmam cok zor oldu hic sancim yoktu tamamen sunni sanci ile dogdu ..
annem 42 haftayi bitirdi icimde halada annesinden ayrilasi yoktu ama doktor teyzesi ayirdi bizi ..
suan cok saglikli 3 920 dogdu boyu 52 cm
cok guzel emiyor mama vermiyorum
5 gun hastanede kaldik cuma gunu ciktik cumartesi gununden beride koligiyle ugrasiyoruz
hic uyumuyor surekli gaz sancisi var
artik uykusuzluktan cildirmak uzereyim esim ve gorumcem yardim ediyor donusumlu bakiyoruz
anne olmak zordur derlerdide bu kadar zor olacagini asla tahmin etmezdim ..
eger iki uc ay sonra firsatim olusa dogum hikayemide yazarim :)))

merhaba kızlar 24 ağustos salı günü gece saat 2:15 te demirim normal doğum ile bizlere merhaba dedi.3000kg ağırlığında dogdu allah herkesin yavrusunu korusun çok güzel bir duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…