2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dilaracım selam.canın sıkkın diye yazmak istemesin diye düşündüm.birşey yazmadım.umarım daha iyisindir

iyiyimm canım uğraşıyoruz baksana:) iyi olmaya çalışyıorum bu akşam nedense biraz çarpıntım var yaa çok uykum vardıı 2 saat uyudum sanki dünya kadar uyumuş gibi uykum açıldıkaydirigubbakcemile2

sakın üzülme dilaracım.boşver.senin bu uyku sorunun ne olacak.bende bugün hasteneleri gezdim artık kararımı verdim.ermeni hast.yapıcam doğumu.bugün muayne oldum.herşey yolunda.2850 olmuş oğlum 37.haftadayız teyzesi

maşallah canım ne güzel büyümüşş çok sevindim kararınada hakkında hayırlısı olsun canım allah sağlıklı bi şekilde kavuştursun bebişinee artık heran bebişler çıkıp gelebilir eli kulağında birimiz bi firar etsek peşinden dökülcezzz kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

evet ya düşündükçe heyecan basıyor.bugün hastanede yeni doğmuş bebek vardı allahım nasıl tatlı ya anlatamam.doğurasım geldi.eşimde bebeği görünce hadi sezaryanla ldıralım diyo.yeter çıksında sevelim diyo

bugün hastanede vardı belki 1 haftalık felan kontole getirmişlerr el kadar ama sesi kendinden fazla çıkıyoo yaygaracı velet hehhh benimde vallahi şimdi doğsaa ohh rahatladım dicem o dereceee allah yardım etsin sıcaktaa herkese zor yaaakaydirigubbakcemile

soğuk su içiyorum sürekli dayanamıyorum yoksa.bugün doktora sordum.sen rahatsız olmuyosan bebeğe bir zararı yok dedi.şuan varya sırtımdan ter boşalıyor.senin çok az kaldı ne güzel

soğuk su içiyorum sürekli dayanamıyorum yoksa.bugün doktora sordum.sen rahatsız olmuyosan bebeğe bir zararı yok dedi.şuan varya sırtımdan ter boşalıyor.senin çok az kaldı ne güzel

canım benimde öylee ev serin ama ben yanıyorum eşim diyo soba gibisin sıcacıkk acayip hararet varr cam açık ev serin bana bi faydası yok soğuk bişeyler yemeğe içmeyede korkuyorum son 1 hafta hasta ederim kendimi diyee:gitme:

haklısın dikkat et.ay ne güzel son bir hafta.bizim ev çok sıcak yanıyoruz biz.aaaa bu arada göbişin süperrrrrrrr.bayıldım yani.iyica aşağı inmiş

sen bayağı idmanlı oldun uykusuzluğa.bebek doğunca herhalde gece en az sen zorlanacaksın.valla bende gece oturuyorum sabah 12 1 artık kaçta uyanırsam.düzen falan kalmadı.

Arkadaşlar topinizin mesaj temizliğini yaptım ve yeniden paylaşıma açıyorum
Sizden bir ricam var lütfen bu tip tartışmaları topikler içinden yapmayın
Hem forum düzenini bozuyor hemde sizler üzülüyorsunuz
Eğer sorun varsa lütfen kötü içerik butonunu kullanınız

Aksi durumda topik bir daha açılmamak üzere kitlenecektir
Şuandan itibaren bu konuyu unutup
Paylaşımlarınıza kaldığınız yerden devam etmenizi rica ediyorum:enbuyukkk:
hepinize hayırlı doğumlar dilerim :CüvCüv:

çok şükür yaniiii:sinifsinif:

demetcim hosgeldin canim, gecmis olsun, cokmu ayakta kaldin..
bizde merak etmeye baslamistik seni,
noldu canim kadin sana neden kazik atti,

sağolun canlarım hoşbuldum:gitme:
valla acaip kötüydüm dün akşam

anlatayım size

3 gündür çarşamba temizlikçiler gelecek diye evde ne kadar ince iş varsa halletmeye çalıştım
tüm çekmeceleri döktüm ütüleyip yerleştirdim tekrar
evde yıkanıp ütülemediğim hiçbişey kalmadı
geceleri ağrıdan resmen ağladım
aman herşey dipten ve güzel olsun diye
tüm tülleri yıkadım ütüledim astırdım eşime
halılarımı gönderdim yıkatmaya
geriye sadece camlar kapılar duvarlar silinecekti ve silinip yerleşecekti
2 kadın bitirir bi günde diye içim rahattı
ee zaten biri yıllardır aldığım çok memnun olduğum abla diye hitap ettiğim kişikaydirigubbakcemile
dün gece saat 9 da uzatmışım ayaklarımı havaya eşimle tgv izliyoruz bi mesaj geldi
okuyunca resmen şok oldum
şaka gibiydi
demet yavrucum ben tokinin evlerini aldım parayıda peşin aldım 1 haftadan önce sana mümkün değil gelemem:1shok:
inanamadım
aradım hemen
dedim abla şaka mı bu
ya işte kusura bakma
dedim kusura bakması mı kalmış çok ayıp bu yaptığın hemde bana yapıyorsun bunu şu halimle:mymeka:
benim paraya ihtiyacım var oğlum askere gidecek başkasını bul dedi kapattı yüzüme kızlarrrrrrrr:1shok:klava:

delirdim sinirdennn aradım açmadı telefonu tabiki

bende mesaj yazdım dedimki ben seni temizlikçi olarak görüp öyle davranmamıştım hiç abla dedim sana ama sen değmezmişsin çok yazık
seni Allah a havale ediyorum!
diye

evet şu halimle beni ortada bıraktı Allah bildiği gibi yapsın onuklava:
hemen ağlayarak annemi aradım oda kadınını aradı yarın gelecek bakalım:1closedeyes:

işte böyle kızlar hala sinirim geçmedi:gitme:

kızlar bende bugün kocişkomla evdeyim yarında evdeyiz cumada eve oley cumartesi pazar çalışacak önden tatil yapıyor...
bugün kardeşimin kep töreni var oraya gideceğiz.....
yarın doktora randevum var oraya gidicem cevahirew gidicem raf alıcam ananemi görmeye gidicem akşama memlekete gidiyo .cumada doğurmazsam evde yatıcam akşama kadar :)

gezgiç senii yolda doğrucan sıcaklardaaaklava:

üstünee bide yorgunlukk off yaaa canım sen dikkat et kendinee hiç bakmıyosun çok harab ediyosun kendinii

hoşgeldin demet

kendini yorma canım

sorma diloşum moral bozukluğu da cabası:gitme:

hoşbuldum neslicim

napimm tatlım zaman kalmadı bir an önce bitsin istiyorum son haftalarda dinlenmek istiyorummm:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…