2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

işte size göbişin hemide en tazesindenndelikafadulden

diloş anacığım göbüş düştü düşecek maşallah sana ve kuzuna ayy doğuma az kalmış ...hayırlı doğum yaparsın inşaallah...
demtcim kolay gelsin canım..bu işler bitmez bi türlü ben de mutfak dolaplarını temizledim anca bitirdim zar zor yaptım eğilip doğrulmak ne zor oldu-tatlicadiarzu-örtüler, tüller ,onlarda çok iş var..ben de bitirdim onları ama bi ton ütü var ayyy şu işlerimiz bitsede prenseslerimizi dinlenmiş bir şeklide kucağımıza alsak..

iyi akşamlar canım dikkat et kendine yorma fazlaa ama kimee diyom tabiiklava: hadi gözün aydın kardeşinide görceksin hayırlısıylaaa artık seni bi kaçgün göremeyiz buralardaa:umursamaz:

napiim diloşum ben yapmasam kim yapcak hem kimseye yaptırtmam ben anca büyük işleri kadınıma yaptırtırım onun dışında kimse yapsın istemem :umursamaz: pis bi huyum var napiim:sinifsinif:
hem bana diyene de bakın sizzzzzzlmaz:kaydirigubbakcemile3

öpüyorum hepiniziii eşime bu akşam yemek senden dedim emrin olur dedi-tatlicadiarzu-

az uzatayım ayaklarımı o gelene kadar insin şişi yoksa söylenir

:gitme:

oyy canım benim sanada kolay gelsinnnŞeniz

inşallah tatlımmmm:teytey:

öpüyorum seni hoşçakalllllŞeniz

dilara canım odamızı beğenmene sevindim teşekür ederiz.maşallah kızına.doğum tarihinde belli oldu maşallah.sağlıkla gelsin kuzucuk.göbüşünede maşallah canım

ay comebaby maşallah ikizlere.üzülme canım.sağlıkla evlerine gelecek bensu ve nilsu hanım.çok tatlılar kcaman bir maşallah.dualarımız sizinle

dilara canım odamızı beğenmene sevindim teşekür ederiz.maşallah kızına.doğum tarihinde belli oldu maşallah.sağlıkla gelsin kuzucuk.göbüşünede maşallah canım

teşekkür ederim şekerlerrr:kedi:Şeniz

slm. bugün bebeğimi görmeye gittim. kilosu 3600 olmuş. ben o kadar olmaz dedim doktora. doktor da kesinlikle üç kilonun üzerinde şu anda dedi. belki 300-400 gram hata olabilirmiş. bebeğim de gayet iyi. doğmaya da henüz niyeti yokmuş. çok mutlu oldum. içim rahatladı.

günaydın hurişimm nasılsın bugünn kendini nasıl hissediyosun varmı ağrın sızın Şeniz
bugün biraz kasılmalarım oldu canım ...

rosem ve huri çok geçmiş olsun kızlar.
teşekkür ederim..

kızllar mezhabala nasılsınız bakalım...
ben birazdan ağdaya gidecem yarın eşim şehirdışına çıkacak bugün 5te gidecez dra
haberler gelmedi haberlerrr

maşallah canım herşey yolunda güzelde beslemişsin bebişini allah nazarlardan korusunn

merhaba hanımlar.
gecmıse bakmadan hemen yazayım dedım.
aksama ancak evımıze gelebıldık ve nete anca gırebıldım.
cok sukur ıyıyız henuz dogum baslamamıs.
nst de agrı felanda cıkmadı,suyumuz ıyıymıs.yalnız heran herseyde olabılır dedı doktorum dikkatlı ol dedı.
catı muayenemızıde olduk.
catının darlıgından dolayı sezeryan olucaz maalesef.:çok üzgünüm:
temmuz 1 e gün verdı doktorumuz.ınsallah temmmuza kadar bekler oglusum.
bu aralar pek ıstahım olmadıgı ıcın mı bılmem henuz 2850 gr olmus kılosu.
gercı saglıkla gelsın kuzucuklarda gerısı sorun degıl.
dunden berı bayagı yorulduk.buyrunnnnnnnnn neysekı hersey yolunda gıttı bugun.zemuszemus

Son düzenleme:

canım maşşallah kilosu filan kötü değil doğana kadar 3 kilo olur zaten bebişin Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.birazcık korkutmuş seni ama iyi birşey çıkmamış sevindirm çok geçmiş olsun

maşallah canım şükür herşey iyiçıkmış sağlıklı olsunda varsın sezaryan olsun hiç korkmma canım bebişin kilosuda yerinde benimde o haftada 2800 gram çıkmıştıı dert etme aldığı kadar 2,5 kiloyu geçitler yaa çok şükür diyorum ben:1hug:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız
iyiyiz tatlım sen ve beişin nasılsınız?
canım maşallah bebişine Allah nazardan saklasın..
canım her şey yolunda demek..sezeryan olacaksın hayılrısı olsun bebişin sağlıklı gelsin de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…