2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlarrrr annecım geldı cok mutluyum beraber vakıt gecırıyoruz arada bır gelır bakarım artık sımdı cıkıyorum hepınızı öptumopuyorumnanaktan

demetcim cok gecmis olsun canim ya,
o kadina dicek bi laf bulamiyorum inanki...
ben senin yerinde olsam sinirden dogururdum heralde...
sen yinede bozma canim moralini...

amatist doğurmuşşşşşşş ayyy çok duygulandım ben yaaaa:gitme: sağlıkla gelsin kuzularımız darısı hepimize inşallahh:Saruboceq:

Selam kızlar dedıĞım prof.gıttım oda bana aynı Şeylerı sÖledı devamlı takıp edıldıĞım doktoruma rapor yazdı bırbırılernı tanıdık Çıktı Çok uzman prof. MıŞ temmuz baŞı bebeĞmı alacaklar 20 gÜn erken

hurişcim ne güzel bi kaçgün eşinlesinn

doktordan da güzel haberlerle gel inşallahhh
teşekküğr ederim canım benim koca artık genelde evde bu önümüzdeki 2 haftasını akşamüstü 4 de işe gidecek fgece 1 de eve gelecek sonrada 25 gün izini var..yanımda çok şükür o olmasa çıkamam zaten dışarı korkuma :)
doktor meselesine gelince bakalım ne diycek umarım sezeryan demez allahım noluuuurrrrr

selam kızlarrrr annecım geldı cok mutluyum beraber vakıt gecırıyoruz arada bır gelır bakarım artık sımdı cıkıyorum hepınızı öptumopuyorumnanaktan

çok sevindim ana kız dertleşin bakalım....benimkisi msn den bana diyo senin kızın odaya yolluk alacaktım ama adam 40 ytl dedi çok para söyledi kafamçokkarıştı dedi ....ah annem ah...boşver anne ya ne halısı sıcakta bırak evden ben atarım bi kilim parçası...laelaelaelaelae yarın cevahirden alıcam bi kilim zemuszemus

kızlar bende bugün kocişkomla evdeyim yarında evdeyiz cumada eve oley cumartesi pazar çalışacak önden tatil yapıyor...
bugün kardeşimin kep töreni var oraya gideceğiz.....
yarın doktora randevum var oraya gidicem cevahirew gidicem raf alıcam ananemi görmeye gidicem akşama memlekete gidiyo .cumada doğurmazsam evde yatıcam akşama kadar :)

ooo bu hafta dolu dolu gecicek desene... hemde kocisinle beraber oh neguzel...
aman dogurayim deme sakin...

selam hüzüncümm hoşgeldinn gözünaydınn anneciğine bizdende selam söyle çok öpüyorummm:1hug:

demetcim cok gecmis olsun canim ya,
o kadina dicek bi laf bulamiyorum inanki...
ben senin yerinde olsam sinirden dogururdum heralde...
sen yinede bozma canim moralini...

sancılandım zaten ebushcum ama öyle değil
afedersiniz ben bişeye çok üzüldüm mü ve aşırı heyecanlandım mı ishal oluyorum:kedi:
sabahı sabah ettim anlıycanız:gitme:

Selam kızlar dedİĞİm prof.gİttİm oda bana aynı Şeylerİ sÖledİ devamlı takİp edİldİĞİm doktoruma rapor yazdı bİrbİrİlernİ tanıdık Çıktı Çok uzman prof. MİŞ temmuz baŞı bebeĞmİ alacaklar 20 gÜn erken

selam canim
demekki boylesi hayirliymis canim, sen moralini yuksek tut...

demetcim geçmiş olsun canım
aman boşver canım, senin sağlığın daha önemli
sen zaten ince işleri halletmişsin
hallolur diğerleride anlıyorum seni ama sıkma canını :teselli:

Selam kızlar dedİĞİm prof.gİttİm oda bana aynı Şeylerİ sÖledİ devamlı takİp edİldİĞİm doktoruma rapor yazdı bİrbİrİlernİ tanıdık Çıktı Çok uzman prof. MİŞ temmuz baŞı bebeĞmİ alacaklar 20 gÜn erken

hoş geldin canım inşallah bebişin sağlıklı doğacak canım hiç moralini bozmaa herşeyde vardır bir hayır allah yüzünü güldürür inşallah:nazar::1hug:

hoş geldin canım inşallah bebişin sağlıklı doğacak canım hiç moralini bozmaa herşeyde vardır bir hayır allah yüzünü güldürür inşallah:nazar::1hug:

sağol canım hepimizinki hayırlısı ile gelir inşallah ben en son doğuranlardan olacaktım ama hepinizin önüne geçicem bu gidişler

hayırlısı olsun canım üzülme emi çok mühim bişi olsa anında alırlardı demekki daha vakti varmış allah şükür

demetim ay çok geçmiş olsun yaaaa
kadın tamam haklı olabilir belki ama sanada sözü varmış önceliği sen olmalıydın çok ayıp etmiş
neyse allahtan başkası varmış

canım hayırlısı olsun üzülme benim oğlumda erken alınmıştı 16 gün 3 750 doğmuştu herşey güzel olacak inşallah tatlım üzme kendini emi

demetcim geçmiş olsun canım
aman boşver canım, senin sağlığın daha önemli
sen zaten ince işleri halletmişsin
hallolur diğerleride anlıyorum seni ama sıkma canını :teselli:

teşekkürler canım ne yapayım kendisi kaybetti 1 haftalık aldığı iş bitecek oysa beni hepten kaybetti:umursamaz:

kızlar annecim geldi öptüm sizi ben şimdilik çıkıyorumm:gitme:

X