2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya kızlar eşim yarın akşam kardeşlerimi almaya gidiyoooo denizliye
2 kız 1 oğlan kardeşim gelecekler birinin iki bebişi var benim kız baya iyi vakit geçirecek öbür kız bekar oğlanda daha 15 inde oda eniştesiyle takılır aartıkım
işlerimide hallederiz ohhhhh yalnızda kalmam artık bol bol gezeriz ya çok heycanlıyım
akşama markete gidip bi alışveriş yapıcaz artık

ayyy demetcim çok üzüldüm.mafoldumben.ahh bu temizlikçiler yok mu?senin dediğin gibi temizkliçi gözüyle değil abla gibi davranırsın...tepene çıkarlar..klava:geçen ben de anlatmıştım ya benimki de sinir etti beni diye...iyi insan bulmak çok zor...sen de çok yormuşun kendini be canım....temizlikçiye pek iş kalmamış yanilmaz:neyse başka biri gelecek herhalde inşallah memnun kalırsın tatlım ondan...

jasmincim sağlıkla gelir inşaallah bebişin..hiç korkma tatlım...benim yiğenim de 3 hafta önceden sezeryan ile alındı 3 800 doğdu her şeyi normaldi..seninki öyle olacak inşaallah canım...

hoşgeldin demetçim yormuşsun çok kendini boşver canım sakın üzülme temizlik için biri gider biri gelir

hayırlısı olsun canım üzülme emi çok mühim bişi olsa anında alırlardı demekki daha vakti varmış allah şükür

ecetuba84 jasmincim sağlıkla gelir inşaallah bebişin..hiç korkma tatlım...benim yiğenim de 3 hafta önceden sezeryan ile alındı 3 800 doğdu her şeyi normaldi..seninki öyle olacak inşaallah canım

demett.canım hayırlısı olsun üzülme benim oğlumda erken alınmıştı 16 gün 3 750 doğmuştu herşey güzel olacak inşallah tatlım üzme kendini emi

teşekkür ederim kızlar bide kilo alsaydı tam güzel olacaktı

ay yatak odamı mutfağımı yerleri bi güzel süpürdüm domestosla bi güzel sildim mis oldu miss hastayım şu domestosaaaaaaa kocişkomda şu an kirletmekle meşgul ama kaydirigubbakcemile3 yemek hazırlıyor oda ben dinleniyorum....sonrada çıkıcaz bakalım kep törenine....canım sıkılıyoooo kızım artık tepişemiyo bugün bi vurdu böbreğime elimi bi attım ay die kızın neresi geldiyse elime ayağıydı heralde kemik geldi elime resmen :)
o kadar kilo aldım ki yağdan kızın neresi elime geldiğini anlayamamıştım bu sefer çok hoşuma gitti.

ya kızlar benımkı hala cok hareketlı dr. bıle sasırıyor bu haftalarda bu kadar olmaması lazım dıyor

oh güle güle kirlet evini canım ee eşler evde oldumu kirletmekte bir numaraa:)
yemeseden fazlaaa kilo aldınn bak kızın neresini tuttuğunu bilemiyosunnklava: benim kızda bugün 3 kere felan oynadı fazla hissetmedimmm:sinifsinif:

ayyy kıyamam sana ben yaaaaaaaaaaaaa
rezil kadının yaptığına bak , böyleler bunlar ..
acımayacaksın hiç
benzerini ben yaşadım ist.dayken 2 sene kadar önce
tam tedaviye başlıycam , her hafta yarım gün gelen kadın , 1 kere 2 kişi yarım gün aldım , baktıki böyle daha rahat ediyor tutturdu ben sana böyle 15te 1 geleyim , diğer türlü çok yoruluyorum demez miiiiiiiii ısrar edince de gelemeyeceğini ima etmesin mi ....

yoruluyorum dediği evim 90 metre kare 2 oda+1 salon , banyo-tuvalet kibrit kutusu kadar , zaten mutfağın dolaplarına vs. elletmiyordum , küçücük camını silip halıyı süpürüp küçücük yeri silip çıkıyordu ..
ve üstelik h.sonu 1 kere de ben yada eşim süpürge tutup yerleri siliyorduk
her gelmesinde cam silmiyordu
böyleyken yani temiz derli toplu evin gündelik temzliğini yapmak zor gelmiş hanıma
ben de eşi bunu bırakıp kaçmış , kızı intihar etmiş hep eşi bu kadını dövüp kötü davranıyor diye , bir oğlu çalışıyor bir oğlu da okuyor , evleri kira diye her gelmesinde marketten 3-5 bi şey alır göndeirrdim , evde kullanmadığım eşyaları ona verrdim ...
yani yeterki hem onun işi görülsün hem de bir sebepten bırakmasın beni diye hoş tutmaya çalışırdım ...
ama kesin bana geldiği güne birini buldu yada bir kaç kapı daha buldu gidecek , beni ortada bıraktı
ki ben onu tuttuğum zaman bel-boyun fıtığımdan işimi kendim yapamıyordum , zor durumdayım diye tutmuştum , sonra da tedaviye başlıycam yormayayım kendimi , transfer sonrası yattığım zamanlar belki haftada 2 kere bile çağırırım diyordum , bunları bilmesine , benim gündelik temizliğimi kendim yapmakta zorlandığımı blmesine rağmen ortada bıraktı resmen ..
ben de onu allaha havale ettim gitti ...

çok gezip bu sıcaklarda yorma kendini sakın huriş

slm kızlar şükür topiğimiz açılmış , benimde annem kardeşim yanımda ara ara girerim kızlar.

amatist doğurdumu kızlar demetim msjında gördüm nasıl doğum yaptı acaba

starcım seninkide fazla azıtmış yani
daha neymiş derdi
acaba daha karlı bi iş felan mı bulduki

canım bak o zamana kadar 36dan hatta 37den gün almaya başlayacak bebişin , hiç erken değil üzülme skılma .. hem 2 kg da geçmiştir muhtemlen , küvez derdi de olmaz inşallah .. biz senin 20 gün erken dediğin o haftayı inşallah doğum için görürüz diyoruz , düşün yani ..

caım çok geçmiş olsun ya , bi temzilikçi kadının yaptığına bak

ohhh ne güsellll .. Allah kavuştursun şimdiden kikoşummmm

ya kızlar benımkı hala cok hareketlı dr. bıle sasırıyor bu haftalarda bu kadar olmaması lazım dıyor

benimki de çok hareketli ve bu yüzden kasılmalarımı tetikliyor .. içim kıyılıyor bazen , sanki içimi oyum oyum oyuyor oğluşum .. bazen bi bağırıyorum , sonra da kıyamıyorum sevyorum karnımı klava:
slm kızlar şükür topiğimiz açılmış , benimde annem kardeşim yanımda ara ara girerim kızlar.

amatist doğurdumu kızlar demetim msjında gördüm nasıl doğum yaptı acaba

evet canım amatist doğrdu delikafadulden
u topik kapalı olunca başka bir topikten yazışmaya devam ettik oraya yazmıştı ..

starcım seninkide fazla azıtmış yani
daha neymiş derdi
acaba daha karlı bi iş felan mı bulduki

ben de öyle düşünüyordum kikoşum
valla boşuna dememişler " acıma , acınacak hale düşersin " diye
bu modeller böyle malesef ... çıkarlarına neresi geliyorsa dakka düşünmeden bırakıyorlar ortada .. o yüzde ondan sonraki gelen kadınlara hiç yüz vermedim , samimi olmaya çalıştıklarında hep bi mesafe koydm , ondan anlıyorlar. diğer türlü bi yakınlık verirsen zamöanla sanki kendi evini süpürmeye gelmiş gibi davranıyorlar , iş veren işçi ilişkisi kalmıyor , bunu da çok güzel suistimal ediyorlar ..

kızlar ben nisanda anne oldum şuan 2 aylık bi oğlum var. Temmuz ayı yaklaşıo doğumlarınız ha başladı ha başlayacak biz de bunları yaşayalı çok olmadı sizi çok iyi anlıyorum o yüzden Allah yardımcınız olsun hepiniz kolaycacık doğurup yavrularınızı kucaklarsınız inşallah.

Allah analı-babalı büyütmeyi nasip etsin canım ..
iyi dileklerin için de ayrıca teşekürler Şeniz
dikkatmi çekti de , tickerın da 10m kilo verdiğin yazıyor , bu kadar kiloyu doğumdan sonra 2 ayda mı verdin yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…