2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sagolasın canım.
evet bıraz korktuk dun geceden berı ama cok şükğr ki gectı.
birde üstüne dünkü ebe benı cok germişti.
insan kendını emın ellerde hissedince güvenle cıkıyor muayene masasına kaydirigubbakcemile3
ins dogana kadar 3 kıloyu bulur canım.
saglıkla gelsın butun bebısler inş.

kızlarr yaa acayip belim kasıldı zor adım atıyorumm(( neden oldu acaba bugün fazla ayakta kaldım ondamı:sinifsinif:

neyse kızlarrr konu okuyorsunuz sanırım ben kaçtımm duramıcam çok fenaa belimmmmm mafoldumben iyi geceler hepinizeŞeniz

dılaracım cok tesekkur ederım tatlım ılgın ıcın.
aslında haftasına gore ıyı ama ben heran dogum olursa dıye bırazcık tedırgın oldum.
gercı dedıgın gıbı 2,5 kıloyu gectıkten sonra bende cok şükür diyorum.sezeryandan korkmuyorum canımda catının cok dar olması benı üzdü.
muayenem cok kötü gectı maalesef..:çok üzgünüm:

canım her şey yolunda demek..sezeryan olacaksın hayılrısı olsun bebişin sağlıklı gelsin de...
tesekkurler canımcım.
evet herseyın hayırlısı artık gunumuz bellı ya bır rahatlık geldı sankı bana.kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
dilaracı ecetubacım teşekkür ederim iyiyim bende.bugün nstye girdim şükür bişey çıkmadı ağrı filan yokmuş çok iyi dedi doktor

kızlarr yaa acayip belim kasıldı zor adım atıyorumm(( neden oldu acaba bugün fazla ayakta kaldım ondamı:sinifsinif:
dikkat et kendine canım..ayakta fazla kalmadan olur herhalde...doğumuna az kaldı belki ondandır artık bilemiyorum canım ihtimaller üzerine söylüyorum..9 günün kaldı dimi canım...inanamıyorum ya zaman nasıl da geçti...bi zamanlar bebek hareketlendi mi,cinsiyeti ne diye sorarken doğumumuz gelmiş...sağlıkla gelsin kuzularımız...artık bebeklerimiz hakkında konuşuruz...

dilaracım cok fazla ayakta kaldıysan o yuzden belın agrıyordur bıraz dınlen canım ıns gecer hemen.
eftelya senınde herseyının yolunda olmasına cok sevındım canımcım.
yalnız kıslar artık herseye hazırlıklı olmamız lazım sanırım.kaydirigubbakcemile5

gününün belli olması iyi ona göre hareket edersin...benim doktor bana normal yaptırmakta kararlı..benim de 1 temmuzda çatı muaynem olacak...ben korkuyorum normal doğumdan yaamafoldumben
dilaracı ecetubacım teşekkür ederim iyiyim bende.bugün nstye girdim şükür bişey çıkmadı ağrı filan yokmuş çok iyi dedi doktor
canım senin adına çok sevidim her şey yolunda demek kikaydirigubbakcemile5

haklısın canım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin heran herşey olabilir

ya kızlar bu çatı muayenesi nasıl olucak çok acı verici birşeymi yada zararı varmıki.benimde bu ayın 25.de olucak merak ediyorum

ya kızlar bu çatı muayenesi nasıl olucak çok acı verici birşeymi yada zararı varmıki.benimde bu ayın 25.de olucak merak ediyorum
ben de bilmiyorum canım nasıl olacak yaşayıp görecez...senin gebelik haftan daha geride sana dah önce söylemiş doktorun çatı muaynesini ben 35+2 günlük ama 1 temmuz dedifisfisfiskafam karıştı..

canım aslında pek acımıyor sanırım ama benımkı dar oldugu ıcın acıdı maalesef.:1no2:zararı oldugunu sanmıyorum canım ona gore doktorun senı yonlendırıyor cunku.
insallah senınkı dar degıldır.dar olmayınca bırde kendını kasmayınca acımıyormus.kaydirigubbakcemile5

sevindim canım güzel haberlerle gelmişsin o 3 kg mı bulur inşallah merak etme sen....
bende akşam tansiyonum 8-5 oldu bayağı kötü oldum yemek yiyemedim eşm saolsun biraz ayran yüklemesi biraz havalandırma derken 10-7 ye geldi biraz kendime geldim yoksa gidiyordum doktora şu an iyiyim çamaşır bile astım.....

bu arada ben ne düşünüyorum biliyormusunuz.....

6 temmuz gibi benim 38. haftam bitiyor yani 39+1 doktorumla konuşucam bu perşembe randevum var....
temmuz 6 olduğunda randevu alsam ve o zamana gelsem suni sancı ile epidural normal doğum yapsam nasıl olur diye soracağım öyle istiyorum..yani doğum stresini bekleyeceğime zamanı dolduğunda bebişim kendi kendine gelmezse eğer 39 haftada suni sancı ile doğurtalım beniiii :lepi: he hocam doğurtalım noluuuurrrr diycemmm

ben bıraz uzanayım kıslar halen cok yorgunum.
hepınıze ıyı geceler.kendınıze ve bebıslerınıze ıyı bakın.

rosem herşey yolunda çıkmış canım gözün aydın

kilosunuda kafana takma 2.5 geçmiş 3 kiloyu bulur 2 haftada

canım herşeyin hayırlısı önemli olan bebeğinin ve senin sağlığın

canım kendini korkutup doldurma boşuna beynine nasıl komut verirsen onu yaşarsın
hem sancılara dayanamazsan epidural istersin

huri geçmiş olsun canım

canım kendini korkutup doldurma boşuna beynine nasıl komut verirsen onu yaşarsın
hem sancılara dayanamazsan epidural istersin
haklısın canım ama ne bilim..doğum yapacağım klinik ağrısız doğum yaptırıyor..dokorum da başrıcam bunu de diyoe kendine..aslında beni yengem korkuttu ebe kendisi..o da normal doğumdan korktu sezeryan oldu..yok bebeğin hayatı tehlikeye girermiş...yok oran yırtılır...pufff...hayırlısı artık hepimiz için...

rosemcim çok sevindim iyi olduğuna benim sezeryan tarihimde 1 temmuz sağlıkla gelsin kuzucuklar işallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…