2009 Şubat Anneleri

nisannn şimdi o gebelik testini görünce senin resminde o ilk test aklıma geldi. ne komiktim yaaaa kaydirigubbakcemile3

ben yine yoktur diyorum ama bi yandan felaket mide ağrılarım var.. kesin olmadığından emin olayım da mide ilaçlarımı içeyim diye aldım.

hani çıkmayacak ya idrarı döktüm saate baktım işe döndüm 5 dk sonra bakıcam... işe bakarken birden gözüm kaydııı daha 1dk bile olmamıştı ki kop koyuuuu bir ikinci çizgi. :eek: hemde gün arasında ve reglime iki gün vardı.

yokcanım test bozuk deyip ikinciyi de yaptım o da aynı :teytey:

ne gündü yaaa :teytey:

aynen canım bende bu test yanlış diye ikincisini yaptım ve oda aynı sonra heycandan elim ayağım titredi napıcamı sapıttım önce bide iş yerinde yapmıştım baya heycanlı bi gündükaydirigubbakcemile3

hayır olsun demircool değişik bir rüya görmüşsün. bakalım cinsiyeti doğru mu çıkacak.

bayanlar bugün sitede sorun yoktu herhalde
ne kadar çok sayfa olmuş akşamdan beri :dance:

yeni gelenler hoşgeldiniz

su içmeyi hiç ihmal etmeyin arkadaşlar
ben normalde içemezdim ama benim de düşük riskiyle başladığından sürekli dr.um bol su iç diyor
3. aya girerken progestanı bıraktırdı drum ama hala şu kahverengi lekelenmeler devam ediyor
cuma gününü iple çekiyorum
bu gün işteydim geldiğimde düne göre daha fazla akıntıyla karışık kahverengilik geldi yine moralim bozuldu:sm_confused:
tam oh herşey yolunda dediğimizde pişşt ben buradayım diyor benim yaramaz

hemen suyumu yanıma alıp uzandım yazdıklarınız okudum

bu arada sitede dolaşırken çatlaklar için en doğal yöntem olarak zeytinyağını tavsiye ettiklerini gördüm

Nisan dr kontrolün nasıl geçti?

iyidi canım bebişimi gördüm uyuyodu uykucu uyandırdı dr amcası dürttü azcık sonra uyandı kıpırdamaya başladı çok tatlıydı canım benim :)) heryerini ölçtü dr normal dedi çok şükür ikili test yapmamıza gerek yok 3 lü yaparız dedi o yüzden 2li test yapmadık. ayın sonunda bida gitcez bakalım:eek: o zaman ne dicekCADIARZU

demircoolum..hayırlara vesile olsun canım..inşallah rabbim gönlüne göre versin :nazar: :nazar:

saol arkadasım.bu günde ne gürdüm :roflol: annemde hamileymiş.çift çizgi çıkıyor annemin testin de :roflol: allahım bu ne oluyor şimdi :uhm:

cok hos rüyalar görüyormussun cnm gülmekten öldüm :roflol: ,rüyalarin hayirli cikar insallah belkide gercekten erkek olur ögrenince bizede söyle cinsiyetini cnm .
bende rüyalarimda asiri korkuyorum bazen bir gecede dört ayri korkulu seyler görüyorum :1shok:

cok hos rüyalar görüyormussun cnm gülmekten öldüm :roflol: ,rüyalarin hayirli cikar insallah belkide gercekten erkek olur ögrenince bizede söyle cinsiyetini cnm .
bende rüyalarimda asiri korkuyorum bazen bir gecede dört ayri korkulu seyler görüyorum :1shok:

kız bende korkulu şeyler görüyorum.hemde genelinde rüyalarımın korkuyorum.katiller,ölüler,savaşlar,yangınlar,aman daha neler neler görüyorum kız,he eşim bilgisayar da savaş oyunu oynuyo onun da etkisi oluyor sandımcakafamçokkarıştı ama cok korkuyorum

kızlar dün 2 li testimin sonucunu aldım, 10.000 de 1 ihtimalmiş, yani doktor çok çok düşük dedi, çok mutluyum darısı diğer bekleyenlerin başına...dün hapşurmuştum ve karnım şiddetli ağrı yapmıştı yaa, dün onu doktora sordum, yanında hiç görmediğim başka bir bayan doktor da vardı, sazan hemen atladı, dalga geçti benimle, sanki ona sormuşumgibi, şeytan boz şu doktor bozuntusunu dedi ama, doktoruma ayıp olacak diye sustum,

dangalak sanki ona sormuşum gibi dalga geçiyor benimle, benim doktorum hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor, bana gayet sakin cevap vermeye çalışıyor, öbür doktor bozuntusu dalga geçiyor,, yaa bu bayan doktorlarda biraz çatlaklık oluyor mu nee?

ayy sinirim bir türlü geçmedi, bütün gece uuyudum uyandım o doktor bozuntusuna neden sustum diye kendi kendimi yedim, genç bir bayandı bir de çirkindi ki göreceksiniz,, evlerden ırakkk,, yaa ben öğretmenim, bize öyle cahil veliler geliyor ki, aklınız hayaliniz durur, ama ben daha bu velilerden birisiyle dahi dalga geçtiğimi hatırlamıyorum, dalga geçmek yerine, ona anlayacağı dilde doğru yolu göstermeye çalışıyorum,

salak, sanki ben bilgili olsam bazı konularda zaten doktora danışmam.. bilmem kaç yıl tıp okumuş, okurken insanlığını da unutmuş, ya da aşağılık psikolojisi yaşıyor zavallı...

benimki gayet insani bir soruydu, annelik içgüdüsü diyelim,,ne var bunda alga geçilecek...kötükedihüsokötükedihüso

kız bayadır görüşemirduk seninle.sonucunun iyi olmasına sevindim.bende nasipse yarın alıcam sonucumuzu.benm doktor da bayan.ve agzını acıp bir kelime bişey demedi gıcık.ben heycanlıyım muayenehanede normal olarak bebegimi görmek istiyorum.nasıl bebegim saglıklımı hareketlimi diye sordugumda ne kadar meraklısın dedi bana ne kadar ecelecisin dedi bana.sanki her yıl doguruyomda alışığım.allahım bakalım bi dahaki randevu da da ilgilenmesse acilen degiştiricem.

ay evet denk gelmiyoruz seninle, ben fazla girmiyorum, işte sabah erken kalkıyorum, eşim uyanıncaya kadar bir giriyorum,bir de bazen öğleden sonra yarım saat falan giriyorum,, ay bütün gece sinirliydim, kalktım gene sinirim geçmedi, birde işin kötü tarafı o dalgasını geçerken eşim de yanımdaydı, rezil oldum yaaa, susuturayım şunu dedim, doktoruma bir baktım, şimdi ayıp olacak onun yanında, sonuçta benim doktorun arkadaşı diye sineye çektim, şimdi de kendi kendimi yiyorum iştee...

neyse, bayan doktorun bir daha kapısından geçmem,3 kere denk geldi ,3 ü de çatlak, yok yook var bu bayanlarda bişey...

eeeeeeeeeee benim canım aşure çekti şimdi napıcaz arkadeşim:uhm:senağlamasenağlama

ayyy canım benim keşke söylemeseydim üzüldüm şimdi nebileyim birden yazıverdim herkes rüyalarını yazıyodu bende yazayım dedim tüh istersen gönderirimyerimseniben

yaaa kıskandım sizi yaaa
düşündüm de yakın zamanda değil bebişimi rüyamda görmek rüya gördüğümü hatırlamıyorum :S

bu arada kadın doğumcuların genel özelliği sanırım bu dalgacılık aslında sadece onların değil de genelde tıpçıların yaptıkları bişey sanki

daha uzun süre okudukları için kendilerini diğer insanlardan üstün görme gibi bir takıntıları var

takma kafana güzelim ya kendi hayatlarındaki eksiklikleri gizlemek üstünü kapatmak için dalgaya vuruyorlar

sen bebişinin ve kendinin sağlığına bak gerisi boş

ya kızlar sizin de beliniz ağrıyor mu??:uhm:
2 gündür bayağı eziyet ediyo benimki
gerçi bende bel fıtığı başlangıcı da vardı ama :bbo:

bu arada akşam göbek var sabah kayboluyo diyodum ama 2 gündür bakıyorum da sabahları da yerinde durur olmuş:CüvCüv:

görenler artık belli oluyor demeye başladı

benimde akşamları daha belirgin oluyo ama artık ayva göbekli oldum :)) gündüzlerde biraz belli oluyo dar giyince göbek çıkıyo meydana :))

Mrb arkadaşlar bende dün doktora gittim ve hiç beklemezken 13. haftada cinsiyetini öğrendim.Erkekmiş :) ben kız istiyodum ama Rabbim bunu uygun görmüş,. umarım sizin de en kısa zamanda belli olur.

ya tam da ben göbekten bahsedecektim, kızlar 2 gündür bir göbek oldu bende 41 kere maşallah:nazar:size en kısa zamanda belki bugün belki yarın göndereceğim göbeği, ben ve eşim çok şaşırıyoruz, bakalım siz de şaşıracak mısnız? fotoğraf çekmeye üşenen birisiyim de yoksa şimdiye postalamıştım... yani ben demircool a diyordum ya 4 aylık göbeği gibi maşallah:nazar: diye anam benimki de öyle olduuuu:nazar::nazar:

Mrb arkadaşlar bende dün doktora gittim ve hiç beklemezken 13. haftada cinsiyetini öğrendim.Erkekmiş :) ben kız istiyodum ama Rabbim bunu uygun görmüş,. umarım sizin de en kısa zamanda belli olur.

hayırlı olsun canım yerimseniben sağlıklı olsunda

geçen gün gittik bizde doktor pipisini göremedim dedi ama değişebilir dedi bakalım hayırlısısırnaşık şey

X