2009 Şubat Anneleri

benimkide biz bakariz demiyorda daha belli olmaz diyor anlamadim gitti ,aslinda bir yandan düsünüyorum acaba hic söylemesede dogumda mi görsek diyorum ama diger yandanda bekliyemiyorum dogumada var 6 ay daha .... :1rolleyes:

canım bana da kalsa ögrenmek istemiyorum ama odasının hazırlanması için sadece istiyorum

özlemcim bebişlerimiz bizi duyuyolardır bundan emin ol psikolojilernin iyi gelişmesi için bol bol konuş mutluluk gönderki mutlu bi bebek olsun... cinsiyetini nezaman öğrendin daha erken değilmi?

bak buna çok sevindim. 13+4 de 2li test için gitmiştim ensesini ölçtükten sonra bacak arasına baktı hatta bana da gösterdi beyaz bişi gördüm %90 erkek dedi doktorumuz yanılma payı bilmiyorum bazen görülen kordon da oluyormuş. Ama benim içime hep erkek doğuyordu zaten tabiki hayırlısı olsun ilk bebeğim Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin diyorum.:nazar:

oh oh iyi ne güzel şimdiden öğrenmişsin amaaan sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmez ama bende çok merak ediyorum kimi kızın olcak diyo kimi oğlun heerkes ayrı bişeyden bişey çıkartıyo

oh oh iyi ne güzel şimdiden öğrenmişsin amaaan sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmez ama bende çok merak ediyorum kimi kızın olcak diyo kimi oğlun heerkes ayrı bişeyden bişey çıkartıyo

senin bebişin nekadarlık canım bide senin içine ne doğuyor?
Bende çok merak ediyordum en çok kıyafet almak için sabırsızlanıyorum çok cici şeyler var ya görünce bitiyorum şimdiden başladım badi falan almayı tulumlarda çok güzeller ama almıyorum bebişim kışın doğacağı için kadife alırım ayyy konuşması bile güzel:CüvCüv:

bak buna çok sevindim. 13+4 de 2li test için gitmiştim ensesini ölçtükten sonra bacak arasına baktı hatta bana da gösterdi beyaz bişi gördüm %90 erkek dedi doktorumuz yanılma payı bilmiyorum bazen görülen kordon da oluyormuş. Ama benim içime hep erkek doğuyordu zaten tabiki hayırlısı olsun ilk bebeğim Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin diyorum.:nazar:

canım senin bebeğinin ensesi kaç çıktı bende dün dr a gittiğimde ölçtü 2 çıktı

merhaba arkadaşlar,bende 11+6 olmuşum folik asiti bıraktım bol bol yoğurt yiyorum.Doktora 15 inde gidicem ikil testler için hepinize güzel bir hamilelik diliyorum

Son düzenleme:

ayy ne güzel bende tekrar gidicem, ense kalınlığı için bi uzman bakıcaki bende gittiğimde 13+4 olucam. belki bizimki de gösterir bu sefer ya.

kızlar sizde bişeyler hissetmeye başladınız mı. ben bazen döndüğünü hissediyorum. resmen dönüyo bi o tarafa bi öbür tarafa...:lepi:

sende 2li testimi yaptırmadın canım dr peki ne dedi sana şimdi ben merak ediyorum da ondan sordum fisfisfis

ultrasonla baktı önce ölçtü ense kalılığını. normal dedi.2 li test yaptırmana bence gerek yok. son yıllarda yapılan bir test hala 2 li test sonuçlarının güvenirliliği tartışma konusu. nasıl olsa 16.hafta da 3 lü test yapılacak dedi. o testtte daha detaylı inceleniyor dedi. ben de yaptırmadım bu yüzden. ama ben dr.umun titizliğine çok güveniyorum. o gerek yok dediyse gerek yoktur gerçekten diye düşündüm ve yaptırmadım.

ayy ne güzel bende tekrar gidicem, ense kalınlığı için bi uzman bakıcaki bende gittiğimde 13+4 olucam. belki bizimki de gösterir bu sefer ya.

kızlar sizde bişeyler hissetmeye başladınız mı. ben bazen döndüğünü hissediyorum. resmen dönüyo bi o tarafa bi öbür tarafa...:lepi:

ben yattığım zaman karnımıç içi bi garip oluyo ama sanki bişi kıpırdıyo gibi ama gazdır diye pek umursamıyodum fisfisfis

ultrasonla baktı önce ölçtü ense kalılığını. normal dedi.2 li test yaptırmana bence gerek yok. son yıllarda yapılan bir test hala 2 li test sonuçlarının güvenirliliği tartışma konusu. nasıl olsa 16.hafta da 3 lü test yapılacak dedi. o testtte daha detaylı inceleniyor dedi. ben de yaptırmadım bu yüzden. ama ben dr.umun titizliğine çok güveniyorum. o gerek yok dediyse gerek yoktur gerçekten diye düşündüm ve yaptırmadım.

çok sağol canım banada öyle dedi istesen yapalım ama gerek yok 3 lü daha ayrıntılı onu yaparız dedi

İnşallah görür canım belkide tahminde bulunur. bende bazen bişiler hisseder gibi oluyorum ama belkide bize öyle geliyor hissetmemiz için erkenmiş daha sabırsızlıkla bekliyorum tekmelerini:dance:

akşam rüyamda bebişim doğmuş onunla ilgileniyordum kızlar ya. çok güzeldi. emzirdim, altını temizledim. (ama cinsiyetine bakmak rüyamda aklıma gelmedi) hiç ağlamıyordu, beni izliyordu. beni çok sevdiğini hissettim. çok güzeldi ya. annelik gerçekten harika bir duygu. sabırsızlanıyorum ona sarılabilmek için. ama bir yandan da diyorum bebeciğimin rahatı iyi karnımda. keyfine baksın, çıkınca işi zor. tadını çıkarsın bu günlerin.

Arada bende bebeğime bakıyorum rüyamda dr cinsiyetini söylemeden bikaç gün önce erkek bebek görmüştüm rüyamda rüyam doğru çıktı. Ya ben çok merak ediyorum bebeğim doğunca naparım başkalarının bebeklerini o kadar içten seviyorumki kendi bebişimi naparım bilemiyorum.....

akşam rüyamda bebişim doğmuş onunla ilgileniyordum kızlar ya. çok güzeldi. emzirdim, altını temizledim. (ama cinsiyetine bakmak rüyamda aklıma gelmedi) hiç ağlamıyordu, beni izliyordu. beni çok sevdiğini hissettim. çok güzeldi ya. annelik gerçekten harika bir duygu. sabırsızlanıyorum ona sarılabilmek için. ama bir yandan da diyorum bebeciğimin rahatı iyi karnımda. keyfine baksın, çıkınca işi zor. tadını çıkarsın bu günlerin.

ben pek kucağımda bir bebek fikrine alışamadım desem :eek:

belki de çok istediğim ve önceki sorunlu olduğu için hala inanamıyorum mu nedir. kendimi kaptıramıyorum. sanırım hareketleri ve tekmeleri hissetmeye başlayınca bebişe alışıcam.

ilk gebeliğimde ilk andan itibaren konuşurdum sürekli karnımı severdim.

ama bu sefer nedense kendimi kaptırmamak için galiba korkuyorum. fazla üstüne düşmek istemiyorum ondan galiba. bu fikir bana uzak geliyo şimdilik.

canim baya kilo almişin sen ben bile 13 haftamdayim 3 kilo aldim doktor böyle giderse işimiz senle zor dedi 6 aya kadar her ay 1 kilo almak normalmiş dikkat etmek lazim gerçi bende önüme ne gelirse yiyorum ama allahtan çalişiyorum evde olsam kendimi asla firenleyemem.

kızlar bende 13. haftadayım ama kilo almadım daha zayıflıyorum bile mide bulantısı kusmalar öldürdü beni allaha şükür 3-4 gündür iyiyim ama kilomda var biraz doktor sıcaklardan dlayı kilo vermen normal dedi arkadaşlar yemeğe kaptırmayın kendinizi bebişlerin peşinde nasıl koşarız sonra :roflol::roflol:

Arada bende bebeğime bakıyorum rüyamda dr cinsiyetini söylemeden bikaç gün önce erkek bebek görmüştüm rüyamda rüyam doğru çıktı. Ya ben çok merak ediyorum bebeğim doğunca naparım başkalarının bebeklerini o kadar içten seviyorumki kendi bebişimi naparım bilemiyorum.....

özlemcim bende 2 gün sonra kontrole gidicem 13+3 olcam gösterir belki bende ne zaman rüya görsem bebeğimle ilgili hep erkek görüyorum eşimde kendine çırak olsun diye erkek olsun istiyo :roflol: ben yolda gördüğüm bebekleri bile sevmeye doyaöıyorum kendi bebeğimide kimseyle paylaşamicam gibi geliyo bana :teytey:

X