2009 Şubat Anneleri

iyigeceler kızlar derincim adet ağrısı gibi bir ağrımı banada doğumun yakınmış gibi geliyor hayırlısı olsun allahım yardım etsin hepinize

günaydin kizlarr
derinden hayla haber yokmu?rüyamda gördüm dogum yapmisti ins. almistir saglicakla bebisini kucagina :-))

canan biraz önce doktordan gelmiş msn den yazmış bana suyu azalmış doktoru onu hastaneye göndermiş orda senin durumuna karar verilicek demiş sanırım cimcime doğuma gitti ama eve gönderebilrler demiş doktoru allah yardımcısı olsun

canan biraz önce doktordan gelmiş msn den yazmış bana suyu azalmış doktoru onu hastaneye göndermiş orda senin durumuna karar verilicek demiş sanırım cimcime doğuma gitti ama eve gönderebilrler demiş doktoru allah yardımcısı olsun

ayyy inşallah cimcime de derinzlm de hayırlı haberlerle gelirler.
Bende hala tık yok bari onlar doğursun. senağlama

aman cimcime ve derinzl doğuma mı gittiler. çok güzel. İnşallah hayılısı ile haberlerini alırız. Allah yardımcıları olsun. Darısı Denizt senin başına

evime yeni geldigim için işler çok yazıları takip edemiyorum.bende bu kızlar daha dogurmadımı diyordum. inşallah hastaneden bebişleriyle dönerler.canan cım derin cim Allah yardımcıları olsun.:Saruboceq: ayy ben de heycanlandımdelikafadulden

slm hepinize.hüvik hoşgeldin cnm evine:) tekrar gözünaydın
ayy hadi bakalım İnşallah bizim sabırsız koca göbişliler,göbişsiz kucaklarında bebişle dönerler evlerine

Ay inanamıyorum Canan da mı hastaneye gitti yani sonunda:))) Hadi bakalım hayırlı haberlerle döner inşallah! Umarım herşey yolundadır. Hadi bakalım kızlar şurda şubatın çıkmasına 3 gün kaldı pırtlatın artık şu kalan bebeleri bakın benim Neva'm bugün 1 aylık oldu kardeşlerini bekliyor.
Hepinizi öpüyoruz teyzeleri...Özellikle de yakışıklıların annelerini:)))

Kızlar herkese merhaba;
Bende 17 şubatta oğlumu sezeryanla kucağıma aldım. önce suni sancıyla normal doğumu denedik ama açılma olmayınca mecburen sezeryanla oğlum dünyamıza merhaba dedi:). Allaha şükür fazla sancım olmadı, ama oğlumu ilk günler sütüm olmadığı için mamayla beslemek zorunda kaldım şimdide göğüs ucumu tutamıyor ve sağarak vermek zorunda kalıyorum. Kızlar sizce 3 saatte bir kaç ml gram süt vermem yeterli yani normali nedir bilginiz var mı? hepinizi çok öpüyorum sevgiler

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün

hoşbulduk Vidicim seninde bebişin hayırlı olsun.:1hug: ne zamn dogum yaptın normal dogummu oldu.

Kız DİLEK SEN BÜYÜTMÜŞSÜN BEBEGİ MAŞALLAH BİRDE ERKEK ANNEERİNİ bile tavlamaya başlamışsın. :sm_cool:hayırlı olsun canım bebeginŞeniz

selam kızlar
p.tesi gece döndük izmirden ama dün pcyi açamadım bir türlü

dr kontrollerimiz iyi geçti
göz dr.u çocuk dr.u ve benim dr.um
yalnız yolculukta oğluşunn uyku düzeni şaştı
cuma-c.tesi-pazar- p.tesi geceleri 2-3 saatlik uyku uyuyabildim ancak
dün de oğluş bütün gün hiç uyumadı
sözde 40ımız çıktı :p
izmirdeki çocuk dru mecbur kalmadıkça gaz için ilaç kullanmayın dedi tembelleştirmesin barsakları diye gaz damlasını ve rezeneyi kestik
yavrum bütün gün ağlaya ağlaya ıkındı en son gece pes edip hem ilaç hem de rezene verdim rahatladı :)

doğum yapanlar olmuş galiba allah bağışlasın sağlıkla büyütmek kısmet olsun
canan ile özlem de sanırım doğuma gitmişler hayırlısıyla allah kurtarsın inş.

canlarim ben geldim sizi birakamadim :-))
bugün doktorum bebegin suyu cok az diye bizi hemen hastaneye gönderdi
bebegin suyu bir iki gün daha idare eder ama daha fazla bekliyemeyiz dedi prof. doktor.
bugün dogumu baslatabiliriz ama hastanede yer yok ve bir iki gün daha bekliyebilcegimiz icin
yarin sabah gelin hastende yer varsa hemen yarin suni sanci verilcek dedi
cok heyecanliyim tam anlatamadim simdi geldik eve daha kizlar evi toparliyim biraz aksam dusumu alip yaticam muhtemelen yarin sabah dogum baslatilcak :eek:

derinden bi haber yok sanirim dogum yapti saglicakla alsin bebisini kucagina

canlarim güzel dilekleriniz icin cook cok saolun ins,. yarin alicam bebisimi kucagima cook heyecanliyim ben yaaaa delikafadulden

canan canım allahım bir solukta kurtarsın valla ben bile heyecanlandım ben doğum heyecanını yaşamamıştım kontrole diye gittiğim için :)) bir yandanda iyi oldu stres yapmamıştım çok rahattım sende rahat ol sağlıklı bir şekilde al bebişi kucağına

saol hayatim ins. bende cok asiri heyecanliyim anlatamam sanaaa
ins. tüm koca göbüslerde saglicakla alirlar bebisleri kucaklarina
ben gidip evi topliyim biraz cook öptüm canlarim sizi
iyike varsiniz sizi cok seviyorum

Canan cım çok sevindim, Allah bi avazda kurtarsın bebişini tez zamanda kucağına alırsın inşallah canım, hayırlı haberlerini dört gözle bekliyoruz

kızlar derin msj attı bana doğurmus hastanede net sorunu varmıs haber vermemı ıstedı bırazdan arıcam bnm yaramaz hec durmadı yenı haber verebılıyorum canancım senlede ılgılenecem bırazdan cnm

cimcime canım demek sen yarın yatıyorsun ha beni yanlız bırakıyosun bir ben kaldım yahu
sağlıcakla al inşallah bebeişini kucağına
stres yapma son anların tadını çıkar sen
bende yanlız yanlız takılırım buralarda artık sende doğurduktan sonra

X