2009 Şubat Anneleri

dün esra ceyhanda pınar altuğla eşi yağmur atacan vardı 15 gün olmuş doğum yapalı görseniz hiç doğum yapmamış gibi 15 kilo almış 10 kilosu gitmiş bile:1shok:kızını bir görseniz çok tatlı babasına benziyor normal doğum yapmış buarada yine hamile kalsam yine normal doğururum diyor

günaydın kızlar
bende hala doğuramadım:sm_confused: gerçi günümün dolmasına tam bir hafta ama sancılarımda var
dilekçim maşallah bebişine çok tatlı allah bizede göstersin o günleri hala inanamıyorum bebeğimin olucağına
kızlar yatağınızı nereye hazırladınız yada hazırlıycaksınız ben misafir odasına düşündüm hatta hazırladım kapadım kapıyı bekliyoruz yatak odası daha rahat olur ama gelen giden nereye oturur çok kararsız kaldım

:sm_cool:kızlar arkadaşımız lebiş yeni rumuzuyla secere sabahtan beri hastanedeymiş çok su kaybetmiş sanırım yatışı yapılcakmış sezeryanla bebeğine kavuşucak inşallah saat 4 te doktoru gelicekmiş dualarınızı esirgemeyin

canım tabiki normal doğurur kim bilir başında kaç tane doktor vardı epidüralede olmuştur sanırım

sunseet sağol canım lebisten haber verdiğin için

hayırlısıyla miiniğinii kucağına alır inşallah

benim de kısmet olursa yarın belli olacak.her gidişim de heyecanlanıyorum ama dr henüz bir tarih veremedi,böyle beklemek daha dazor.ama hayırlısı olsun inşaallah hepimiz için...

bie bebek daha geliyor desenize hihoyyyt allah sağsağlim kavuşturur inşşalah yavrusuna :Saruboceq:

Kızlar merhaba benim de yarın belli olucak günüm.Normal olucam inşallah suni sancı vermeyi düşünüyor doktorum. Dün doktorum bu hafta içerisinde gerçekleşeceğini söyledi.:teytey::teytey::teytey:

Selam kızlar .
Süper bugün yine iki bebeğimiz olacak biri demircool diğeri Secere ( lebiş ).Allah her ikisine de kolaylıklar versin sağlıkla alsınlar bebeklerini kucaklarına .
NESTLE canım sana kolaylıklar versin .Diğer konular için birşey diyemem ama bebe yağı yeni doğan bebeklere bazen dokunabiliyormuş ben bu yüzden losyon aldım .Acaba çok mu abarttın belki yağdan nefes alamadı vücudu .
Sibellas canım valla ne kadar çok şey paylaştık .Bunlar toplanınca ve mutlu sona ulaşınca duygusallık hat safhada oluyor .
DİLEKYAZAR 41 kere maşşallah canım ne tatlı bebeğin var .Şimdiki bebekler mi çok güzel doğuyorlar yoksa sevdiğimiz insanların bebekleri diye mi bu kadar tatlı görünüyorlar bize .Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah arkadaşım gazsız olsun bol bol sütün olsun .

yeni bebeklerini kucaklarına alan tum arkadaslara goz aydınlıgı dılıyorum.benım kı 16 subatta yarın tekrar dr gıdıcem odasını ayarlıycaz vede sezeryan saatını belırleyecegız..16 şubatta subat bebeklerının bı cogu dogmuş olucak heralde benle beraber şirincek vardı rumuzları aklımda tutamıyorum ama bı kac arkadas daha vardı heralde..ruya gıbı anne olucam..dusundukce ınanılmaz gelıyor ..

bende 16 şubatta doğum yapacağım arkadaşım sen nerde doğum yapacaksın

Neden kimse yok yaaa gidiyorum geliyorum bakıyorum kimseler yok.Şimdi dinleniyorum evi süpürdüm akşam yemeği için hazırlık yaptım birazdan pişiricem şimdi biraz dinleneyim diye uzandım .
AAAAAAAAAAAAA şimdi aklıma geldi bak ben bebek güncesi aldım kızlar ctesi günü ay çookkk acıklı 1 yaşına kadar ki özel günleri var içinde ilk katı yemeğini ne zaman yedi ilk dişi ilk banyosu falan .İnşallah görmek nasip eder o günleri.Varmı alan kullanan aranızda

derinzlmcim bende aldım gunceden cok hoş dimi...ayak ve el izini nasıl yapıcam bılmıyorum ama...

kızlar naber,
valla benim bızdığın bir günü bir diğerini tutmuyor bazen çok iyi anlaşıyoruz bazen de annesini çok yoruyor!!! Gündüz- gece farkını sanki artık biraz daha iyi anlıyor gibi sabah 8-9 arası kalkıyoruz bu saatlere kadar bazen uğraşıyoruz(mesela bugün). Kucağımda uyuyor ama yatağına yatırdığım an gözler fildir fildir. Tabii bütün gün böyle ayakta olunca çok şükür geceleri daha rahatız, 2 bazen en geç 3 saatte bir uyanıyoruz (o da ben kıyamıyorum valla 2 saatte uyandırmaya öyle mışıl mışıl uyunca) alt değiştiriyoruz emiyoruz genelde de çabucak geri uyuyoruz. Yani birkaç gündür böyle düzene girdik biraz çok şükür. Umarım tekrar bozulmaz düzenimiz. 40ına kadar hergün bir huy değiştirirler derler ama umarım değişmez dahada düzene girer artık.
Sabırsızlıkla 1. ayımızın dolmasını bekliyoruz, çünkü o zaman şu 2 saatte bir emzirmeler de sona eriyormuş ve ben mışıl mışıl uyuyan kızımı kaldırmak zorunda kalmam.
Ama çok şükür sarılığımız da geçti.
Doğuma giden ve bekleyen herkese kolaylıklar diliyorum Allah yardımcıları olsun...!
Kız Çiğdem kurtuluyormu sonunda:)) Çok sevindim valla...Hayırlı ve sağlıklı evlat olur inşallah!
Demircool canım seninki de hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah, Ankara'ya geldiğinde kızımla gelcez ziyaretine:))))
Lebis senin için de geçerli tabii bu dileklerim. Hayırlı ve sağlıklı olur inşallah!
En yakın zamanda burda artık hamilelik değil de bebelerle ilgili sorunlarımızı, uykusuz gecelerimizi, gaz sancılarımızı tartışıcaz hep beraber:))))

canım sağlıkla kucağımıza alırız inşallah ben pazar akşamdan yatıcam hastaneye 7 gibi yatarız ptesi sabah erken giricem. hakkımızda hayırlısı olsun.. nilocanda bizimle aynı gündü sanırım...

amiin arkadsım Allah yardımcımız olsun saglıkla mutlulukla bebişlerimizi kucagımıza alırız ınsallah.

öfff doğurucam doğurucam derken en sona ben kaldım galiba daha var 12 gün bizim paşanın keyfi yerinde hiç gelesi yok ne sancım var ne bişeyim bu arada derincim nerden aldın bebek güncesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…