2009 Şubat Anneleri

derinzlmcim bende aldım gunceden cok hoş dimi...ayak ve el izini nasıl yapıcam bılmıyorum ama...
Canım onu bende bilmiyorum boyalar vardır onun için belki ama araştırmak lazım ben bulursam haber veririm sana sen de beni bilgilendirirsin
öfff doğurucam doğurucam derken en sona ben kaldım galiba :KK43: daha var 12 gün bizim paşanın keyfi yerinde hiç gelesi yok ne sancım var ne bişeyim bu arada derincim nerden aldın bebek güncesini
Canım İnkılap yayın evi var ben ordan aldım 2- 3 çeşit vardı ben bunu beğendim ama d&r da ebebek tede varmış bakın benimki bu model çok renkli ve resimli E-Bebek | Kitap Cd | Bebeklikten Başlayarak Çocuk Bakımı | Anne Babalara Kitap | Abc / Bebeğin Güncesi

Evet kızlar bende 16 şubatta doğuracağım sabah 7.30 da hastanede olucaz, 8.30 da alacak dr um spinal anestezi dedi, spinalin epidurelle ne farkı var pek de bilmiyorum ama heyecan doruk ta hem mutluyum hem çok korkuyorum, annemlerde memleketten geldi, ama ameliyata eşimle ikimiz gidicez annemler ameliyattan çıkınca gelicek, ağlayıp sızlamak o duygusallığı yaşamak istemiyorum, çok tuhafım çookk

iyiakşamlar kızlar nasılsınız ben bütün gün uyuyorum desem yeridir felaket bir ağarlık var üstümde içimdede sıkıntı atamıyorum bitürlü son günlerim endişeli geçiçek sanırım 16 şubatta bir sürü bebişimiz olucak desenize bakalım bizim kız ne zaman gelicek çok merak ediyorum babası 20 sinden önce doğsun balık burcu olmasın deyip duruyor :))

Merhaba kızlar ben de şubat sonu gibi doğum yapmayı bekliyorum ama bir problemimiz var sizlere bir danışmak istedim. Ben şu anda 37+2 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim. Bebeğimiz doğum kanalına henüz girmedi hala çok yukarıda duruyor ve kilosu da 3.450. Doktorumuz bebeğin kilosu arttıkça doğum kanalına girmesi zorlaşır o zaman da sezeryanla almamız gerekir dedi. İçinizde bu durumu yaşayan var mı. Yani bebeği doğum kanalına birtürlü girmeyenler varsa yaşadıklarını benimle paylaşmasını rica ediyorum. Bebeği doğum kanalına girenler, sizin bebekler kaçıncı haftalarında doğum kanalına girmişti?

Benim de henüz kanala girmedi ama benimkinin kilosu seninkinden daha düşük 3.030 gr.dı 3 gün önce .sanırım beklenip sezeryanla alınıyor bebek bu gibi durumlarda hayırlısı diyelim arkadaşım

iyi akşamlar kızlar yarın sabah hastaneye gidiyorum herhalde bi karara varıcaz sonunda açıklık arttıysa yatırır drum, kilosu ne kadar arttı hiç bilmiyorum açılma devam etmiyosada sezaryene karar verilecek sanırım..
dua edin benim için ne olur artık kızımı yanımda istiyorum:asigim:

htckasap canım benim bebeğim doğum kanalına gireli baya oldu tam 36 haftalıkken 3.450 idi kilosu doğum kanalına girmiş ama tombiş olunca normal doğum çok zorlaşıyormuş hatta 4 kg yi geçmeden bebeği almamız gerek demişti drum ama ben normal isteyince bekledik doğum kanalında olduğu halde henüz gelmedi kızım ve günlerim doldu hala tık yok..kilosu hızla artıyosa normal olsun diye diretme derim druna güven yoksa beklersin benim gibi delikafadulden

kzımızın adını yazdırdık odasının kapısına altınada kapı süsümüzü yapıştırdık çok şeker oldu bi an önce gelse artık nehirim..

merhaba arkadaşlar ben dilranın ablasıyım dilra erken dogum yaptı pazar günü saat 3 buçukta irem adında bir bebegimiz oldu 3kilo 48 cm bebegimiz biz 28 şubatta bekliyorduk sezaryan olarak o ise 8 şubatta geldi aramıza şuanda bebegiyle ilgilendigi için benden rica etti arkadaşlarıma haber verirmisin diye merak etmişlerdir dedi yenilerde kimler dogum yaptı kardeşim soruyor arkadaşlar

merhaba arkadaşlar ben dilranın ablasıyım dilra erken dogum yaptı pazar günü saat 3 buçukta irem adında bir bebegimiz oldu 3kilo 48 cm bebegimiz biz 28 şubatta bekliyorduk sezaryan olarak o ise 8 şubatta geldi aramıza şuanda bebegiyle ilgilendigi için benden rica etti arkadaşlarıma haber verirmisin diye merak etmişlerdir dedi yenilerde kimler dogum yaptı kardeşim soruyor arkadaşlar

Gözünüz aydın .Allah analı babalı büyütmek nasip etsin .Biraz aceleci çıktı sizin bebekte .Pazardan beri cgdmabky,bebişimkayra,güleda16,bugün demircool var biri daha vardı ama hatırlayamadım şimdi

şöyle bi baktım da 16 şubatta doğum yapacak baya bi arkadaş var galiba bende 16 şubatta sezeryan olacağım ayyyy azz kaldı kızlar mevlam yardımcımız olsun

günaydın kızlar bugün doktor kontrolümüz var çok merak ediorum doktor nedicek baya oldu kzımı görmeyeli gidemedim bi türlü inşşallah hayırlı haberle dönerim dilra bebeğin hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün

Tekekkürler kızlar, sanırım 39. haftaya kadar bekleyeceğiz eğer hala kanala girmemiş olursa sezeryan olacak galiba. Doğum yapanların hepsini tebrik ediyorum. Darısı bizlerin başına.

çok şükür ki bugün nihayet gün aldık kısmet olursa 20 şubat.ayrıca doğum yapan tüm anneleri kutluyorum.Allah bebeklerini sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin...

dilra gözünüzaydın ve geçmiş olsun canım
allah bebişinize sağlıklı, mutlu uzun bir ömür versin

Günaydın kızlar
BEYAZBULUT haberlerini bekliyoruz canım güzel haberlerle dönersin inşallah bunlar son gidiş gelişler galiba artık dr.a .
LEBİŞ canım gözünüz aydın 41 kere maşallah tosncuk gelmiş bir tane daha .allah analı babalı büyütmek nasip etsin .
DEMİRCOOL dan haber yok sanrırım hala olmadımı ki acaba bebeği .

evet kızlar bende 16 şubatta doğuracağım sabah 7.30 da hastanede olucaz, 8.30 da alacak dr um spinal anestezi dedi, spinalin epidurelle ne farkı var pek de bilmiyorum ama heyecan doruk ta hem mutluyum hem çok korkuyorum, annemlerde memleketten geldi, ama ameliyata eşimle ikimiz gidicez annemler ameliyattan çıkınca gelicek, ağlayıp sızlamak o duygusallığı yaşamak istemiyorum, çok tuhafım çookk

benımde dogumum 16 şubat...bkalım neler yasayacagız allah hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasıp etsın

merhaba arkadaşım.ben doğumevinde yapacağım doğumu benim dr.um gökhan öcal.bende cuam yatış yapıp anestezistle görüşecem.sonrada haftasonu izinli çıkacağım.hayırlısı olsun herkes için

ben gazı caddesınde y-london magzasındayım bı gun yolun duserse tanısmaktan mutluluk duyarım.

Merhaba arkadaşlar biz de az önce doktordan geldik. Bir aksilik çıkmazsa normal doğum olacak, bebeğim şimdiden 3650 gr boyu 52 cm teyzeleri. Doktor 10 güne kadar doğumu bekliyorum olmazsa sezaryene alırız dedi bakalım hayırlısı. Kaç kişi kaldık şimdi hala doğuracak?:)

slm kızlar nasılsınız? sayfaları okumaya çalışıyorum ama yetişemiyorum.doğum yapan tüm arkadaşlar gözünüz aydın,Allah analı babalı büyütsün.
Az önce demircolla konuştum oda dün gece bebişini kollarına almış.

sırasını bekleyen herkes bian önce bu duyguyu yaşar umarım,bu kadar güzel bi his olacağını tahmin etmiyordum doğrusu.

X