2009 Şubat Anneleri

Güleda haberlerini bekliyoruz canım
dualarımız seninle

Tatoşçum hep aklımdasın canım Tolgahan'ımız en sonunda evinde ya o size ne kadar güçlü olduğunu gösterdi annesi
artık sıra sizde bundan sonra siz daha güçlü olup gerekli tedavi sırasında moralinizi yüksek tutacaksınız canım
Tolgahanımız da gün gelecek yaşıtlarıyla koşup oynayacak inşallah sağlıkla

canım cok sagol verdıgın moral ıcın ....persembe gunu tekrar gıdecegım dr a cuma sezeryana alacak hersey ustuste gelıyor sankı bebegım hem ters duruyor hem normalden 2 hafta gelısımı kucuk sımdı bırde bu cıktı....korkmaya basladım ama elımden dua etmekten baska bısey gelmıyor...senağlamabenneyaptımki

kızlaaaaar umarım hepiniz iyisinizdir...
ben de ha bgn ha yarın doğacak derken doktorumuz pazartesi saat 7 ye randevu verdihihoyyythihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:teytey:....oğluşum inşaallah bi aksilik olmazsa kollarımda olcak:dance:...dua edin...çok ihtiyacım olacak çünkü....

kızlaaaaar umarım hepiniz iyisinizdir...
ben de ha bgn ha yarın doğacak derken doktorumuz pazartesi saat 7 ye randevu verdihihoyyythihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:teytey:....oğluşum inşaallah bi aksilik olmazsa kollarımda olcak:dance:...dua edin...çok ihtiyacım olacak çünkü....

gözün aydın canım hihoyyyt
allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
bizim dualarımız seninle ve bebeğinle:Saruboceq:

tşk ederim beyzacımm...ayyy nestle vidi özlemim de doğurmuş yeni okudum eski sayfaları...Allah kolaylık werir inşaallah emzirmelerinde büyütmelerinde...kızlar yazın şu doğum hikayelerinizi artık...ağlıyorum zaten durup dururken bari boşuna ağlamayayım...bi sebebi olsun...

derincim güzel haberlerle seni burda bekliyoruz

güleda cnm dualarimiz seninle saglicakla kavus bebegine
bizi habersiz birakmayin

sirincek cnm massallah bebisine

asosye cnm haftaya iyi haberlerini bekliyoruz ,suyun az iki üc günde bir cagirmiyormu doktorun ???
bende aynisini yasamistim her ikinci gün gidiyordum hastaneye ..... ama sanirim benim oglumun suyu seninkinden dahada azdi ondandir belki aman dikkat et cnm bol su icmeyi ihmal etme
cati muayenesinden korkma bende 4 aydir esimle iliskiye girmiyorum (sadece gecen hafta bir defa iliskiye girdik taaaa 4 ay sonra ) simdiye kadar her gittigimde alttan kontrol ediliyorum sonra ultrasonla bakiyor doktorum ... hic acima falan olmuyor
korkma sakin cnm :-)
iyi haberini bekliyoruz cnm bize hicde korkulcak bisey degilmis demenide yerimseniben

tatosum cnm dualarimiz senin ve bebisinle beraber
güzel haberlerinizi bekliyoruz cnm

elenaz hayatim üzme kendini cuma günü saglikla kavus oglusuna
tam dogum öncesi bozma morallerini sütüne bisey olmasin
güzel haberlerinizi bekliyoruz ,dualarimiz seninle cnm

pelincim hayatim simdiden gözün aydin saglikla al bebisini kucagina
dualarimiz seninle cnm bizi habersiz birakmayin

aysila cnm hosgeldin aramiza nezaman geliyor bebisin ?

ins. hepimiz saglikla kavusuruz meleklerimize onlarin güzel günlerini torunlarinida görürüz inssssss delikafadulden
ben cok süslü kokana olurum o yaslarda sırnaşık şey ayyy düsündükce gülesim geliyor nasil olucaz acaba torunlar geldiginde ,hafif beyazlamis saclar falan :roflol: ben beyazlayip boyanmis saclar ve hafif burusmus halimle sexy nine olmaya kararliyim kaydirigubbakcemile3 :roflol:

benim karnim agriyor kizlar dinlensemde gecmiyor cok hafif bi agri
esim gelse ilik bi dus alicam simdi tuan uyanik onu yanliz birakip ne dusa girebiliyorum nede uyuyabiliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaslar subat ayına dogurcaklar epey azaldı bebeşlerini kucaklarına alan tum arkadasları tebrık edıyorum allahım guzel yazılar yazsın allah analı babalı saglıklı buyutme4yı nasıp etsın..sırada bız varız 9 subat haftasıda 3 -5 bebek gelır ayy keske benımkıde gelse sancılansam ve normal pıt dıye dogursam..

iyiakşamlar kızlar cimcimecim geçmiş olsun son zamanlarda hastalık hiç çekilmiyor ben hala öksürükle boğuşuyorum güleda sağsağlim aırsın inşşallah bebişini kucağına darısı bize artık ben kendimi pek iyi hissetmiyorum ağrı sızı yok ama miyde bulantısı başladı birde artık sıkıldım rahat yatamıyorum giyinemiyorum ayaklarım davul gibi şiş ve çok kaşınıyor zırt pırt karnım acıkıyor bi tuhafım

iyiakşamlar kızlar cimcimecim geçmiş olsun son zamanlarda hastalık hiç çekilmiyor ben hala öksürükle boğuşuyorum güleda sağsağlim aırsın inşşallah bebişini kucağına darısı bize artık ben kendimi pek iyi hissetmiyorum ağrı sızı yok ama miyde bulantısı başladı birde artık sıkıldım rahat yatamıyorum giyinemiyorum ayaklarım davul gibi şiş ve çok kaşınıyor zırt pırt karnım acıkıyor bi tuhafım

canım meraba miğde bulantısı aşırı ise dikkat et...gebeliğin son haftasında oluşan miğde bulantısı iyi değillmiş....panik yap diye söylemiyorum ama benim kuzenim hamileydiii çok miğdesi bulandı doktora gitti....bebek kakasını yapmış ondan dolayı dediler ev hemen 40 haftaya yakındı sezeryenla aldılar....tabiii ben bildiğimi söylüyorum sen yine bebğin hareketlerini kontrol et eğer hareket varsa zaten sorun yoktur

derincim güzel haberlerle seni burda bekliyoruz

güleda cnm dualarimiz seninle saglicakla kavus bebegine
bizi habersiz birakmayin

sirincek cnm massallah bebisine

asosye cnm haftaya iyi haberlerini bekliyoruz ,suyun az iki üc günde bir cagirmiyormu doktorun ???
bende aynisini yasamistim her ikinci gün gidiyordum hastaneye ..... ama sanirim benim oglumun suyu seninkinden dahada azdi ondandir belki aman dikkat et cnm bol su icmeyi ihmal etme
cati muayenesinden korkma bende 4 aydir esimle iliskiye girmiyorum (sadece gecen hafta bir defa iliskiye girdik taaaa 4 ay sonra ) simdiye kadar her gittigimde alttan kontrol ediliyorum sonra ultrasonla bakiyor doktorum ... hic acima falan ol
korkma sakin cnm :-)
iyi haberini bekliyoruz cnm bize hicde korkulcak bisey degilmis demenide yerimseniben

tatosum cnm dualarimiz senin ve bebisinle beraber
güzel haberlerinizi bekliyoruz cnm

elenaz hayatim üzme kendini cuma günü saglikla kavus oglusuna
tam dogum öncesi bozma morallerini sütüne bisey olmasin
güzel haberlerinizi bekliyoruz ,dualarimiz seninle cnm

pelincim hayatim simdiden gözün aydin saglikla al bebisini kucagina
dualarimiz seninle cnm bizi habersiz birakmayin

aysila cnm hosgeldin aramiza nezaman geliyor bebisin ?

ins. hepimiz saglikla kavusuruz meleklerimize onlarin güzel günlerini torunlarinida görürüz inssssss delikafadulden
ben cok süslü kokana olurum o yaslarda sırnaşık şey ayyy düsündükce gülesim geliyor nasil olucaz acaba torunlar geldiginde ,hafif beyazlamis saclar falan :roflol: ben beyazlayip boyanmis saclar ve hafif burusmus halimle sexy nine olmaya kararliyim kaydirigubbakcemile3 :roflol:

benim karnim agriyor kizlar dinlensemde gecmiyor cok hafif bi agri
esim gelse ilik bi dus alicam simdi tuan uyanik onu yanliz birakip ne dusa girebiliyorum nede uyuyabiliyorum

güselim dikkat et kendine...son haftalardasın.Allah şifa versin

Selam kızlar dr.dan geldik .
Benim ki kesin martı bulacak söyleyeyim hatta kız kardeşim dalga geçiyor daha iyi baharı beklesin havalarda ısınır falan diye .:nazar:
Şaka bir yana iyi geçti muayene bebek hala kanala girmediğinden çatı muayenemiz olmadı bundan sonra haftada bir görüşeceğiz dr.la herşey normal dedi suyu falan hatta kireçlenmeyi sordum çok güldü dr. herşeyi de biliyorsunuz dedi .Eşimde diyor ki kadınlar kulubü diye bir yer var orada konuşuyorlar bütün gün diye .bizi dr.a şikayet etti delikafadulden
Neyse benim fıstık 3.060 gr. olmuş vardı bir tane hastanede 3.030 gr. 1 saat önce doğmuş ay benimki de o kadar şu anda çok tatlıydı sürekli esniyordu .:emir_bebek:

canım meraba miğde bulantısı aşırı ise dikkat et...gebeliğin son haftasında oluşan miğde bulantısı iyi değillmiş....panik yap diye söylemiyorum ama benim kuzenim hamileydiii çok miğdesi bulandı doktora gitti....bebek kakasını yapmış ondan dolayı dediler ev hemen 40 haftaya yakındı sezeryenla aldılar....tabiii ben bildiğimi söylüyorum sen yine bebğin hareketlerini kontrol et eğer hareket varsa zaten sorun yoktur

saol hayatim uyarin icin benimde cok migdem bulaniyor ama aldigim demir hapindan doktorumada söylemeyi unuttum carsamba günü gitmistim doktora hersey yolundaydi cok sükür :1hug:

saol cnm
bende asiri sistim sorma ,hele bacaklarim ayaklarim disari ciktigim kiyafetlerle hic rahat edemez oldum iyice tombislestim zaten, bide 4 katta oturuyoruz o merdivenleri inip cikmak iskence oldu
bebiscim kayranin dedigi gibi önemli olabilir cnm migde bulantisi doktorun biliyormu bu durumu cnm ?

Selam kızlar dr.dan geldik .
Benim ki kesin martı bulacak söyleyeyim hatta kız kardeşim dalga geçiyor daha iyi baharı beklesin havalarda ısınır falan diye .:nazar:
Şaka bir yana iyi geçti muayene bebek hala kanala girmediğinden çatı muayenemiz olmadı bundan sonra haftada bir görüşeceğiz dr.la herşey normal dedi suyu falan hatta kireçlenmeyi sordum çok güldü dr. herşeyi de biliyorsunuz dedi .Eşimde diyor ki kadınlar kulubü diye bir yer var orada konuşuyorlar bütün gün diye .bizi dr.a şikayet etti delikafadulden
Neyse benim fıstık 3.060 gr. olmuş vardı bir tane hastanede 3.030 gr. 1 saat önce doğmuş ay benimki de o kadar şu anda çok tatlıydı sürekli esniyordu .:emir_bebek:

kaydirigubbakcemile3 dedikodumuzumu yaptiniz bakiiimmmm kaydirigubbakcemile3
massallah cnm fistigina :nazar: ayni gidiyoruz walla sekerim benimkide girmemis dogum kanalina ayy ins. marta sarkmaz yaaa :Saruboceq:
doktorun bisey dedimi simdiden belli ourmu acaba zamanindami gelicek yoksa erkende gelebilirmi diye fisfisfis

saol cimcimecim insallah dedigin gibi olur canim acimaz.. ben de suyum az die 3 dunde bir gidiyorum hem dun gitmistim hem de yarin gidicem bakalim nolcak insallah rahat olur cati olayi.. doktorum bu muayenenin dogumu hizlandirabilecegini tetikleyebilecegini soyledi.. bi de doguruyomusum hafta sonu :p

Kızlar ben geldim oğluşum 3300 gr olmuş 49 cm i biraz geçmiş. Bebeğin sağlığı yerinde. Herşeyler normal. Ama sancı falan yok bu ağrılar nedir bilmiyorum.
Doktora söyledim lekelenme oldu diye cevabı rahat bir şekilde nişan gelmiş olabilir yada daha önce alttan muane sırasında kulandığı ilaç olabileceğini söyledi. Bende 2 gün sonra gelirmi o akıntı dedim cevap olarak olabilir gibi kıvırdı. Aman bilmiyorum bekleyeceğiz göreceğiz dedi.
Görünürde 2 hafta var daha dedi. Yarın 38 bitiyor ama bebek 1 hafta önden gidiyormuş.
Benim karnımda çok sertleşme var. Regli olacak gibide sancılarım var. Ne yapalım anne olmak kolay değil. Bekliyeceğiz.

Tatoş canım Allah yardımcın olsun kimseyi çocukları ile sınamasın allah. Ama Tolgahan güçlü bir bebek bizim de dualarımız seninle. Sen hiç üzülme. Annenin duası kabul olur sen bol bol dua et. Birde canım Cevşen varsa onu oku .Allah bebeğni koruyacaktır merak etme.

X