2009 Şubat Anneleri

kızlaarr demircooll nerlerde hiç görünmüyor, ben mi raslamıyorum,

tatoş Allah sabır versin canım, inşallah biran önce bebeğin sağlığına sizde huzura kavuşursunuz

doğum yapacak arkadaşlar Allah bir avazda kurtarsın, hayırlı olsun şimdiden

kızlar selamlar hepinize,hepinizin iyi dilekleri için teşekkür ederim,
bugün eve geçtik oğluşla,gayet iyiyiz teyzeleri:)) şimdilik çok vaktim olmadığı için uzun uzun yazamıyorum ama ilk fırsatta döneceğim tekrar.hepimiz için bol bol dua ettim sancı çekerken,detayları daha rahat olduğum bi vakitte yazacağım canlarım.

takvimimi yenilemeye çalışıyorum da olmuş mu diye deneme amaçlı yazıyorum

heheee olmuşşş

bu arada vidi o sancılara nasıl dayandın bir formül ver doğum yapmamış arkadaşlaraaaa

ben de çok merak ediyorummm biranönce yaz bakalım

saol cimcimecim insallah dedigin gibi olur canim acimaz.. ben de suyum az die 3 dunde bir gidiyorum hem dun gitmistim hem de yarin gidicem bakalim nolcak insallah rahat olur cati olayi.. doktorum bu muayenenin dogumu hizlandirabilecegini tetikleyebilecegini soyledi.. bi de doguruyomusum hafta sonu :p

Cnm cok kisiden duydum alttan muayenenin dogumu tetikledigini benim doktorum hic öyle bisey söylemedi ve 4. ayima kadar sadece alttan muayene etti sonrasindada ilk alttan sonra göbekten bakti hayla öyle devam ediyor kontrollerim ..... :emir_bebek:

kizlar sizin hayla caniniz biseyler cekiyormu ?? benim devam ediyor hayla canimin biseyler cekmesii cokacimcoook en son haslanmis yumurta cekti cokacimcoook cokacimcoook

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben geldim oğluşum 3300 gr olmuş 49 cm i biraz geçmiş. Bebeğin sağlığı yerinde. Herşeyler normal. Ama sancı falan yok bu ağrılar nedir bilmiyorum.
Doktora söyledim lekelenme oldu diye cevabı rahat bir şekilde nişan gelmiş olabilir yada daha önce alttan muane sırasında kulandığı ilaç olabileceğini söyledi. Bende 2 gün sonra gelirmi o akıntı dedim cevap olarak olabilir gibi kıvırdı. Aman bilmiyorum bekleyeceğiz göreceğiz dedi.
Görünürde 2 hafta var daha dedi. Yarın 38 bitiyor ama bebek 1 hafta önden gidiyormuş.
Benim karnımda çok sertleşme var. Regli olacak gibide sancılarım var. Ne yapalım anne olmak kolay değil. Bekliyeceğiz.

massallah cnm bebisine :nazar::nazar: herseyin iyi olmasina sevindim
ins. gelen sey nisandir hihoyyyt :hooray:

Teşekkür ederim cimcime inşallah nişandır 2 hafta beklersem bu tosunu nasıl doğururum ben çıkmaz valla ölürüm heryerim yırtılır. Anem korktum. Bu arada benimde hala canım birşeyler isteyip duruyor.

Kızlar size bugün nst odasında olanları anlatacağım. 2 kadın vardı biri kızı diğeri annesiydi galiba. Doğum için gelmemişler başka bölümün hastasıymış yer olmadığı için orası boş diye göndermiş doktor. Serum bağlıydı kızında. Neyse acıkmışlar bunalr kebab yiyorlar nst odasında en az 6 hamile var tabi .Birde soğan kokuyor mahvalduk valla hamileler öğürerek çıkıyor odadan. Hemşire uyardı tabi bunlar ne yapalım acıktık diye cevap verdiler. Tamam acıkmış olabilirsiniz ama simit yiyin değilmi. Belki canı isteyen olmuştur değilmi. Amakokudan kimsenin cadı çekmemiştir galiba. Birde hep kürtçe konuşuyorlardı anlamadım valla ne dediklerini ama bize kızdılar galiba çünkü herkes ters bakıyordu.

kıslar iyi geceler....sabah doktor kontrolum va...bakalım açılma ilerlemişmi...doktor ne diiyecek...ay ne olur yani doğurupta gelsem git gel bıktım valla doktoora....ne olur dua edin artık bir şeyler iyi sonuçlansın...ben ne yapacağım.....kıslar dualarınıza ihtiyacım var.....zaten bir gelşme yoksa gelir cevap veririm.....ama içimden bir his doğuma artık çok yaklaştığımı söylüyor...bende nişan filan olmadı ....karnım sanki bugün daha aşağıda...ara ara hızlı sert sancılarımda var ama bakalım yarın doktor ne diyecek...varya çok heyecanlıyım....sanki doğuma gidiyır gibi.......

bebişcimkayra yarın doğum yaparsın inşallah hayırlısı ile. Allah kurtarsın bir solukta İnşallah. Dualarımız seninle.

Kızlar size bugün nst odasında olanları anlatacağım. 2 kadın vardı biri kızı diğeri annesiydi galiba. Doğum için gelmemişler başka bölümün hastasıymış yer olmadığı için orası boş diye göndermiş doktor. Serum bağlıydı kızında. Neyse acıkmışlar bunalr kebab yiyorlar nst odasında en az 6 hamile var tabi .Birde soğan kokuyor mahvalduk valla hamileler öğürerek çıkıyor odadan. Hemşire uyardı tabi bunlar ne yapalım acıktık diye cevap verdiler. Tamam acıkmış olabilirsiniz ama simit yiyin değilmi. Belki canı isteyen olmuştur değilmi. Amakokudan kimsenin cadı çekmemiştir galiba. Birde hep kürtçe konuşuyorlardı anlamadım valla ne dediklerini ama bize kızdılar galiba çünkü herkes ters bakıyordu.

cok düsüncesiz davranmislar gercekten cnm dedigin gibi en azindan bi simit yada puaca tarzi bisey alip yeselermis iyi olurdu gerci öyle yerlerde yasak olmasi gerek bisey yemek ...hadi kizin karni acikti yedi anasi niye yiyor odami hamileymiss :eek:klava:

iyi geceler cnm bende uyucam karnim agriyor biraz bitki cayi icip uyumayi denicem cok yorgunum aninda uykuya dalarim sanirim mirmirmirmir

bebiscim kayra ayy hadi ins. yarin güzel haberler duyariz senden
ins. acilma devam etmistir dogum yaklasmistir iyice :Saruboceq:

Slm kızlar. Bugün doktordaydım gene. Salıya kadar doğum olmazsa eşyalarınla geliyorsun dedi. Hiç açılma yokmuş. Zannımca sezeryane alacak bizi. Sordum ama son duruma göre konuşalım dedi. Yaa ben normal doğum istiyorum.

iyigeceler kızlar ayaklarımın kaşıntısından uyuyamadım bide yemek yedim yatmadan şimdi miydemle uğraşıyorum miyde bulantısı benide korkutuyor aslında ama bebek haraket ediyor diye önemsemedim pazartesi dokyora gidicem inşllah herşey yolundadır

günaydın kızlar.
ben gene büsbütün bir şekilde uyandım güne.herşey yolunda şimdilik.iyice günler ilerledikçe daralıyor sıkıntıdan patlıyorum.
artık minik kızımı kucagıma almak istiyorum.
berru dogmadıgı sürece kocişte gelemiyo yanıma iyice stressleniyorum.
pazartesiye kadar olmassa en son pazartesi gel dedi.ya hemen sezeryana alırsa ben normal istiyorum :KK43:
agrım olmassa bir kaçgün daha bekleyim diyorum bi arkadasın öyle olmus cünkü.2 sinde gel demiş agrısada agrımasada oda agrımadıgı için gitmemiş ve ayın 3 ünde dogurdu :O

günaydın bugün yine sessiz buralar herkes doğumu bekliyor artık hiçbişey yapıcak halimiz kalmadı

X