2009 Şubat Anneleri

günaydın arkadaslar dogum yapan herkesi kutlarım allah saglıklı uzun bır omur nasıp etsın bebsılerınızle..az once doktordan geldım bebısım hala ters ustelık suyuda azalmaya baslamıs cok moralım bozuldu bu konuda bılgısı olan varmı acaba ........senağlama

hayatim bozma moralini simdi daha cok su icmeye özen göster bak bi dahaki randevuda bebegin suyu nasilda düzelmis olur :teselli:
nezaman gidiceksin birdaha doktora ? a.s.

meraba arkadaşlar......yeni bebek yokmu bugün.....benimki gelmiyor o yüsden benimkini sormayın.....keyfi yerinde beyimin.......umarım herkes iyidir....

bugün yeni bebek haberi yok sanirim daha canim :emir_bebek:

offf ben gene nezle oluyorum kizlar inanmiyorum yaaa ,evde benden baska kimsede yok nezle olan

vidi nin tossunu 3 buçuk kg doğdu arkadaşlar ben arkadaşı ayazma en son emziriyordu sağlıklı sıhhatli 04.02.2009 perşembe 18:16 da dünyaya gelen tossunu teyzesi çok seviyor vidi nin de sağlığı yerinde çok şükür

ayyy cok sevindim gozlerınız aydın darısı basımıza.

kızlaaaaar bebeğim hala emmiyor, kafayı yiyecm bana bir çözüm yaaa

dün saat 12 den gece 1,30 kadar uğraştım, neredeyse o saate kadar aç bıraktım ama bana mısın demedi, asla memeyi kabul etmiyor,memeye gelince çığlığı koparıyor, ağlayacağım diye mosmor kesiliyor, o ağlıyor ben ağlıyorum

dün gece artık en son pes ettim biberonla verdim yine, sabah yine başladım bakın saat 1 olmak üzere hala memeyi emmedi, ağzında tutuyor, sütüm geliyor, ama çekmiyor, ağzında biriktirdiği sütü geri boşaltıyor,

süt sağma pompası acaba sütün gelmesini azaltır mı kızlar, böyle giderse sütüm kesilecek diye çok korkuyorum, süt sağma pompası ile devam ediyorum sağmaya, acaba sütümün kesilmesini engeller mi bu ??

kızlar ne olur bir fikir verin bana, ne yapmalıyım, artık kesinlikle biberon vermeyeceğim, kaşıkla besleyeceğim, ama kaşıkla beslenmeyi bile reddediyor yaaaa, ağzında çıkarıveriyor, diliyle itiyor, ağzına döküyorum boşaltıyor dışarıyaa,

aklımı oynatacağım, size güveniyorum ne olur bana moral verecek bişeyler söyleyiiinnnnnn

Kızlar merhabab nasılsınız.
Doğum yapanları kutlarım. Özlemm çok şaşırdım sanki seni daha beklemiyorduk yada ben okumamıştım. Allah bebebklerinizi size bağışlasın.
Ben de hala birşey yok sancı var ama gelip gidiyor. Ama çok sertleşmem oluyor 2 dakikada bir oluyor nerede ise karnımdan çıkacak sanki.
Bugün doktora gideceğiz bakalım ne diyecek nst de sancı çıkacak mı zannetmiyorum.

aybüke canım stres yapma prenses hissediyorsa ondan emmiyordur belki. Bazı bebekler göğüs ucundan tiskinirmiş.Hazır göğüs uçları satılıyor birde onlardan denesene. İnşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer üzülme canım.

Selam kızlar günaydın ay çoookkkk sevindim sekerlerimi beğenmenize benimde çok içime sindi ssaslan canım dediğin gibi allah kullandığım günleri göstersin inşallah biz de çıkıyoruz dr.a çatı muayenesi var bugün dönünce yazarım hepinizi öpüyoruz

mrb kızlar ben hastaneye gidiyorum saat 4 de yatışım yapılacak yarın sabah 9 da ameliyet olucam
benim için dua edin nolurr heyecan korku sevinç hepsi birarada sizin dualarınıza ihtiyacım var

Ben dr dan geldim kızlar kızım 3000 gr 49 cm her şey yolunda çok şükür. hani yan döndü sanki tekrar diyordumya değilmiş baş gelişte şu an ama çok emindim yan olduğunaaa:uhm: doktorum kafana takma zaten haftaya pazartesi açıp bakıcaz diyor :)) bu ptesi ve perşembe son kontroller yapılacak. pazar günü yatışım yapılacak evraklarımızı imzaladık.bekliyoruz bakalım...
Nestlecim Özlemimm gözünüz aydın darısı başımıza allah bağışlasın bebişlerinizi..

derindz canım ben şekerleri hazır sandım harika olmuşlar
dilekyazar senin nışanın gelmemişmiydi dikkat et canım...

selam k1zlar dün kontrole gttik suyumuz yine az ama endise edilecek kadar deilmis.. yarin yine gidicez kontrole 38. haftayi gectigimiz için çati kontrolü yapcaz dedi doktor.. ama ben çok korkuyorum agladim ben yaptiramam die .. bütün gece rüyamda doktorun beni parmakladigini gördüm hala çok tedirginim nasil olcak bilemiyorum. 7. aydan beri esimle iliskiye de girmiyoruz. daha da zor olcak

rabbim hepinize kolaylıklar versin kızlar...
biz avazda kurtarsın hepinizi..sağlıkla miniklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah....dualarım sizlerle...

merhaba tatoş ben de 1 nisanda kavuşucam inş bebeğime sizleride takip ediyordum siz doğurdukça ben daha fazla heyecanlanıyorum.bebeğin için hep dua ettim.şimdi nasıl durumu..

merhaba tatoş ben de 1 nisanda kavuşucam inş bebeğime sizleride takip ediyordum siz doğurdukça ben daha fazla heyecanlanıyorum.bebeğin için hep dua ettim.şimdi nasıl durumu..

rabbim tamamına erdirsin canım..allah bin kere razı olsun sizlerden beni yalnız bırakmadığınız için...
şuan durumu görsel olarak iyi ama kalp problemi miniğim büyüdükce artıyor tabiiki..
doktora gidiyoruz ama maalsef çok sonraya gün veriyorlar ameliyat için...
rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın inanın çok zor...evde uyurken izliyorum devamlı birkaç saat uyanmazsa hemen kontrol ediyorum yaşayıp yaşamadığını..
offf düşündükce bunalıma giriyorum..lütfen dualarınızı esirgemeyin ...:Saruboceq:

Son düzenleme:
aybükecim üzülme canım sen inatla meme vermeye devam et biberon rahat geldiği için memeyi almak istemiyor olabilir

güleda gözün aydın canım allah bir avazda kurtarsın seni ve bebişini iyi haberlerini bekliyoruz. tüm dualarımız seninle
şirincek sevindim herşeyin iyi olmasına bebişine kavuşmana az kaldı canım
asosye korkma canım kendini kasarsan canın yanar.
tatoşcum inşallah en kısa sürede tüm sorunlarını halledersiniz bebişin. sağlığına biran önce kavuşur bebeğin bizlerin duaları sizlerle

X