2009 Şubat Anneleri

İyi geceler kızlar .
ESENCEN canım gözünüz aydın maşallah bebeğine en kısa zamanda doğum hikayeni Tuğra'nın resimlerini bekliyoruz.Darısı bizlerin başına .
Ben tozuttum valla ne derler ayağı kırık it gibi geziyorum hergün .Bugünde kardeşimle kapı süsü ve bebek şekerlerinin malzemelerini aldık bu hafta yapıcaz kısmetse.Birde cibinlik demiri aldım onunda tülünü alıp hazırlıcaz .Akşam yemeğinide annemde yedik şimdi geldik eve .
Bu arada eşlerde iyice ısındı buraya eve gelir gelmez siteye girdim eşimde çekip koysana aldıklarının resimlerini diyor :)))) Bitince koyucam dedim kimler var kızlardan olmuşmu bugün doğum yapan diye oda meraklanıyor :))))

kızım ecrinim 31/01/2009 dünyaya gözlerini acdı.allah herkeze bu duyguyu yaşatsın.

Esencen cim bebişin hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün

günaydın kızlar keyifler nasıl sıkıntılar en az seviyededir inşallah benim de bugün son iş günüm yarın kontrolüm var ve ondan sonra evde oğluşu beklicez inşallah zamanında gelir de biraz olsun dinlenebilirim hem daha eşyaları da hazır değil daha doğum çantam bile hazır değil izine ayrılmayı bekledim hep inşallah bir sürpriz yapmaz bize küçük kuzucuğum ama bana yapmicakmış gibi geliyor hatta en son ben doğuracakmışım gibi geliyo cimcime bakalım sona hangimiz kalacağız??? hihoyyyt

Kızlar merhaba tam okuyamadım ama bugün doğuranlardan haber yok galiba.
Benim ağrım var sancılar giriyor ama aralıklı.
Kızlar akıntım çok fazla iç çamaşırım çok ıslanıyor. Acaba suyum mu boşalıyor. Siz bana yardım edin ne olur. Kasıklarımda da ağrım var. Ayy artık doğuracaksam doğurayım sıkıldım böyle.
Bir de bugün duydum doğum yapınca göğsünüze kuru soğan sürüyormuşunuz hiç yara olmazmış. Denemek isteyen olursa diye söyledim. Ben daha karar veremedim.
Doğum tarihi belli olanları kutlarım en azından gün saymak daha iyi bu şekilde ne zamanın geleceğini bilememek daha kötü.Hepinizi çok öptüm
Özlemişim sizi.

canım soğan meselesini bana da çok tavsiye ettiler kuru soğanı bıçakla kesmiyecekmiyecekmişsin ama elinle ezip süt gibi suyu çıkıyo ya onu sürecekmişsin hiç yara olmuyormuş emzirmeden ilk onu yapacakmışsın ben yapacam valla belli mi olur faydası olur acı çekip keşke yapsaydım demektense varsın koksun hem ben soğanı da severim nasıl olsa :jeyyar: bir de aslan falan da demişti şekerli su verirsek sarılık olmazmış sütten başka bir şey vermem diyordum ama ben şekerli su da vercem hastanelerde sabahlamaktan iyidir

slm.ben esen özdeş erden in eşiyim.şu an eşim hastahanede.eşimi yalnız bırakmadım ablası yanın da onu da belirteyim :) 02/02/2009 saatler 12:10 u gösterdiğin de inanç tuğramız dünyaya gözlerini açtı çok şükür :) 4.460 gr maşallah.eşimde bir aksilik olmazsa yarın öğleden sonra çıkacak ve bebişimizle evdeki ilk günümüzü yarın hep beraber geçireceğiz Allah ın izniyle.çok mutluyum çooookkkkkkkkkkkkkkkkk darısı diğer babaların başına :) ii geceler herkese.

gözünüz aydın canım analı babalı büyütün inanç tuğranızı sağlıklı mutlu uzun ömürlü olsun inşallah en güzel günler sizin olsun :nazar:

kızım ecrinim 31/01/2009 dünyaya gözlerini acdı.allah herkeze bu duyguyu yaşatsın.

canım sizin de gözünüz aydın sağlıcakla büyüsün küçük ecrin :nazar: daha ayrıntılı bilgilerini fotolarını haberlerini bekliyoruz

esencim; emelcim gözünüz aydin
massallah bebislerinize ,sizede gecmis olsun
rabbim meleklerinize saglik uzun ömür versin

kizlar bebisimden hayla haber yokmu ????

Son düzenleyen: Moderatör:
nestle cnm ,saglicakla al bebisini kucagina
dualarimiz sizinle iyi haberlerinizi bebisinin fotografini ve seni güzel dogum hikayenle bekliyoruz ikinizide öptümm

kizlar su sogan konusu iyimi bilmiyorum belki yarayi önlüyor ama kokusu bence bebegi rahatsiz eder
simdi bisey buldum yazinin altinda sayfanin linki var

Emziren kadının yememesi gereken şeyler var mı?

Böyle bir diyete gerek yoktur. Yalnız bazı hassas çocuklar, eğer annesi tenini kokutacak şekilde pastırma, çiğ soğan, çemen, sarımsak türü şeyler yerse, bu durumdan rahatsız olurlar. Böyle durumlarda çocuk memeyi reddedebilir.
alintidir Bebeğinizin sağlık günlüğü

slm kızlar günaydın herkeze, dün drdaydım.
cimcimem merak etme doğurmadım hala:roflol:
dün çoookk yorgundum o yüzden yazamadım bide görümcem bizde muhabbet koyuydu pc başına oturamadım hiç.
drum alttan baktı tekrar, açılmabaşlamış 2 parmak şu an açılmam varmış :sm_cool::sm_cool: nazlı kızımız her an gelebilir,
gecede olabilir, brkaç gün içindede sakın evde sancı çekeyim deme hemen hastaneye gel dedi :sm_cool::sm_cool:
sancılarımda var normal doğurma şansım arttı artık açılma başladığı için..
çok mutluyum..hihoyyyt
doğum yapan arkadaşlarım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün..:nazar:

slm kızlar günaydın herkeze, dün drdaydım.
cimcimem merak etme doğurmadım hala:roflol:
dün çoookk yorgundum o yüzden yazamadım bide görümcem bizde muhabbet koyuydu pc başına oturamadım hiç.
drum alttan baktı tekrar, açılmabaşlamış 2 parmak şu an açılmam varmış :sm_cool::sm_cool: nazlı kızımız her an gelebilir,
gecede olabilir, brkaç gün içindede sakın evde sancı çekeyim deme hemen hastaneye gel dedi :sm_cool::sm_cool:
sancılarımda var normal doğurma şansım arttı artık açılma başladığı için..
çok mutluyum..hihoyyyt
doğum yapan arkadaşlarım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün..:nazar:

hihoyyyt delikafadulden delikafadulden gözün aydin cnmm
walla cok merak ettim kesin dogurttular dedim kaydirigubbakcemile3 neyseki az kalmis acilma varsa bu hafta icinde kesin gelir bebisin :nazar:
darisi bizim basimizaaaaaa insallahhhhhhhhhhhhhhh delikafadulden

kizlar benimde yarin sabah randevum var doktorda bende cok heyecanliyim delikafadulden
dün annemle konusuyordum nekadar zamanin var simdi dedi :1shok: ayin 22 sinde günüm doluyor dedim oooooooooooooo baya varmis dedi :mymeka: sinir oldum yaa bize okadar cok gelmiyor annecim baya varmis diyor sanki üc ay var dedim :nazar:
cokmu uzun süre sizcede kizlar :çok üzgünüm:

Günaydın kızlar .
Bu sabah erken kalktık :KK43:(((
EMEL , ERTESİ GÜN gözünüz aydın allah analı babalı büyütmek nasip etsin darısı bizlerin başına Şu saatlerde NESTLE de bebeğini almıştır kucağına ne güzel ya.
CİMCİME sana katılıyorum bizim günlerimiz geçmiyor sanki yaa ikimizin satlar aynı ya .daha 3 hafta var ayyyy iyimi kötü mü bilemiyorum bana da diyorlar ay daha nerdeyse 1 ay var diye offf tıkandım valla aslında bazende hiç geçmesin günler diyorum yavaş yavaş telaş almaya başladı çünkü

ay benim de 16 gunum kaldi hem gelsin artik diyorum hem de korkuyorum boyle iyi simdilik kalsin diyorum..

ESEN gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. bu arada babalar da yavaş yavaş aramıza katılmaya başladı ne dersiniz onlara da ayrı birer topik mi açılsa nedir? :-))))))))

selam kızlar
ne güzel 2 bebişimiz daha sağlıkla dünyamıza gelmiş

esencen ve emel gözleriniz aydın kızlar
bebişlerinizle birlikte güzel günler diliyorum sizlere
allah onlara sağlıklı, mutlu uzun ve sevdikleriyle birlikte geçirecekleri güzel bir hayat versin
inşallah sütünüz bol olur, sarılık olmazsınız ve bebişleriniz gazsız huzurlu bebişler olur :))

selam kızlar nasılsınız bakalım,umarım herkesin keyfi yerindedir...
az önce hastaneden geldik,valla benim tosbanın harbiden çıkmaya niyeti yok:KK43: son 2 gidişimde sancılarım yüksek çıkıyordu,bu sefer sancılarımda azalmış. doktor bebğin durumunun gayet iyi olduğunu söyledi,suyum falanda iyiymiş bu durumda beklemekten başka çare yok.riskli bir durumum olmadığı için en güzeli kendi vaktini beklemek dedi.fakat içimizin rahat olması içinde bundan sonra haftada 2 kez kontrol etmek istedi perşembe günü tekrar gidicez.bende artık kendimi daha doğuma varmş gibi adapte edicem yoksa zaman geçmiyor.
bugünki doğumlardan haber gelmedi galiba daha,Allahım sağlıklı sıhatli kavuştursun hepimizi kuzularımıza

ayy ilahi senin ki cok ıstıkrarlı şekerim 40 haftayı doldurmadan cıkmam dıyor...yeterkı saglıklı olsun ha 1 hafta once ha 1 hafta sonra

slm.ben esen özdeş erden in eşiyim.şu an eşim hastahanede.eşimi yalnız bırakmadım ablası yanın da onu da belirteyim :) 02/02/2009 saatler 12:10 u gösterdiğin de inanç tuğramız dünyaya gözlerini açtı çok şükür :) 4.460 gr maşallah.eşimde bir aksilik olmazsa yarın öğleden sonra çıkacak ve bebişimizle evdeki ilk günümüzü yarın hep beraber geçireceğiz Allah ın izniyle.çok mutluyum çooookkkkkkkkkkkkkkkkk darısı diğer babaların başına :) ii geceler herkese.

gozunuz aydın..allah analı babalı buyutsun..

picture.php

slm kızlar
doğuranlara allah çocuklarını bağışlasın
bu arada yukardaki karikatür hakikaten çok hoş
babalara topik açma fikrine katılıyorum maaşallah benim ki benden meraklı arada bir girip okuyor yada soruyor doğuran var mı diye haftamı günümü benden iyi takip ediyor ondan sonra da gelip bana oğlumuz bu hafta böyle gelişiyor bunu yapıyor falan diyor bazen fazla mı meraklı acaba diye düşünüyorum? :) sizinkilerde öyle mi ??

X