2009 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba tam okuyamadım ama bugün doğuranlardan haber yok galiba.
Benim ağrım var sancılar giriyor ama aralıklı.
Kızlar akıntım çok fazla iç çamaşırım çok ıslanıyor. Acaba suyum mu boşalıyor. Siz bana yardım edin ne olur. Kasıklarımda da ağrım var. Ayy artık doğuracaksam doğurayım sıkıldım böyle.
Bir de bugün duydum doğum yapınca göğsünüze kuru soğan sürüyormuşunuz hiç yara olmazmış. Denemek isteyen olursa diye söyledim. Ben daha karar veremedim.
Doğum tarihi belli olanları kutlarım en azından gün saymak daha iyi bu şekilde ne zamanın geleceğini bilememek daha kötü.Hepinizi çok öptüm
Özlemişim sizi.

Kızlar ya birde park yatak almıştık biz. Onun içine yatak almamıştım. Dedilerki yün yatak daha iyi bende yatak yapacaktım kaynanam ben yaparım dedi. yapmış gönderdi. Ama yatak yumuşak olmuş.Bence olmamış. Şimdi yatak alacam ama biraz yün alıp sıkıştırsam mı. Lütfen siz ne yaptınız.

iyi akşamlar kıslar...ben hala doğuramadım....40 artı 4 olduk ama yok.......sancıalrım kasılmalrım var hatta büütn gün karnım taş gibi geziyorum kasılmlardan ama yok yok bebeğim gelmek istemiyor galiba...bbeğimi taşımaktan değil ama beklemekten çok sıkıldım....bakıyorum doğum yapanların hepsi 38 haftada doğum yapmışlar.....ayyy ksılar dua edin sağlıklı şekilde doğum yapayım bir an önce

Canım bende park yatak aldım. İçine senin gibi yatak aldım. Ama ben yün değil pamuk yaptırdım içini. Bilemezsin, ya yüne alerjisi olursa. Genede sen bilirsin.

kızlar bir daha artık doğumdan sonra haber çıkar benden...dualarınızı esirgemeyin olur mu?? yarın sabah 08.30 da doğurmuş olurum bir terslik olmazsa...hastanede wireless varsa eşim size haber yazacak...yoksa şayet ancak perşembe günü haber alırsınız benden...dua istiyorum bol bol...özellikle oğluşum için...darısı tüm bekleyenlerin başına...ben bu gece sabahı sabah ederim artık...hepinizi öpüyorum...ege çınar la birlikte yeniden size merhaba demek üzere şimdilik hoşçakalınnnnn......

nestle cnm hayırlısı olsun sorunsuz alırsın bebeğini kucağına ıns sende kavusuyosun bebeğine benımde haftaya bugun bebeğim kollarımda ama sımdıden basladı uykusuz heyecanlı geceler senı cok ıı anlıyorum artık haber beklıyoruz senden

kızlar bir daha artık doğumdan sonra haber çıkar benden...dualarınızı esirgemeyin olur mu?? Yarın sabah 08.30 da doğurmuş olurum bir terslik olmazsa...hastanede wireless varsa eşim size haber yazacak...yoksa şayet ancak perşembe günü haber alırsınız benden...dua istiyorum bol bol...özellikle oğluşum için...darısı tüm bekleyenlerin başına...ben bu gece sabahı sabah ederim artık...hepinizi öpüyorum...ege çınar la birlikte yeniden size merhaba demek üzere şimdilik hoşçakalınnnnn......

inşallah çok kolay doğum olur...bebğin ve sen sağlıkla gelirsiniz....

kızlar bir daha artık doğumdan sonra haber çıkar benden...dualarınızı esirgemeyin olur mu?? yarın sabah 08.30 da doğurmuş olurum bir terslik olmazsa...hastanede wireless varsa eşim size haber yazacak...yoksa şayet ancak perşembe günü haber alırsınız benden...dua istiyorum bol bol...özellikle oğluşum için...darısı tüm bekleyenlerin başına...ben bu gece sabahı sabah ederim artık...hepinizi öpüyorum...ege çınar la birlikte yeniden size merhaba demek üzere şimdilik hoşçakalınnnnn......

Canım Allah yar ve yardımcın olur inşaallah. İyi haberlerini bekliyorum. İnşaallah oğlunu sağ sağlim kucağına alırsın.

Nestle Allah yardımcın olsun. Dualarımız seninle. Ege çınarla sizleri bekliyor olacağız iyi haberlerini bekliyoruz canım. Dua etde bizde kurtulalım hayırlısı ile.

Nestle canımm tüm dualarımız seninle,sende doğuma girerken bizim için dua et emi.hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz.

bebişcimkayra valla seni düşündükçe bende korkmaya başladım galiba bende senin gibi beklicem,Allahım biran önce sağlıkla doğurabilseydik,artık iyce sabırsızlanıyorum,merak ediyorum bebişimi..

Dilekçim bende normal yatağının üstüne sadece yorgan kalınlığnda bi yün şilte yaptırdım.hani çok soğuk hissedersem sererim diye.çok kalın olmadığı için öyle yumşacık değil yani.sende olmazsa öyle yap,bi yatak al,yaptırdığın yünüde inceltip üstüne ser.

slm.ben esen özdeş erden in eşiyim.şu an eşim hastahanede.eşimi yalnız bırakmadım ablası yanın da onu da belirteyim :) 02/02/2009 saatler 12:10 u gösterdiğin de inanç tuğramız dünyaya gözlerini açtı çok şükür :) 4.460 gr maşallah.eşimde bir aksilik olmazsa yarın öğleden sonra çıkacak ve bebişimizle evdeki ilk günümüzü yarın hep beraber geçireceğiz Allah ın izniyle.çok mutluyum çooookkkkkkkkkkkkkkkkk darısı diğer babaların başına :) ii geceler herkese.

slm.ben esen özdeş erden in eşiyim.şu an eşim hastahanede.eşimi yalnız bırakmadım ablası yanın da onu da belirteyim :) 02/02/2009 saatler 12:10 u gösterdiğin de inanç tuğramız dünyaya gözlerini açtı çok şükür :) 4.460 gr maşallah.eşimde bir aksilik olmazsa yarın öğleden sonra çıkacak ve bebişimizle evdeki ilk günümüzü yarın hep beraber geçireceğiz Allah ın izniyle.çok mutluyum çooookkkkkkkkkkkkkkkkk darısı diğer babaların başına :) ii geceler herkese.

gözünüz aydın,çook sevindik,Allahım uzun mutlu bir ömür versin..bizlerden çok selam söyle esene,haber verdiğiniz için teşekkürler..

masallah esencım allah analı babalı buyutur ıns bende kocama bu sıteye yazmayı oğretmem lazım haber veremessem catlarım sıze bugun derslere baslım barı cok hos oluyo babalar paylasınca burdan guzel haberlerı

selam şubatçılar nasılsınız bakalım teker teker doğum yapmaya başladı şubat annişleri darısı bizim gibi gün sayanlara benimde 15 günüm kaldı mevlam hepimizi sağsalim kavuştursun herkese sevgiiler

şimdi gelelim benim kendi haleti ruhiyeme:))) yarın bu saatte bir bebek emziriyo olacağıma inanamıyorum...yalnız kızlar doğum üstü tam, şişti benim boğazlar kıpkırmızı..halsizlik de var...minoset içiyorum ama boş..sıcak ballı karabiberli süt filanda fayda etmedi..aranızda şu boğaz ağrısı/ şişliği için ekspres bir tarif bilen var mı??? yarına dinç olmam lazım..ama görseniz beni pestil gibiyim valla....kısmetse 8 de doğuma giriyorum...8.30 doğmuş olur benimkisi sanırsam...allah sağlık sıhhat versin inşallah...bir garip duygular içindeyim ki sormayın...sürekli bebek de ya bir problem varsa ne yaparım diye düşünüyorum...doğuran anneler sizlerde de böyle karamsar duygular olmuş muydu?

geçmiş olsun canım bu gece bol bol dinlen enerjiye ihtiyacın olacak
ne güzel yarın bebişin kucağında olacak :emir_bebek:
darısı bizlerin başına

iyigeceler herkese nestlecim güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla al kucağına bebişini inşşallah esencim senin de gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına

X