2009 Şubat Anneleri

maşallah valla mart annelerine bizim topicte hiç kimse yok günde 1 sayfa zor yazıyoruz onlara baktımda 3000 sayfayı devirmek üzereler.. bizde tık yok :KK43:(
doğum yapan kaçıyo zaten :KK43:(

canım açılma başladı ne zaman gelecek küçük hanım belli değil 14 şubata kadar yolu var beklicezz..
takmıyorum artık herşeyimiz hazır, tam kadro bekliyoz ne zman isterse o zaman gelicek..

iyigeceler kızlar artık kimseler girmior gerçekten ağarlaştık iyice bebişim kızın heran gelebilir artık desene bende kendimi pek iyi hissetmiyorum ağrım sızım yok ama hastalığı tam atamadım üzerimden öksürük geçmedi bir türlü ve artık çok rahatsızım ayaklarım yine davul gibi ve kaşınıyor biryandan agöbek çok zorluyor hayırlısıyla kavuşsaydık yavrularımıza sağsağlim

kimse yokmu yaaaa kendim yazıyom kendim okuyom :KK43:(
ağlıcam valla hepinizmi uyuyonuz şubat anneleri..senağlama

İyi geceler kızlar
Bebişim az kaldı desene ne güzel sen de bebeğini kucağına alınca çekilirsin. Vajinamda ağrım var ama 1 haftadır oluyor benimde.
Beyazbulut kendine dikkat etmiyormusun da acaba böyle oluyor. Bugün hemşire dedi ayaklarımıza çorap giymezsek ağrılar dahada artarmış.Sizlerde dikkat edin. Ben çok etmiyordum.

iyigeceler kızlar artık kimseler girmior gerçekten ağarlaştık iyice bebişim kızın heran gelebilir artık desene bende kendimi pek iyi hissetmiyorum ağrım sızım yok ama hastalığı tam atamadım üzerimden öksürük geçmedi bir türlü ve artık çok rahatsızım ayaklarım yine davul gibi ve kaşınıyor biryandan agöbek çok zorluyor hayırlısıyla kavuşsaydık yavrularımıza sağsağlim

ohh be beyaz bulut sonunda yazan biri oldu hihoyyyt
geçmiş olsun canım kendine iyi bakman lazım sezeryanlık durumun olursa hasta olmaman gerekiyomuş sanırım..
şişmeleri söylüyomusun druna ben accuk ellerimişiş gibi hissediyorum dedim hemen albumin testi yaptırdı negatif çıktı.. kimiside tuzdan, turşudan olmuyormuş, gebeliğin verdiği bi şişlik oluyomuş oda doğumdan kısa bi süre sonra kendiliğinden iniyomuş zaten..
aynen bi alsam kucağıma başka bişiistemiyorum tatlımm..

dilekcim doğru diyosun ama ben fırsatını bulur yazarım yine çok alıştık çünkü birbirimize..
en azından ben öyle hissediyorum ama bu aralar yazdıklarıma kimse cvp vermıyor kızıyorum sadece ouyorum bende yazan yok diye senağlama

Bence bugünlerde herkes kendi derdine düştü. Ağrı sancı falan derken giremez olduk.
Birde çoğumuzu ailesi yanına geldi. Benim annem daha gelmedi.:çok üzgünüm:
Görümcem yanımda.
Fırsat buldukça girer oldum birde bilgisayar boş olunca.

slm şubat anneleri ben mart anasıyım :) Allah kolaylık versin hepimize.doğumlarınız yaklaşmış iyice.bakalım biz napcaz fisfisfis bu arada eğer sizinkiler yoksa bize yani mart annelerine takılın bekleriz

doğru söylüyosun ama diğer annişlere bakıyom onlar çok farklı..
neyse daha sonraları bol bol konuşur şubat anneleri inşallah..

Selam kızlar
SYMSLOW canım gözün aydın güle güle büyüt bebeğini .Darısı bizlerin başına .
Öğleden sonra yemek yemek için kaçmıştım sonra uyuyakalmışım gece de teyzemdeydik yemeğe az evvel geldik .Perşembe var dr. kontrolümüz alttan muayene bakalım ne diyecek .Ay valla duygularım karmakarışık ne istediğimi bilemez haldeyim doğum sonrası ne olacağı doğumun nasıl olacağı kafamda kocaman yer kaplıyor herşeyin hayırlısı
Bu arada bende hiç sancı yok ama bazen göbeğim patlıcak gibi taş gibi oluyor ama acı yada sancı vermiyor bunlarmı kasılmalar ?

sheylaa teşekkürler canım :))
sizide takip edicem bizim haftalarımıza gelince sizler nasıl olcaksınız yazmayı bırakıcakmısınız :))
allah herkeze kolay doğum versin..

derincim benim bebek aşırı derecede geriliyor sanki karnımı yırtıp çıkacakmış gibi bide sepsert oluyor sanırım poposu ve dizlerini dayayınca oluyomuş kendini topluyor arada druma sordum öyle dedi :)9

ay evet benimde aynen öyle karnımdan dışarı çıkacak zannediyorum bazen ayyyy diyorum napıyorsun :kızgın:sonra düzeltiyor hatasını anlayıp :))))delikafadulden

iyi geceler uyku diye bişey kalmadı gecem gündüğzüe karışdı ecrin dogalı 4 gündür sizde durumlar nasıl bak saat kaç ben hala ecrinle ayaktayım

kizlar gercekten artik kimse girmiyor tropigimize :çok üzgünüm:
benim uykum yok hicc aksam erken yattim gece 12 bucuk gibi uyandim hayla uyuyamadim ,sabahta doktorda randevum var cok heyecanliyim bakalim neler dicek kadinin agzindan laflari cimbizla aliyorum yaaaaa
ben sormasam kadin tek kelime etmicek ne kilo ne baska bisey söylemiyor
oglumuda simdiye kadar inanin tek bir defa gördüm oda 3d ultrasonda :KK43:(
dogumda süpriz olucak ins. kizlar :))

slm kızlar her girdiğimde yazıyorum ama slm bile veren yok :KK43:(
drum pazartesi gittiğimde 4 gün sonra tekrar geliceksin dedi nst çekilecek dedi açılmaya bakıcakmı bilmiyorum inşallah açılmam devam ediyodur benim sancılarım bir önceki nstde %90 ları bulurken bu sefer arada bi %50 yi gördü ki bu sefer açılma ve sancım vardı baya. anlamadım şu veletleri bir türlü..
bide bu sefer kendimi sıkmadım hafif hissettim alttan muayene ederken drum..
vajina ağrısını ben 2 aydır çekiyorum yerden kalkamıyorum, zor yürüyorum resmen yatakta zor dönüyorum öyle bi ağrı sancı oluyoki eminim doğum daha kolaydır bunun acısından :KK43:((

benim anlamadigim seyde bu ya nasil olur sancidan kivraniyoruz ama nst de sanci cikmiyorr CADIARZU bu nst makinalari kesin bozuk kizlar kaydirigubbakcemile3

beyazbulut canim aman dikkat et bak ben taa nezaman hastalanmistim oldukca iyilestim sesim falan geri geldi öksürügüm bi kac gün önce tamamen gitti ama burun akintim devam ediyor
ilac kullanmiyoruz ondan olsa gerek daha uzun sürüyor iyice dinlen cnm
ins. en yakin zamanda atlatirsin sende :teselli
:

dilekyazar cnm benimde gecen gün vajinamda agri oldu kafamçokkarıştı yatarken dönemez oldum rahat rahat ,cok alcak biseye oturdugum zaman destek almadan kalkamiyorum

hani her hamilelik farkli olur derlerya cidden cok dogru kizlar tuanda cekmedigim seyleri simdi cekiyorum onda agri nedir bilmezdim

bi kac saat sonra uyanmam gerek gidip uzaniyim yataga bide film koyim belki bakarken uyuyabilirim

öptük hepinizi Şeniz

günaydın herkese sağolun kızlar dikkat ediyorum artık hastalandıktan sonra aklım başıma geldi şişliklerim için bütün tahliller yapıldı her şey iyi ama şişlikler inmiyor doktoru kaçkere aradım normal artık diyor bütün gün evdeyim dışarı bile çıkmıyorum doktora gitmem lazım kulaklarım için ama gitmeye korkuyorum

sanada günaydin hayatim kulak doktoruna git biran önce ihmal etme cnm ins. bi sorun yoktur haberini bekliyoruz

kizlar ben hazirlaniyorum doktora gidicem :)) cok heyecanliyimmmmmmmmmmmmm

X