2009 Şubat Anneleri

Günnaydın kızlarrrr
Uyku tutmadı beni yaa dr a gidicez geceden beri çok tuhafım herşey bugün netliğe kavuşucak diye bekliyorum nasıl doğum yapacağım bebeğimin kilosuna göre belkide tarih kararlaştırırız hemde içimde deişik korkular var bi akislik olursa yada bişi belli olmazsa hayal kırıklığı yaşamak istemiyorummm
Hakkımda hayırlısı olur inşallah ..........

günaydın kızlar
doğum yapanlar allah analı babalı büyütsün darısı başımışımıza
beyazbulut canım geçmiş olsun
özlemim hayırlı haberlerle gel inşallah heycanını anlayabiliyorum
bugün benimde ağrılarım var ilk defa böyle hissediyorum kendimi gece hep karnım kasıldı nedense, bizim bebiş hafta sonunu beklesin babam izmire gidicek bugün pazartesi dönücek annem gelemez aniden bişey olursa beklesin dedesinin dönmesini yerimseniben

canım tahlil falan yapılması gerekiyor mesela onuda mı yapmayacak? anestezi için iki gün önce ben kan verdim örneğin doğumum iki hafta sonra. bu gün eşim dr a gösterecek bakalım sonucumuzu. tekrar ara yada git bencede. bu arada Duru24 de doğurdu hadi sıra bize geliyor kızlar....
ben şöyle tahmin ediyorum çoğumuz aynı hafta içinde doğuracağız kimse birbirini takip edemeyecek kaydirigubbakcemile3....
cimcimem canım iyi olduğuna sevindim bebişinin...

Günaydın kızlar .Gece erken yattım burnum tıkandıkça uyandım .Şimdide uyumaya çalışmak rahatsız edince kalktım .
Özlemimm umarım güzel haberlerle dönersin dr.dan .
Kızlar gerçekten yaa çatı muayenesi yaptıran yokmu aramızda muayeneyi göremeden doğuruyor gerçi subat anneleri
Burnum hala tıkalı yaa çıldırmak üzereyim eczane açılsada serum fizyolojik falan ne iyi gelecekse alsam
Bu arada DURU 24 de doğum yapmış . Tebrik ederim canım allah analı babalı büyütmek nasip etsin

hee bu arada çok komik belki ama ben şu cibinliği nasıl takıcam anlayamadım hiç takmadım daha önce elimde tülü var birde ipi içinden geçecek yer var ama onu o yuvarlak şeye nasıl takılıyoooo:uhm::uhm:

Geçmiş olsun canım aman dikkat et
ÇAtı muayenesi ben oldum kızz işte oyüzden belli deil çatım dar olduğu için sezeryan olma durumum var tatlım 37. haftada yaptı benim dr çatı muayenesini bazısı hiç yapmıyo doğumda bakıyo son an

Ah canım görsem nasıl bişey yardımcı olurdum ama ne yazıkki kafamda canlandıramıyorum en iyisi aldığın yerde yaptırmak

Sağol canım
Öylemiiiii haberim olmadı benim dr. önümüzdeki haftaki kontrolde yapacak nasıl bişey şimdide onu takmaya başladım..
Çatın darsa risek atmaz o zaman dr. sezeryana karar verir öyle olmuyormu ?

kızlar bende bugün kontrole gidicem bebiş çizelgeme göre 2 hafta önden gidiyor ya bakalım nolcak derinzlm cim geçmiş olsun kendimize dikkat edelim havalar tam hastalık havası özlemim haberlerini bekliyorum

günaydin kizlar
özlem ertesingün cnm iyi haberlerinizi bekliyoruz
beyazbulut canim aman dikkat et kendine bol bol dinlen cnm

bende gece saat 4 de uyudum gece garip garip rüyalar gördüm kizlarbi ara uykumda korkmusum nasil bagirarak uyandim esim bile cok korktun cok bagirdin dedi
hatirlamiyorum ne gördügümü ama s.ozozel le ilgilide bisey görmüstüm karisikti
bebegini dogurdugunu hatirliyorum okadar baska bisey hatirlamiyorum
saka maka ciddi ciddi merak etmeye basladim ben kizlar hic girmiyor msn i acilmiyor yaziyorum cevap gelmiyor :çok üzgünüm:
dua edelim nolur iyi olsunlar
keske bi telefon numarasi olsaydi hic böyle yapmazdi
rüyalarimin cogu cikiyor ya ondan korkuyorum
dün doktordan geldigimde uyumustum ya bebegimi kaybettigimi gördüm
derincim senin esin süpris yapicakti rüyamda görmüstüm gercek oldu
dilek-83 le konustumm atesliydi o gece rüyamda bebegi oldugunu gördüm ertesi gün haberini aldim dogum yapmisti

ins. ins. iyilerdir kizlar bugün cuma dua edelim en yakin zamanda arkadasimiz iyi haberlerini yazsin
ben hep dua edioyrum güzel bir haber icin ......:Saruboceq:

esim tuani birakicak krese o arada bende hazirlanip marketin ön+nde buluscaz alisveris icin ... nasilda migdem bulaniyor sormayin yaaa
neyse hazirlanip gidiyim ben öpüyoruz
oglumda kizlari öpüyor dün hemsire göbüsümü dürtünce bide sesini duyunca oynamaya basladi kesin capkin olucak :))))

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese günaydın;
Benimde dün akşamdan beri ağrılarım var. Sanki regli olacak gibiyim. Unutmuşum ağrıları da çok kötüyüm. Bugün doktora gideceğiz bakalım. Çok korkuyorum kızlar sanki birşeyler ters gidecek gibi. Geceleri sürekli kabus görüyorum. Annemlerde şubat 9 da gelecek o gelmeden Emir bebek gelmez inşallah. Bupazar da görümcem gelecek aman bana pek karı olmaz. Daha çok sinir bozar.
beyaz bulut geçmiş olsun canım. Doktora git bence bu kadar zorlama kendini. Özlemimi sen de benim gibi endişelisin galiba. Bugün doktora gidecek arkadaşlardan haberler bekliyoruz.
Cimcime rüyanı iyiye yoralım inşallah öyle olur. Dualarımız tüm hamilelere ve bugün doğum yapacak arkadaşlara.

Günaydın kızlar
Ne zamandır bakamıyordum.
Evdeyim artık son kalan bebısın ve benım hastaneye gıtcek kıyafetleri yıkıyorum ütülüyorum
Bebısın kıyafetleri ufak ufak oldugu ıcın dun bayaa bır yordu benı
Biitirene kadar bende bıttım tabii
Ayaklarım şişti
Artık hemen yoruluyorum nefes nefese kalıyorum
Geceleri ise tam bir kabus gibi oldu artıkın ama ıdare edıcezz son günler ne yapalımm.
bu arada dogum yapanlar gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün darısı bızlerın basına olsun dıyorum

canim benim dogum yaklastikca hepimizi baya bi korku sardi sanirim bende dün doktordan sonra aksam üstü uyudugumda bende rüyamda bebegimi kaybettigimi gördüm senağlama
Allah rüyalarimi hayra cikartsin ins.
normal sanirim bu rüyalar onlari bi kucagimiza alsak hepsi gecicek
iyi düsün cnm moralini bozma ,iyi haberlerini bekliyoruz
agrilarin nasil düzenlimi ? dinlen doktordan gelince haber ver bize
ins. anneni bekler emir bebek

Son düzenleyen: Moderatör:

canım ben yaptırdım....ama benim doktor her kadın 2 buçük 3 buçuk kilo bebği doğurabilir çatı darda olsa önemli olan ondan sonrası dedi...bende pek anlamadım....yanii ban çatın dar veya geniş demedi...zten bende hep enteresan şeyler oluyor....25 ocak doğuruyorum diye hastaneye çağırdı sonra o gün bana 15 gün bile bekler dedi bu bebek...ve ben 39 artı 6 haftalığım....ve halka çatımın dar olduğunu bilmiyorum....3 şubata kadar doğurmazsam doktora gidicez bakalım o zaman ne diyecek...

kızlar bu endişe hali hepimizi sardı sanırım...bende de acayip bir telaş var...sanki bişiler ters gidecek gibi hissediyorum...sonrada doğunca ne yapacağım onu düşünüyorum...son günleri epey stresli oldu benim içinde...uyku filan da uyumuyoruz ya doğru düzgün sanırım psikolojimiz çöküyor yavaş yavaş...herkes doğunca bitecek tüm bunlar diyor ama inşallah öyledir kızlar...

günaydın kızlar,rahatsız hissedenler geçmiş olsun.gerçi bundan sonra sürekli bu tip şikayetlerimiz olacak galiba.benimde karnım taş gibi sert,öyle ağır geliyorki.bebekle ilgili bi ağrı sızı hissetmiyorum ama etlerim sanki dökülüyor bugün.
bebişcimkayra nolcak bizim halimiz ya doğuramadık hala:)) benimde 2 sinde kontrolum var,bakalım artık bekleyelimmi yinemi diyecek yoksa yeter bu kadarmı:))

herkese günaydın.iki gündür karnım ağrıyordu ama çok şükür bugün daha iyiyim.bizim de bugün 36. haftamız doldu.kısmetse yirmisinde alacak yani 39. hafta bitince ama o kadar beklermi ki?bu beni çok düşündürüyor.bizim dr pazarları ve akşamları yok hayırlısıyla Allah herkesi kurtarsın inşallah.bu arada epidural sezeryanı söyledim heyecanlanmazsan,sakinsen olur dedi.ama ben şimdiden korkuyorum.

ay hepimizi bi korku sarmis.. hem dogumu dusunuyoruz hem sonrasini nasil bakicaz die.. geceleri uyku haram oldu.. bi de herkes aman bu gunlerin kiymetini bil uyu sonra uyuyamayacaksin diyo.. ama nerdeee simdi de uyuyamiyoruz stresten.

Anlaşılan herkes benim gibi. Biraz olsun rahatladım kızlar. Sizde kendinizi rahatlatın. Demekki endilenmeler olacak böyle.
Cimcime casnım çok teşekkür ederim. Doktordan gelir gelmez haber vereceğim size. Sevocan da doğum yapmış hey.Yaşasın bir bebek daha

selam kızlar
bu ne hal yaa
hepinizi bir korku bir telaş sarmış
yapmayın böyle bebişlerinizi etkiliyceksiniz sinirli olacaklar

hepiniz kontrollerden iyi haberlerle döneceksiniz inşallah

çiğdem bu arada benim de son tahlillerim 2 ay falan öncesindendi
sezeryan sabahı şeker ve hemogram ve pıhtılaşma zamanına baktılar
bunlara sadece operasyon sırasında ve öncesinde nasıl bir yok izlemeleri gerektiğini belirlemek için bakıyorlar
mesela şekerin yüksek çıkarsa şekersiz serum falan veriyorlar bana söylenene göre
ya da kan değerlerin düşükse her ihtimale karşı kan hazırlıyorlar falan
panik yapma hemen
ama bir noktadan sonra drlarımıza güvenmek zorundayız yapabileceğimiz bişey yok
sakin kal ve bebişini strese sokma daha fazla

sorma valla hepimiz çöküğüz hayatım...yarında benim son muayenem var artık...kısmetse çarşamba doğuma...oğluşlarımız adaş olacak ya..ben ona hazırladığım günlüğe aşağıdaki yazının çıktısını alıp koydum..belki sende seversin...bir oku bakalım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…