2009 Şubat Anneleri

herkese iyi akşamlar...
cimcime nasıl oldu bir haber çıkmadı...uamrım bir şey yoktur....
kıslar biz 39 artı 5 olduk ama benim oğlumdan hala bir tık yok...bakalım....3 şubata kadar bekleyeceğiz...ki o zaman bile ne olacağı belli değil..benim doktor 42 yw kadar bekleme niyetinde...ya inşallah hayırlısı olur...hani hakkımızdan hayırlısı....
ama işin ilginci nts de sancılar çıkıyor ve açılma yok...bugün bir damla nişan gibi bir şey geldi...ama tam algılayamadım...bilmiyorum..bebkte hareket var...kasılmalrım var....ama bakalım doğum ne zman ....dua edin arkadaşlarrrr

ya kızlar acayıp sınırlıyım hee buugn malum kontrolumuz vardı sezaryene karar verdık 9 subat sabahı allah nasıp ederse bebişime kavusuyorum buraya kadar hersey cok ıyı ama doktor uyuz ettı benı ya
adam sabah 8,30 da ac gel 10,30 da alırız dedı sankı benı aclık kan sekerı olcmeye cağırıyo ne bır bılgı ne bır soru cıldırıcam ya ne bu ılgısızlık anlamadım bu son ıkı kontroldur hasta ettı ıyıce benı seytan dıyo hastanenın dığer doktoruyla gorus ona yaptır bıde ozel hastane avuc dolusu para verıcez ben sımdı napım bu adamı once sezaryen ııcn yonlendırı sonra nıye ıstıyosun normal doğur dedı bu seferde hangısı dedı sezaryen galıba dedım adam resmen bozuk attı bana bıde hafta sonları burda olmuyorum dıyo madem ole sancım tutsa hafta sonu adam yok allah emanet çiğdem heralde elım ayağım tıtryo ya sınırden

selam kizlar uzun zamandir giremiyodum nete. dün doktora gittik suyum azalmis 3 günde bir görmem lazim seni dedi. nst de sancilar cikti ama duzensiz. bebek hareketleri azalinca hemen gel dedi.

ya kızlar acayıp sınırlıyım hee buugn malum kontrolumuz vardı sezaryene karar verdık 9 subat sabahı allah nasıp ederse bebişime kavusuyorum buraya kadar hersey cok ıyı ama doktor uyuz ettı benı ya
adam sabah 8,30 da ac gel 10,30 da alırız dedı sankı benı aclık kan sekerı olcmeye cağırıyo ne bır bılgı ne bır soru cıldırıcam ya ne bu ılgısızlık anlamadım bu son ıkı kontroldur hasta ettı ıyıce benı seytan dıyo hastanenın dığer doktoruyla gorus ona yaptır bıde ozel hastane avuc dolusu para verıcez ben sımdı napım bu adamı once sezaryen ııcn yonlendırı sonra nıye ıstıyosun normal doğur dedı bu seferde hangısı dedı sezaryen galıba dedım adam resmen bozuk attı bana bıde hafta sonları burda olmuyorum dıyo madem ole sancım tutsa hafta sonu adam yok allah emanet çiğdem heralde elım ayağım tıtryo ya sınırden

güselim neredeyse 40 haftalıksın neden 9 şubata sezeryen günü verdi...normalde planlı sezeryanler de şimdiye alınmış oması lazım...sen 42 haftada mı sezeryene giircen anlamamdım

Çiğdemciğim üzme canım kendini keşke doktora kızdığını ona belli etseydin. Ben kızınca doktoru da deli ediyorum. Çok soru soruyorum.Hayırlısı de boşver bebeişini düşün.
Cimcimeden hala haber yok mu kızlar.
Biraz sancım var benin de. Hiç tık yok derken başladı galiba.

Elif ,Asiye , Eyşan kızlar gözünüz aydın allah analı bablı büyütsün inşallah . Ssaslanında dediği gibi sütünüz bol gazınız az olsun :)) ne güzel ya gitigide daha da büyüyoruz .
ÇİĞDEM sıkma canını ama gerçekten neden nerdeyse 15 gün sünraya randevu vermiş ki dr.un .Sanırım bu dr. ve hastane olaylarını daha önceki haftalarda ayarlamak gerekliydi sanırım son haftalarda sürprizlerle karşılaşmamak için herşeyin hayırlısı güzelim sıkma canını sinirlenmeye çalış .
CİMCİME yi de acil doğuma almamışlardır umarım.geldiğin gibi yaz bize merakta bırakma .
Benim nezle hat safhada kızlar bugün biraz açılır gibi olmuştum ama bebeğin dolabını yerleştireyim derken yine yoruldum sanırım şimdi banyo yapıp uzanıcam inşallah gece dinlenince iyileşirim 8.5 ay boyunca ilk defa hasta oluyorum yaa burnum tamamen tıkandı nefes almak yemek yemek işkence

canlarimmmm geldim ben
aslinda daha önce gelmistim ama internetim gittigi icin size yazamadim :KK43:
inanin bebegin sesini nst de duyana kadar cok kötüydüm duydum ve rahatladim
sevincimden nasil agladigim :-) cok zordu gercekten eve gelince esim hemen uyumami dinlenmemi söyledi simdi uyandim
cok sükür bebegimde hic bi sorun yok ama okadar etkilenmisim ki rüyama bile girdi
dualariniz ve desteginiz icin binlerce tesekkür ederim
iyike vaarsiniz sizi cok seviyorum

çiğdemcim üzme kendini boşver bebişini düşün ama kızdığını belli etseydin keşke
cimcimecim çok sevindim iyi olduğuna geçmiş olsun canım
benimde yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorumuz

tesekkürler kizlar :))
tesekkür butonlarimiz geri gelse ne güzel olucak aslinda böyle kötü oluyor

bebisimkayra senin bebis baya rahat yerinde gelsin artik görelim su güzel bebisi :-))
benim bi arkadasim iki defa dogum yapti ikisindede sanci vardi fakat acilma yoktu mecburen sezercik yaptilar ins. en kisa zamanda gelir bebisinin cnm

cigdem cnm niye böyle uzun randevu vermiski doktorun madem sezeryana karar verildii
üzme kendini cnm ama istersen sakin bi sekilde baska bi doktorlada konus bakalim o ne
dicek

bakarsiniz bu hafta sonu bi süpris olur ikinizede
dualarim sizinle ins. sezeryana gerek kalmadan kendiliginden gelir bebisler

beyzacim yarin iyi haberlerini bekliyoruz cnm

derincim dahami kötü oldun ins. en yakin zamanda iyilesirsin cnm cok kötü bol bol dinlen cnm
sakin yorma kendini

asiyecim cnm gözün aydin saglikla büyüt bebisini :-))

dilekyazar cnm seninde iyi haberlerini bekliyoruz cnm ins. yüzünü gösteriri bebisin bu defa :-))

eysan cnm sende dogum yapmissin saglikla büyütün bebislerinizi kizlar
rabbim o kücük meleklere saglik uzun ömür versin insssssss.

asosye cnm merak ettik seni
gecmis olsun ,bizi habersiz birakma simdi daha cok su icmeye bak cnm

haaa unuttum söylemeyi tatosumuzun melegi TOLGAHAN taburcu olucakti olmustur belkide
rabbim ona uzun ömür saglik versin ins.
tatosum dualarimiz hayla sizinle
ins. güzel haberlerini bekliyoruz ikinizinde

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş sayfaları okuyamadım ama anladığım kadarıyla şubat anneleri meleklerini kucaklarına almaya başlamış bile, ne güzel sıra bizde yani. Doğum yapmış bütün anneleri tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallah ve darısı bizlerin başına hayırlı bir şekilde.

Bende dün doktora gittim yavaş yavaş dönmeye başlamış oğlum ama sancım gözükmedi nst de, bir hafta sonra tekrar gidicem ve bu defa çatı darlığıma bakılacak sanırım buna göre doğum şeklim belli olacak, ama kızlar sanırım kimse henüz çatı darlığına baktırmadı ya da ben okumadım atlamışım, biraz kasıyorum kendimi bundan dolayı ama mecburen yaptırıcaz artık. Çok sık giremediğim için nete sizlere katılamıyorum her gün ama aklım hep sizde, sayfayı açtığım zaman büyük bir heycanla okuyorum doğum yapan olmuş mu diye hepinize hayırlı doğumlar diliyoruma.s.

bende anlamadım bu ısten hıc bısey ınsan kafası rahatlar doktora gıdınce benım ıyıce kfam karıstı bu tepkının sebebını anlayabılsem gerekenı yapıcam baska bı hastane doktor secem bu saatten sonra nasıl olur ya sezaryenden once kontrol edılmezmı hasta sabah gıtcem doğurcam gelcem saka gıbı bısey benımle ılgılı son sağlık durumumla ılgılı hcbır verı yok elınde aylar once yapılan tahlıller kafayı yıcem ya once sezaryen ıı dedı sonra normal dıye tutturdu yapıp yapamacam konusunda hıcbır fıkır beyanıda yok son 1 ayda adam 180 derece donus yaptı ne ılgı ne bısey mızmızlanmasam kontrol gunlerını bıle dusurmıcek bıde ben hafta sonları yokum burda dıyo demekkı sancım gelse hafta sonu ozel hastanede ebelerın elınde doğurcam olmassa yarın gıdıp hastane muduruyle konuscam

cigdemcim cok haklisin cnm sakin ol bebisinde etkilenmesin
konus müdürle cnm
aman nolur tek gitme hastaneye konusmaya falan yaninda biri olsun mutlaka
sezeryani birak normal dogum öncesi bile bir cok sey yapiliyor
hemen seni sezeryana sokmamali
güzel haberlerini bekliyoruz cnm dualarim sizinle

aslim iyi olduguna sevindim canim arada sirada girip bi yaz iyi oldugunu bilelim
kensine iyi bak ins. istedigin gibi bir dogum sekli yasarsin cnm
saglicakla alirsin bebisini kucagina hayatim

iyigeceler herkese öncelikle doğum yapan anneleri tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün bebişleri bende bu gece doktordaydım dayanamadım artık konuşuck takatim yoktu gargara minoset ağrı kesici ve gebelierin kullanabileceği bir antibiyotik verdi iki üç güne kadar şikayetlerin azalır dedi şimdilik bukadar inşşallah biran önce iyi olurum hemileyken çok zormuş hastalık

X