2009 Şubat Anneleri

Kızlar nasılsınız ben bugün biraz alışveriş yaptım çok yorgunum şişlerim devam ediyor cumayı bekliyorum bakalım aybükecim geçmiş olsun canım.tatoşcum senin kuzucuğun allahın izniyle o biberondan da içecek mamasını o çok güçlü bir bebek bunu untma kızlar bu arada anakucağı hangi markanın aldınız ürünün kodunu da yazın lütfen ya bir de siz msn ye takılıyorsunuz sanki burayı ihmal ediyorsunuz gibi geliyor bana nerdesiniz huuuuu.

cnm msndede kımsecıkler yok herkes bunalım modunda bgunlerde üşengenız hepımız yazmaya bıle erınıyoruz senın msnın yok bızde galıba

İyi geceler kızlar kusura bakmayın ancak girebildim ve ölüyorum yorgunluktan .
İlk önce hepinize teşekkürler kızlar bende çok özledim ve merak ettim sizleri .
ben acaip tembelim yaa doğum çantam hazır değil daha dün pijamaları falan yıkamıştım kurumalarını bekliyorum.Bugün de eşimle dışarı çıkıp kızımızın eksiklerini kuvetini birkaç şapka, yeni doğan bezini bebek deterjanını falan aldık bu gece de bebeğin kıyafetlerini yıkadım ay bayılıvercektim küçüçük ve binlerce sanki as as bitmedi neyseki yarın kız kardeşim gelip ütülerini yapıcak cuma da çantamı hazırlayayım artık diyorum emzirme sütyeni falan almadım bile daha şimdi yazıklarınızı okuyucam ayyyyy bide şok oldum kraker kız da doğum yapmış yaaa bizden şubat annesi çıkmıcak böyle giderse

Kızlar nasılsınız ben bugün biraz alışveriş yaptım çok yorgunum şişlerim devam ediyor cumayı bekliyorum bakalım aybükecim geçmiş olsun canım.tatoşcum senin kuzucuğun allahın izniyle o biberondan da içecek mamasını o çok güçlü bir bebek bunu untma kızlar bu arada anakucağı hangi markanın aldınız ürünün kodunu da yazın lütfen ya bir de siz msn ye takılıyorsunuz sanki burayı ihmal ediyorsunuz gibi geliyor bana nerdesiniz huuuuu.

iyigeceler canım ben hem otokoltuğu aldım evdede anakucağı olarak kullanılardan cihicconun aldık istersen resmini eklerim msndede kimseler yok bu akşam canımkaydirigubbakcemile3 istersen sende özelden yaz msn adersini

herkese iyi geceler ama sanırım kimsecikler yok.ay şu son haftalar ne kadarda zormuş meğer.okadar ağırlaştımki inanın kızlar günüm hep uzanmakla geçiyor.evin içinde yürüyünce bile yoruluyorum abar tısız.karnımda sertleşmeler çok sık olmaya başladı.itiraf edeyim doğum korkusuda sarmış durumda beni.ayy nasıl olucak hem çok korkuyor hemde çok heeyecanlanıyorum düşündükçe.hepinize tatlı rüyalar cici anneler.

canlarim günaydinnnn
bir saat sonra yaklasik esimle konsolosluga gidicez askerlik uzatmasi icin ,baya bi uzun süredir uzatmiyorduk daha dogrusu yanimizda uzun zaman hic bi büyük yoktu bize destek olucak korkuyorduk
bugün gidicez ins. konsolosluga nolur dualarinizi bizim icin eksik etmeyin sorun cikartmadan halleddelim su konuyu inanin cogu gecem uykusuz gecmisti bu konu yüzünden
sabah oldu karnima agrilar girmye basladi bu konuyu düsününce
dualarini bekliyoruz inanin buna cok ihtiyacimiz var kizlar
hepinizi kocamannnnnnnn öpüyorummm

İyi geceler kızlar kusura bakmayın ancak girebildim ve ölüyorum yorgunluktan .
İlk önce hepinize teşekkürler kızlar bende çok özledim ve merak ettim sizleri .
ben acaip tembelim yaa doğum çantam hazır değil daha dün pijamaları falan yıkamıştım kurumalarını bekliyorum.Bugün de eşimle dışarı çıkıp kızımızın eksiklerini kuvetini birkaç şapka, yeni doğan bezini bebek deterjanını falan aldık bu gece de bebeğin kıyafetlerini yıkadım ay bayılıvercektim küçüçük ve binlerce sanki as as bitmedi neyseki yarın kız kardeşim gelip ütülerini yapıcak cuma da çantamı hazırlayayım artık diyorum emzirme sütyeni falan almadım bile daha şimdi yazıklarınızı okuyucam ayyyyy bide şok oldum kraker kız da doğum yapmış yaaa bizden şubat annesi çıkmıcak böyle giderse

sekerim bide ben varim daha dogum cantam kiyafetlerim hazir degil
ay basina kaldi hepsi :eek:klava:
haa bide benim bebisin bu ay gelecegi yok anasi gibi tembel cikti buda :asigim: ben kesin subat annesi olucam :1hug:

dilekyazar saol cnm sesim ,öksürük ve burun akmasi haricinde kendimi daha iyi hissediyorum bir haftaya kalmaz tamamen iyilesirim sanirim :))

günaydın canlar herkes iyidir umarım kelebek 41 arkadaşımız naptı acaba inşşallah sorunsuz bir şekilde bebeğine kavuşmuştır

Kimsecikler yok yinee....
Herkes doğurmaya gidiyoo anacımmm...
Tatoşcum en kısa zamanda bebeğine kavusacaksın canım dualarımız seninle canıım.
kelebek41 krakar kız bebişlerinizi allah analı babalı büyütsün
Doğum hikayelerinizi bekliyoruz...

günaydın güzel hamişler herkes iyidir umarım bebişlerimiz de çoğalıyor iyice sağlıcakla büyüsünler inşallah

sabah sabah soru sormak istemiyorum ama nabız problemim iyice kafama takılmaya başladı grip olmadan önce hiç dikkat etmiyordum ama acile gittiğimiz gece nabzım 140 civarı atıyordu ve başımı tutamaz haldeydim geçen doktora gittiğimizde de söyledim doktoruma tekrar baktı ve 110 civarı çıktı yüksek dedi belki kansızlığın artmışktır diye tahlil yapıldı ama kanım da 11,4 çıkınca neden olduğunu anlamadı ve takip edelim belki düşer dedi ama düştüğü falan da yok 100 civarı çıkıyo genelde internette araştırdım ama pek bi şey bulamadım bu konuda bilgisi olan var mı sizlerin kaç çıkıyor genelde 100 nabız sayısı zaralı mı acaba önce takmıyordum ama düşmeyince kafama takılmaya başladı bilgilerinizi düşüncelerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum...

Günaydın canlar;
Nasılsınız umarım herkes iyidir. Günler geçtikçe hepimiz zorlanıyoruz artık değil mi?
Kraker kız Allah bebeğini sağlıkla büyütmek nasip etsin. Kelebek41 bugün mü gidecekti acaba.Allah yardımcısı olsun. Kızlar bende sancı falan yok.kaydirigubbakcemile Heralde en son ben doğuracağım. Ama 15 tatilinden sonra doğurmak istiyorum.Hayırlısı.:CüvCüv:
Dün eşim evdeydi. salonu temizlettim çok güzel oldu valla.delikafadulden
Cimcime bu arada dualarımız seninle. :Saruboceq:

Eflatuncum geçmiş olsun.
Nabız neden yükselir, hem kendinin hem bebişinin büyümesi sonucunda oksijen ihtiyacının artmasıyla nabız yükselir canım bol bol dinlenmek ve bol demir olan yiyeceklerden yemelisin canım.
Ama yinede tabi en iyisini doktorlar bilir doktorun tavsiyelerini dikkate al canım.
Ve halen calısıyorsun stres yapma hiç bişeyi....
Ve tekrar diyorum işin yoğunsa ve zorlanıyorsan bırakkk.

Eflatuncum geçmiş olsun.
Nabız neden yükselir, hem kendinin hem bebişinin büyümesi sonucunda oksijen ihtiyacının artmasıyla nabız yükselir canım bol bol dinlenmek ve bol demir olan yiyeceklerden yemelisin canım.
Ama yinede tabi en iyisini doktorlar bilir doktorun tavsiyelerini dikkate al canım.
Ve halen calısıyorsun stres yapma hiç bişeyi....
Ve tekrar diyorum işin yoğunsa ve zorlanıyorsan bırakkk.

çok sağol canım tavsiyelerin için de teşekkür ederim tatlım işim yoğun değil işyerinde pek bi şey yaptığım yok sadece psikolojik açıdan zor geliyor işe gelmek dayanamazsam ayrılırım canım senin bir tek yarın kaldı dimi hadi hakkında hayırlısı olsun öptüm seni :1hug:

arkadaşlar hepinize merhaba. bende mayıs annesi olucam inşallah. yada nisan sonu olacak.sizin gününüz yakın olduğu için girip bir bakayım dedim. hepinizinde gününe az kalmış. inşallah hepinizde bebişlerinizi sağlıkla hayırlsıyla kucaklarınıza alırsınız.ben daha şimdiden çok heyecanlıyım.

Ojelifıstık,
Saol canım darısı başına olsun işallah sağlıcakla...
Canım seininde az kalmış.Günler sayılı olunca çabuk geçiyor...
Allah hepimizi bir avazda derlerya kurtarsın işallah.

dilekyazar saol cnm sesim ,öksürük ve burun akmasi haricinde kendimi daha iyi hissediyorum bir haftaya kalmaz tamamen iyilesirim sanirim :))

inşallah hallledersiiniz canım...bu arada bugün doktordaydım bu aklam bekle doğumu dedi...olmadı yarınyaniiii doğum açok yaklaşmışım ağrılarım nts de çpok çıktı......bakalım hayırlısı....

kızlar hepinize selamlar,şuan geçmiş sayfaları okuyamıcam kaçamak giriom nete,kaynvaldemler yanımda artık :))
krakerle kelebek doğum yaptılarsa ''aramıza katılan şubat bebeişlerine'' yazarmısınız ben sonra tekrar girdiğimde listeye eklerim.
umarım iyisinizdri hepiniz.öpüyorummm kocaman sizi

canlarim günaydinnnn
bir saat sonra yaklasik esimle konsolosluga gidicez askerlik uzatmasi icin ,baya bi uzun süredir uzatmiyorduk daha dogrusu yanimizda uzun zaman hic bi büyük yoktu bize destek olucak korkuyorduk
bugün gidicez ins. konsolosluga nolur dualarinizi bizim icin eksik etmeyin sorun cikartmadan halleddelim su konuyu inanin cogu gecem uykusuz gecmisti bu konu yüzünden
sabah oldu karnima agrilar girmye basladi bu konuyu düsününce
dualarini bekliyoruz inanin buna cok ihtiyacimiz var kizlar
hepinizi kocamannnnnnnn öpüyorummm

ayy inşallah işleriniz yolunda gider bitanem...güzel haberlerini bekliyoruz...yazarsın yine sonucu sen...

X