2009 Şubat Anneleri

kızlar isim okuma sormuştum ya alın size bilgi...bugünümü araştırmacı gazeteci olarak geçirdim valla...inşallah sizinde işinize yarar...

Çocuk dünyaya geldikten sonra ilk fırsatta dinî bilgisi olan kimse çağrılır, çocuk kucağına verilir. Sağ kulağına ezan, sol kulağına da kamet okunur. Sonra da şöyle dua etmesi sağlanır; – Allah’ım, bu yavruyu İslâm fidanlığında biten güzel bir fidan olarak büyüt, islâmî hayatta ebedî ve sabit kıl. Bu sıralarda çocuğuna bakan ana-baba, İbrahim Aleyhisselâm’ın oğulları İsmail ve İshak’a bakarken okuduğu şu duayı okurlar: Elhamdülillahillezî vehebe lî ale’l-kiberi İsmâile ve ishak. İnne Rabbî lesemîu’d-duâ. “Bana bu evladı ihsan eden Allah’a hamd eder, minnet ve şükranlarımı takdim ederim...”

benim ufaklık şuan için biberonu aldığı takdirde taburcu edeceklerini söyledi doktor teyzesi...
ama benim tembel oğlum oksijen tüpsüz biberonu bile almakda zorlanıyor bu sürecide biraz uzatıyor
şu biberonu alırsa eve getireceğim allahın izniyle...
bizlerden dualarını esirgemeyen herkese binlerce teşekkürlerrr...

cnm güzel haberlerini almak cok sevindiriyor bizi
hersey yoluna giricek cnm , saglikla getiriceksin oglusunu evine...
dualarimiz senin ve bebeginle cnm ablammmm a.s.

selam şubat anneleri bende sizler gibi şubat annesiyim ama sanırım yarın veya cuma günü sezaryanla alıncak 35+3 haftalığım suyumuzda epeyce azalma olmuş bu durum da hareketleride yavaşladı cumartesi günü itibariyle hergün nts ye giriyorum yarın tekrar giricem nts ye muhtemel yarın veya cuma günü alıcaklar kuzumu ama çok üzülüyorum erken olduğu için çünkü kilosuda geriden takip ediyoruz 2,300 gr kilosu ne olur dua larınızı esirgemeyin kuzumun hareketlerini her hissettiğim de elimde kağıt kalem hemen saat i saat i ne yazıyorum 2 saat kadar hissetmezsem doktorum hemen ara hastaneye gel dedi benim gibi aynı durum da olan arkadaşlan oldumu acaba aranız da inşallah olmamıştır çok üzülüyorum kuzuma bişey olucak diye allahım hepimizin kuzularını bizlere bağışlasın
amin.

benim ufaklık şuan için biberonu aldığı takdirde taburcu edeceklerini söyledi doktor teyzesi...
ama benim tembel oğlum oksijen tüpsüz biberonu bile almakda zorlanıyor bu sürecide biraz uzatıyor

tatoşcum senden haber aldığımızda içimize su serpiliyor inan.tüm kalbimle dau ediyorum bir an önce sağlıkla evine kavuşsun bebişimiz diye.Allahım hiç bir annenin yüzünü soldurmasın.

selam şubat anneleri bende sizler gibi şubat annesiyim ama sanırım yarın veya cuma günü sezaryanla alıncak 35+3 haftalığım suyumuzda epeyce azalma olmuş bu durum da hareketleride yavaşladı cumartesi günü itibariyle hergün nts ye giriyorum yarın tekrar giricem nts ye muhtemel yarın veya cuma günü alıcaklar kuzumu ama çok üzülüyorum erken olduğu için çünkü kilosuda geriden takip ediyoruz 2,300 gr kilosu ne olur dua larınızı esirgemeyin kuzumun hareketlerini her hissettiğim de elimde kağıt kalem hemen saat i saat i ne yazıyorum 2 saat kadar hissetmezsem doktorum hemen ara hastaneye gel dedi benim gibi aynı durum da olan arkadaşlan oldumu acaba aranız da inşallah olmamıştır çok üzülüyorum kuzuma bişey olucak diye allahım hepimizin kuzularını bizlere bağışlasın
amin.

Nurc'um dilerim sağ salim alırsın yavrunu kucağına.kilo sorununu yaşayan arkadaşlarımız var ama emin ol doğduktan sonra güzel bir bakımla toparlarlar bebişlerimiz kendilerini.dinlenmene bak ve kendini üzmemeye çalış bebişin için.dualrımız yanında.allahım hepimize yavrumuza sağlıkl akavuşmak nasip etsin.

kızlar bugün pek giremedim sitye umarım iyisinizdir,kraker doğuracakmıl galiba.inşallah o da sağlıkla alır bebişini kucağına. benimde hafif hafif kasılmalar oluyor ama korkulacak cinsten değil daha:))
bugün kayınvaldemler gelicek artık,biraz daha dinlenmek için fırsatım olmuş olacak ama onlar burdayken ben pek rahat pc başına geçemem sanırım,tek kaygım bu:)) sizlerden uzak kalmak.ama ben ara ara kaçamaklar yaparım yinede çatlarım yoksa naptınız diye :dance:

amin.

cnm üzme kendini dilerim saglicakla alirsin melegini kucagina :teselli: dinlen cnm bol bol
benimde ilk hamileligimde 37. haftamda suyum azdi ama bukadar az degildi 40. haftama kadar bekliyebilmislerdi
dularimiz seninle cnm üzme kendini bebisinde üzülmesin güzel haberlerini bekliyoruz
bizi merakta birakma
rabbim hepimize saglikli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin :Saruboceq:a.s.

kizlar yaaa asiri uykum var benim biraz islerimi yaptim oturma odasi kaldi orayida bi yapsam uyucam hemen ahhhh ne vardi dün gece saat 3 lere kadar oturucak

Selam annişler sayfaları daha okumadım ama bi yazım dedim kaç gündür hiç bişey yapmaya halim yok valla yazmaya bile üşenir oldum bugün dr daydık bebişim doğum kanalına inmemiş hala alttan muayene oldum açılma var mı diye baktı o zaman fazla canım yanmadı ama yukarı aşağı yapıp çatıma bakarken çok canım yandı sanırım kendimi sıktığımdan kaynaklandı Allah tan doktorum çok anlayışlı ve tatlı biri atlattım ilk muayeneyi şükürrrr ama biraz moraim bozukk bebişim 3200 gr 3500 gr a kadar normal yapabilirsin daha kilolu olursa yapamayabilirsin dedi çatm geniş değilmişşş ee ben napcam beslemicekmiyim çocuğu valla doktorumdan eminim normal doğumu destekleyen biri olmasa kadın maksuz yapıyo derim ama malesefff tabi herşeyin hayırlısı hele de gününü doldurursa falan yada uzarsa kesin sezeryan olur

iyiakşamlar herkese nolmuş yine böyle kızlar öncelikle tatoşcum çok sevindim oğluşunun iyi olmasına inşşallah en yakın zamanda evinize dönersiniz kraker kız da allahın izniyel sağsağlim kucağına alır yavrusunu dualarımız sizinle özlemcim hiç üzülme canım hayırlısı neyse o olsun önemli olna senin ve bebeğinin sağlığı çok merak ediyorum ilk normal doğuran kim olucak acaba

Ayyy yavaş yavaş herkes doğuruyo valla heyecanlanıyorum Allah sağsalim doğum nasip etsin Burcu ya inşallah güzel haberlerini alırız bize haber verirsin Çiğdemcim

Çok sevindim inşallah tez zamanda evine kavuşur oğlun, sizin için her şey daha güzel olur inşallah

kızlar artık bu sıteye gırmessem gunumde bı eksıklık hıssedıyorum.. hepınıze sevgıler ıyı kı varsınız yoksa bu kafa karışıklıkları nasıl gecerdı.yarın gorusmek uzere..

iyiakşamlar herkese nolmuş yine böyle kızlar öncelikle tatoşcum çok sevindim oğluşunun iyi olmasına inşşallah en yakın zamanda evinize dönersiniz kraker kız da allahın izniyel sağsağlim kucağına alır yavrusunu dualarımız sizinle özlemcim hiç üzülme canım hayırlısı neyse o olsun önemli olna senin ve bebeğinin sağlığı çok merak ediyorum ilk normal doğuran kim olucak acaba

Canım aynen ben de bekliyorum ilk kim normal doğurcak bakalım hayırlsıı ben ilk baştan beri normal normal olsun diye 3 dr değiştirdim demekki kısmett ama içim rahat dr uma güvendiğim için hayırlısı hayatım
Tatoşcum hayırlısıyla ewine de götürürsün sen oğluşunu valla bunca mücadeleden sonra maşallah canım

kelebek 41 de yarın sabah doğuma gidiyormuş galiba ilk normal doğuran o olucak suni sancıyla olucakmış galiba konu açmış gerçi sizde görürüsünüz :KK70:

Özlemimm bende normal doğum istiyorum ama hakkımızda hangisi hayırlı olacaksa o olsun diyorum artık. Sende üzme kendini ikiniz için hangisi kolay ve rahat olacaksa o olsun, sen bebeğini beslemeye devam etcokacimcoook

Kraker kızda inşallah sağlıklı kolay bir doğum geçirir, allah yardımcısı olsun.

Kızlar çok iyi takip edemiyorum ama Tatoşcuğum inşallah bebeğinle yakın zamanda evine dönersiniz. Sabrettin ve az kaldı canım. Oğlunu öpüyorum canım.
Aybüke canım sana da çok geçmiş olsun. Allah hemşirelere biraz vicdan versin. Bence en önemlisi bu. Bir gün onunda bebeği olur ona da yapanlar olur. İnanın öğrencilere çok kızıyorum. Tam sinirlerime hakim olamayıp döveceğim geliyor ama birgün oğluma da öğretmeni döverse nasıl üzülürüm diye düşünüyorum valla.
Cimcime bebeğinin kilosu çok güzel. Sağlığı yerinde ya yeter bence. Sen inşallah iyiyleşmişsindir.?

iyi akşamlar kıslar..iki gündür sancılarım ve kasılmalrım çok arttı..sanki kasıklarımdan damar kopuyormuş gibi ağrılar ve ani kramplar giriyor....bend edoktour aradım..yarın sabah gel bakalım dediiii.ayyyy doğum yaklaşıyor belkide geldiii bilmiyorum....bakalım yarın biraz bir şeyler belli olacak...38 haftamız bitiyor 39 a giriyoruz...benim doktoruum geçen hjafta 40 haftamı dolduracağım ı söyledi...ama işte belli olmuyor ...bakalım ne olacak...daularınızı bekliyorum...ben haber veririm gelişmeleri....neyse herkes kendine iyi baksın..

tatoşcum sana da Allah yardım etsin ve bebğin hemencecik toparlansın...şuanda zor durumda olan herkese Allah yardım etsinnnnnnnn

iyigceler hanımlar bugece kimseler yok herkes doğum telaşına düştü tabi artık yavaş yavaş dökülüyoruz bende birazdan yatıcam şöyle bi bakayım dedim yarın büyük ihtimalle temizlik var annem gelicek mutfağı ben temizlemiştim zaten ama diğer yerler duruyor perdeler camlar yorucu birgün olucak bizim için

Kızlar nasılsınız ben bugün biraz alışveriş yaptım çok yorgunum şişlerim devam ediyor cumayı bekliyorum bakalım aybükecim geçmiş olsun canım.tatoşcum senin kuzucuğun allahın izniyle o biberondan da içecek mamasını o çok güçlü bir bebek bunu untma kızlar bu arada anakucağı hangi markanın aldınız ürünün kodunu da yazın lütfen ya bir de siz msn ye takılıyorsunuz sanki burayı ihmal ediyorsunuz gibi geliyor bana nerdesiniz huuuuu.

kızlar kraker kız yanii burcu da kızına kavusmus aksam uzerı saat 6 da msjlastık sımdı kızım yanımda yarın aksam uzerı cıkıcam hastaneden dıyor sanırım normal doğum yapmıs bugunude bos gecirmedık bebişimiz oldu 1 tane daha ama ben iyice sinir olmaya başladım hee herkeşler doğuruyo ben kalcam en son galiba hasetimden ölecem

X