2009 Şubat Anneleri

inşallah hallledersiiniz canım...bu arada bugün doktordaydım bu aklam bekle doğumu dedi...olmadı yarınyaniiii doğum açok yaklaşmışım ağrılarım nts de çpok çıktı......bakalım hayırlısı....

ooohh yarın bi bebişimiz daha olcak...:nazar:çok güzel ya her gün bi bebişle uyanıyoruz..Allah sana da yardım etsin....giderek büyüyoruz..bu haberleri duydukça doğurasım geliyooo:CüvCüv::CüvCüv:

ooohh yarın bi bebişimiz daha olcak...:nazar:çok güzel ya her gün bi bebişle uyanıyoruz..allah sana da yardım etsin....giderek büyüyoruz..bu haberleri duydukça doğurasım geliyooo:cüvcüv::cüvcüv:

sağol canımmm...ayyy şimdi heyecan yaptımm bak...allah olmayan herkese nasip etsinnnnn

inşallah hallledersiiniz canım...bu arada bugün doktordaydım bu aklam bekle doğumu dedi...olmadı yarınyaniiii doğum açok yaklaşmışım ağrılarım nts de çpok çıktı......bakalım hayırlısı....

Canım gözünaydın
ayy nasıl heyecanlısındır şimdi biz bile okurken heyecanlanıyoruz.
umarım rahat bir doğum olur allah kurtarsın canım.
Seninnde güzel mutlu haberlerini ,doğum hikayeni dönüsste bekliyoruz canım.:nazar::nazar:

sınavların bitmişti dimi canım Allah kolay doğumlar nasip etsin oğlanlar geç olur derler ama bizim şubat oğlanları aceleci çıktı valla güzel haberlerini bekliyoruz a.s.

kızlar ben de size minik kuzumun resmini gönderiyorum. umarım başarırım.

Eklentiler

• $oğuzumm.jpg
    $oğuzumm.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 14

izin ver yiyeyim onun minik elini burnunu...maşallah...maşallah... maşallah...
şimdi benim içimde de mi öle bi minik var inanamıyorum valla hala....

canım benim Allah analı babalı büyütür inşaallah...

Allah nazarlardan korusun...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sibelcim maşşallah kuzuna ay çok şeker,, allah nazarlardan saklasın bu yakışıklıyı ayy doğsada bende koysam resmini bi an önce..

yahu hakkaten bu kocaman bebişler nasıl karnımızda duruyormuş öyle değil mi?? bi de benim oğlum 36. haftada 3220 gr doğdu eğer bekleseymiş fil yavrusu doğuracakmışım galiba..

yaa hastanede giyeceğim geceliği hiç denememiştim gece uyku olmayınca bi kez daha kontrol ettim hastane çantamı geceliğide bi deniyeyim dedim resmen omuzları düştü çuval gibi oldu desem yeri :KK43:( karın kısmında bişi yokta üst kısım iğrenç oldu gidip bi beden küçüğünü alıcam.. adam demişti bana büyük olur bu sana diye yok yok dedim son ayda çok kilo alırsam sığamam demiştim halbuki nerdeee alakası bile yok bide almazsa geri yandım o zaman..

Ayy sibelcimm maşallah bebişine maşallah nazar boncuğumuda ekleyim:nazar:
Şimdi bizimkilerde bu kadar oldumu yaa inanamıyorum.
O kadar tatlıki yerim ben onu yaaa.
Allahıma şükürler olsun allah olmayanlara da versin işallah çok güzel bir duygu yaa.
Allah analı babalı büyütsün tekrardan canımm.:nazar:

yok sibelcim son haftalarda bebiş kilo almıyomuş artık benimki 4 gün önce 3.350 ydi 4 ü bulmaz inşallah yoksa nasıl çıkarıcam ben bu kızı..:KK43:(

şimdik biz öyle imreniyoruz ki siz doğum yapan annişlere
Ayrıca inanamıyoruz daa.
Bir canlı dünyaya getirmek kolay bişi değil ama inanamıyosun yaa.
Allahım bizlere de göstersin bu günleri bu mutluluğu .
Bundan güzel mutluluk mu olur yaa.

yok sibelcim son haftalarda bebiş kilo almıyomuş artık benimki 4 gün önce 3.350 ydi 4 ü bulmaz inşallah yoksa nasıl çıkarıcam ben bu kızı..:KK43:(

Hayatım sana çatı muayenesi yapılmadı mı benim dün yaptı dr 3500 dan fazla doğuramasmışımm:1no2::1no2: çok üzüldüm şimdi 3200 bebeğim sonuçta haftada 250-300 gr alıolar çıkaramam kesin ben :eek:klava::eek:klava:

kendi bebişimde olduk tan sonra Ben ona bakıp bakıp ağlarım artık
Zaten çok duygusallaştık su son zamanlar...

Hayatım sana çatı muayenesi yapılmadı mı benim dün yaptı dr 3500 dan fazla doğuramasmışımm:1no2::1no2: çok üzüldüm şimdi 3200 bebeğim sonuçta haftada 250-300 gr alıolar çıkaramam kesin ben :eek:klava::eek:klava:

özlemcim benim nstde sancılar full çıkınca dr hemen muayeneye aldı beni doğum başlamış olabilir diye eliyle baktı açılma varmı diye çok canım yandı valla senağlama
çatımın nasıl olduğunu sormadım oda söylemedi..
eliylemi bakıyor? nasıl baktı?

özlemcim benim nstde sancılar full çıkınca dr hemen muayeneye aldı beni doğum başlamış olabilir diye eliyle baktı açılma varmı diye çok canım yandı valla senağlama
çatımın nasıl olduğunu sormadım oda söylemedi..
eliylemi bakıyor? nasıl baktı?

İlk açılma var mı diye baktı bana da ozaman pek can yakıcı değildi de ardından çatıya baktı dar dedi ewet tatlım eliyle 2 parmağıyla aşağı yukarı sağ sol yaptı valla normal doğum için önemli aslında belki bakmıştır da sana mı demedi ki anlamadım kız insan merak ederde sorarrrr:eek:klava:

allahım bu ne guzel bısey yaw delıkanlı doğmus resmen bebek gıbı dııl asalete bak allah analı babalı buyutsun ınsallah ama hemen nazar boncugu takın allah nazarlardan korusun :nazar:

Ayy sibel maşallah:nazar: nazar değmesin.
Sağlıklı bir şekilde büyütürsün inşallah.Allah analı babalı büyüsün canım.
Seninle sat tarihimiz aynıydı. Şimdi benim oğlumda öylemi acaba. Oğlunu eşimle birlikte baktık. İkimizde heyecanlandık.

X