2009 Şubat Anneleri

aybükecim çok iyi yapmışsınız başka hastaneye geçmekle paranla rezil oluyorsunuz işte bazı yerlerde kıyamam miniğine yaa o soğukta aldırmadılar demek onlar bizim içimizden çıkıyor ve derileri 10 kat ince bizlerden bizim ısımıza alışıklar nasıl soğukta tutmaya vicdanları el verir anlamıyorum

SUNSET canım eğer yerin müsaitse fantasia 5nolu olan 4 kapılı hoşuma gitti benim.ama aklınızda olsun mağazada görünen halinden daha büyük duruyor eve gelince.mutlaka odanın ölçüsünü al. gerçi sen hazır almıcan sanırım dimi yaptırcaksın anladığım kadarıyla? o zaman problem olmaz.biz odaya yerleştirince çok şaşırdık koca oda diyoduk ama değilmiş meğerse:) hele yatak öyle büyükki,kurduktan sonra eşim içine girip denedi bile,ben doğumda sonra eski halime dönersem kesin sığarmışım:))

evet canım normal doğumu bekliyorum ben taaaa 18 şubatta gelirmi o tarih senin nasıl olucak normal mi düşünüyosun bebişin ne olucak?

sayılı gün çabuk geçer derler:)umarım geçer benim tarih belirlendi allah izin verirse sezeryan 02.02 olarak bakalım bende soruyorum 2 şubat gelir mi diye:)erkek olucak inş umarım hepimiz sağlıkla alırız ama bu bekleyiş çok heyecanlıymış onu anladım ...

SUNSEET canım ben ilk modeli beğendim 7 nolu olan kibar renkleri ve tasarımı çok hoş güle güle kullansın bebeşin içinde görmek nasip etsin allah

canım ben inceledim ilknurda 4 numara hoşuma gitti çok güzel fantasia pek beğenmedim

çok teşekkür ederim canım çok kararsızım odam müsayit gibi duruyo valla sığar herhalde küçük oda değil hatta burda oturanlar yatak odasını oraya yapmışlar sığar yani eşimde o modeli beğendi

DERİNZLM nerelerdesin hepimiz merak ettik seni eşin geldi demek senin duygularını çok iyi anlıyorum canım o ilk gördüğünde ki heyecanını mutluluğunu anlayabiliyorum şimdi fazlasıyla çıkar tatlım hamileliğin tadını........

SUNSEET canım ben ilk modeli beğendim 7 nolu olan kibar renkleri ve tasarımı çok hoş güle güle kullansın bebeşin içinde görmek nasip etsin allah

ilk başta o modeli beğenmiştim ama diğerlerini görünce sade geldi
şirincek senin dediğinde bu 7 nolunun daha değişiği dikkatimi çekmemişti iyi oldu ama daha da kararsız oldum yaaa

sağol canım ya.yok bir sağlık sorunu yok allaha şükür.işte yyinede anne yüreği galiba gelişimi 2 hafta geri dnince çok üzüldüm.umarım doğduktan sonra kapatırız açığı.:çok üzgünüm:

Son düzenleme:

inanmiyorummmmmmm cnm ben sana dememismiydim esinle seni rüyamda gördüm esin sana süpris yapicak diye hihoyyyt rüyam cikti
cok merak ettik cnm seni gercekten gözün aydin cnm iyi haberlerini almak cok sevidirdi beni :1hug:

akvaryum üzülme cnm alir bebisin daha kilo ,sen bol bol sebze meyva ye sonrada sol tarafina uzan cnm en önemlisi onlarin saglikli olmasi
bebisin geldiginde anne sütüylede cok cabuk kendini toparlar merak etme sen

üzülme canım bebişinide üzme toparlar o kendini hemde çok zayıf değilki sağlık sorunuda yokmuş çok şükür hiç kendine dert etme

hepinize iyiii geceler kızlar,biz yatıoz tosbaamla artık.yarın görüşürüz koca göbişliler:CüvCüv: öptük siziŞeniz

aybukecim cnm gecmis olsun
sinir olmamak elde degil nekadar sorumsuz nekadar vicdansiz davranmis hemsire
ins. en yakin zamanda sariligida atlatir cnm
üzülmemeye calis cnm kendinize iyi bakin

symslow cnm merak etmistik seni gecmis olsun bol bol dinlenmene bak ins. sisliklerin en yakin zamanda gecer cnm

dilekyazar cnm cok büyük gecmis olsun Allah korumus sizi

esencim horlama hamilelikte olabiliyormus diye bende duymustum ,doktorunla konustunmu bu konuyu ? hamilelik sonrasi gider ins. üzme kendini bunun icin sakin esindende cekime cok normal seyler ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…