2009 Şubat Anneleri

iyi akşamlar kızlaaaaarr

nasılsınız bakalım günlerdir giremiyorum kimler doğurdu bakayım bizden sonra siteyi gezemedim bilmiyorum kimler neler yaptı

kimecikler yok anlaşılan yaaa ben sizleri çok özlediiiiimmmmmmmmm

kızlar başımıza neler geldi kısaca anlatayım, bir kere haftasonum berbat geçti, kızımda cumartesi günü sararma farkettim, babası ile hemen özel biir hastanenin aciline götürdük, saat 4, 30 da yatışı yapıldı, kızımı bir görmeliydiniz zaten minnacık bit kadar, ,iyice halsizleşmişti, kızımı 2 kişilik bir odaya aldılar, yanına ateşli bir çocuk hasta vermişler, saat 4,30 da acilden giriş yaptık, saat 6,00 ya kadar hemşire hanım teşrif etmediler, eşim 4-5 kez yanına gitti , bizimle ilgilenin diye, kızımı küveze koyup ışın tedavisi uygulayacaklardı ama malesef 2 saat beklememize rağmen kızımla ilgilenen kimse olmadı, eşim en sonunda ilgilenmeyecekseniz başka hastaneye gideceğiz diye rest çekince, çirkefffff hemşire surat asa asa geldi, bebeği aldı, üzerindekileri bebeği hırpalayarak, adeta yırtarcasına çıkardı, bebeğimi çırılçıplak soydu, oda da soğuktu, klimayı açın dedim, duymazlıktan geldi, tekrar söyledim, yine duymazlıktan geldi, en sonunda sesimi yükselterek söyleyince odanın ısısı iyi gerek yok dedi, ama benim bebeğim nasıl tir tir titriyordu, görseniz dayanamazsınız, zaten öğlen de banyo yaptırmıştım, bebek nasıl titriyor, bebeği o halde görünce ben eşime hadi çıkalım buradan dedim, eşimle bende sinir tavan yaptı, eşim biz çıkıyoruz diye bağırdı, ve bebeği aldığımız gibi hemen giyindirdik, çıktık başka bir özel hastaneye geçtik

tabi ben bu aşamalarda hıçkıra hıçkıra ağlıyorum, geldi başka bir hemşire özür diledi ama biz dedik bir daha asla hastanenizin kapısından geçmeyiz dedik, diğer özel hastaneye gittik, orada bebeğimi hemen küvöze aldılar, önce emzirmemi istediler, o arada hemşire geldi bebek donmuş dedi, tam 30 dakika sıcak havluyla bebeğimi ısıtmaya çalıştı kızlar, o gece orada kaldı kızım, ertesi gün akşam çıkarttık, tabi kızım eve gelene kadar ben ağladım, o çektirdikleri işkence bir türlü aklımdan çıkmıyor,

kızımdan doğduğu günden beri kan alıyorlar testler için, resmen kolları delik deşik oldu, bugün de aldırdık, sarılık yükselmiş mi onun testi vardı minicik bedeninden 2 tüp kan almışlar

yarın da topuk kanı alınacak kızımın ayaklarını delecekler bu kez de,,

daha küçücük bedeninde 5 günlükken kızıma pislikler işkence çektirdiler, gerçi biz buna fırsat vermemek için elimizden geleni yaptık ama biz yapana kadar da kızım çekti çekeceğini aşkım beniiimmm

kimecikler yok anlaşılan yaaa ben sizleri çok özlediiiiimmmmmmmmm

kızlar başımıza neler geldi kısaca anlatayım, bir kere haftasonum berbat geçti, kızımda cumartesi günü sararma farkettim, babası ile hemen özel biir hastanenin aciline götürdük, saat 4, 30 da yatışı yapıldı, kızımı bir görmeliydiniz zaten minnacık bit kadar, ,iyice halsizleşmişti, kızımı 2 kişilik bir odaya aldılar, yanına ateşli bir çocuk hasta vermişler, saat 4,30 da acilden giriş yaptık, saat 6,00 ya kadar hemşire hanım teşrif etmediler, eşim 4-5 kez yanına gitti , bizimle ilgilenin diye, kızımı küveze koyup ışın tedavisi uygulayacaklardı ama malesef 2 saat beklememize rağmen kızımla ilgilenen kimse olmadı, eşim en sonunda ilgilenmeyecekseniz başka hastaneye gideceğiz diye rest çekince, çirkefffff hemşire surat asa asa geldi, bebeği aldı, üzerindekileri bebeği hırpalayarak, adeta yırtarcasına çıkardı, bebeğimi çırılçıplak soydu, oda da soğuktu, klimayı açın dedim, duymazlıktan geldi, tekrar söyledim, yine duymazlıktan geldi, en sonunda sesimi yükselterek söyleyince odanın ısısı iyi gerek yok dedi, ama benim bebeğim nasıl tir tir titriyordu, görseniz dayanamazsınız, zaten öğlen de banyo yaptırmıştım, bebek nasıl titriyor, bebeği o halde görünce ben eşime hadi çıkalım buradan dedim, eşimle bende sinir tavan yaptı, eşim biz çıkıyoruz diye bağırdı, ve bebeği aldığımız gibi hemen giyindirdik, çıktık başka bir özel hastaneye geçtik

tabi ben bu aşamalarda hıçkıra hıçkıra ağlıyorum, geldi başka bir hemşire özür diledi ama biz dedik bir daha asla hastanenizin kapısından geçmeyiz dedik, diğer özel hastaneye gittik, orada bebeğimi hemen küvöze aldılar, önce emzirmemi istediler, o arada hemşire geldi bebek donmuş dedi, tam 30 dakika sıcak havluyla bebeğimi ısıtmaya çalıştı kızlar, o gece orada kaldı kızım, ertesi gün akşam çıkarttık, tabi kızım eve gelene kadar ben ağladım, o çektirdikleri işkence bir türlü aklımdan çıkmıyor,

kızımdan doğduğu günden beri kan alıyorlar testler için, resmen kolları delik deşik oldu, bugün de aldırdık, sarılık yükselmiş mi onun testi vardı minicik bedeninden 2 tüp kan almışlar

yarın da topuk kanı alınacak kızımın ayaklarını delecekler bu kez de,,

daha küçücük bedeninde 5 günlükken kızıma pislikler işkence çektirdiler, gerçi biz buna fırsat vermemek için elimizden geleni yaptık ama biz yapana kadar da kızım çekti çekeceğini aşkım beniiimmm

canım çok geçmiş olsun bende seni merak ediyordum malesef bazı hastanelerde sorumsuz hemşireler ve doktorlar var tekrar geçmiş olsun canım benim kıyamam ben ona bizi habersiz bırakma arada sırada gir anneliğin nasıl bişey olduğunu anlatırsın fotosunuda bekliyoruz

aybukecim sen nasılsın peki sezeyandan sonra hemen ayaklandınmı anlatsana biraz doğumunu kilolar ne alemde

Canım benım aybuke cok gecmıs olsun canım
Okuyunca yazdıklarını cok duygulandım inan.
O ınsanları hemsıreyı allaha havale edıyorum allahından bulsunlar canım.
kucuck yavru nasıl vıcdan anlamıyorum ben.
Ne olur uzmemeye calıs kendını canım kı bebegıne bakabılesın onun sana cok ıhtıyacı var bılıyorsun
Allah yardımcın olsun canım.

sağolun kızlar iyi dilekleriniz için, kızımın fotoğrafını gönderecktim sizlere ama malesef makinenin şarjı bitiverdi artık en kısa zamanda yollarım kızlar, tatlımı bir görün bakalım neler diyeceksiniz

aybükecim bu insanlar nasıl insan allah aşkına bunun gibiler ne diye bu mesleği seçmişler allah aşkına bunlara insan diyenin de melek diyenin de........
canım çok geçmiş olsun inşallah bu günden itibaren sağlıklı bir hayat sürer minik meleğin :KK43:
ona çok iyi bak

Annişler bi sıkıntım var!!!gerçi geçer diye düşünüyorum ama yinede tedirginim :KK43: kızlar 38.haftamdayım aslında doğuma az kaldıkça solunumumuzda rahatlama olurmuş ama ben hala nefes alıp verirken ve özellikle uykuda sorun yaşıyorum..daldığım gibi nefesimden fısıltı çıkıyor ve hatta horluyomuşum...:KK43: :KK43: napcam ben ya eşimden utanır oldum ...sizlerdede bu şikayet varmı ki! inşallah doğumdan sonra geçer..netten baktım aslında Hamilelik horlamaya neden oluyor

Yapılan araştırmalar hamilelik öncesinde horlama şikayeti olmayan kadınların yüzde 11.7'sinin hamilelik döneminde horlamaya başladıklarını göstermiş...
çok üzülüyorum ben böyle değildiiiiiimmmm....hamilelik ne değişiklikler yapıyomuş ya....

Aynı sorun bende de var, bende utanıyorum hatta kendi horultumun sesine bile uyanıyorum o kadar gürültülü yanikaydirigubbakcemile3 umarım doğumdan sonra geçer:asigim:

Aybükecim canım geçmiş olsun, ne kadar duygusuz insanlar var bir bebeğe insan nasıl böyle davranır:eek:klava:.inşallah meleğin hemen toparlar kendini:Saruboceq:

:1hug:hihoyyytb]kızlar selamlar ben geldim ay öyle çok özledim ki sizleri.başıma gelenleri anlatayım hemen .geçen hafta cumartesi evime çıkıcaktık eşyaları hazırlamak için annemle birlikte markete gittik birkaç birşey alalım diye eve dönerken köşeyi döndüm veeeee karşımdaaa aşkımmmmm gelmiş bana sürpriz yapmak için haber vermemiş ben tabii heyecandan doğurmam inşallah diye dualar ediyorum bir haftadır evimizdeyiz temizlik alışveriş ve internete bağlanma çabaları içinde geçiyor bebeğim ben eşim çok mutluyuz kızım karnımın içinde şaşkın babasının sesine alışmaya çalışyor eşim konuşurken hiç kıpırdamadan dinliyor öyle mutluyum ki kızlar aklımdaydınız sürekli merakta bıraktığım için çok üzgünüm hepinizi çok seviyorum siteyi hiç takip edemedim kimler doğum yaptı sadece ssaslanı biliyorum birde aybüke canım sende mi doğum yaptın allah analı babalı büyütsün darısı başımıza inşallah biraz karıştırıcam şimdi sayfaları bana biri ayrıntı geçse çok sevinirim [/b]

aybuke canım geçmiş olsun güzelim,allahım ya en çok korktuğum şeyde bu işte bebeğin yardıma ihtiyacı olduğu an bu tip işlerin başına gelmesi.Allah korusun çok daha ciddi bi durumda olabilirdi,neyse güzelim tekrar geçmiş olsun..en kısa zamanda şubat bebişlerinin ilk kızının fotosunu bekliyoruz..

:1hug:hihoyyytb]kızlar selamlar ben geldim ay öyle çok özledim ki sizleri.başıma gelenleri anlatayım hemen .geçen hafta cumartesi evime çıkıcaktık eşyaları hazırlamak için annemle birlikte markete gittik birkaç birşey alalım diye eve dönerken köşeyi döndüm veeeee karşımdaaa aşkımmmmm gelmiş bana sürpriz yapmak için haber vermemiş ben tabii heyecandan doğurmam inşallah diye dualar ediyorum bir haftadır evimizdeyiz temizlik alışveriş ve internete bağlanma çabaları içinde geçiyor bebeğim ben eşim çok mutluyuz kızım karnımın içinde şaşkın babasının sesine alışmaya çalışyor eşim konuşurken hiç kıpırdamadan dinliyor öyle mutluyum ki kızlar aklımdaydınız sürekli merakta bıraktığım için çok üzgünüm hepinizi çok seviyorum siteyi hiç takip edemedim kimler doğum yaptı sadece ssaslanı biliyorum birde aybüke canım sende mi doğum yaptın allah analı babalı büyütsün darısı başımıza inşallah biraz karıştırıcam şimdi sayfaları bana biri ayrıntı geçse çok sevinirim [/b]

canım ya ne kadar merak ettim seni.gözün aydın,ama ben demiştim kızlardan birine belki eşi gelmiştir diye.çok şükür güzel bi olay için girememişsin.hoşgeldin tekrar.bu arada sibellasta doğum yaptı:)

bebisim09 sıra sende galiba hayatım...ayrıca vidi den bir macera bekliyorum...sizden sonra da ben mi acaba??? 2 şubatttttttttt gelllllllll

merhaba kızlar ben uzun zamandır siteye üyeyim ama bir türlü yazman fırsatım olmamıştı:eek:beni de aranıza alırsanız sevinirim...bu arada bende sezaryanla 2 şubatta doğum yapıcam yani nestle 76 arkadaşım seninle aynı tarih:çok heyecanlıyım kızlar çoookkkkkkk....

Ayyyyy okadar özledim ki sizi eşime bile söylüyorum şimdi dokunma bana arkadaşlarımla yazışıyorum diye sağol vidicim bende çok merak ettim sizleri neler yaptınız diye
sibellas canım gözün aydın umarım şimdi yaşadığın sıkıntıları unutup bebeğinin keyfine varırsın .allah analı babalı büyütsün inşallah

merhaba kızlar ben uzun zamandır siteye üyeyim ama bir türlü yazman fırsatım olmamıştı:eek:beni de aranıza alırsanız sevinirim...bu arada bende sezaryanla 2 şubatta doğum yapıcam yani nestle 76 arkadaşım seninle aynı tarih:çok heyecanlıyım kızlar çoookkkkkkk....

hoşgeldin canıma.s.,ne demek aranıza alırmısınız,bak aramızdasın bile

derinzlm böyle uzun süre girmeyince doğum flan mı oldu diye düşündüm girmeyenler bebekleriyle dönüyolar valla sevindim senin adına canım
hoşgeldin angel..

hoşgeldin canıma.s.,ne demek aranıza alırmısınız,bak aramızdasın bile

Teşekkür ederim:)bu arada facebook da gebelik formuna üye misiniz ben facebook da gördüm sanki bu küçük tosbağnın resmini ama olabilir mi bilmiyorum ben de üyeyim de facebook kullanıyorum...bu arada normal doğumu bekliyosunuz sanırım dimi?

kızlar bana yardımcı olursanız çok sevinicem yarın mobilyacıya gidicez odayı yaptırmak için ama karar veremiyorum 3 tane model var çok kararsızım link versem yardımcı olur musunuz İlknur Bebe Genç Mobilya.  Bebe mobilyaları, genç mobilyaları, bebek arabaları, tekstil, aksesurlar... 7 . model bebe katoloğundan çıkan resmin yanında kutucuklar var ordaki 7 nolu oda mavi bide Fantasia Bebe Genç Mobilya.  Bebe mobilyaları, genç mobilyaları, bebek arabaları, tekstil, aksesurlar... burdada 3 ve 5 tabi renkleri mavi olucak

Teşekkür ederim:)bu arada facebook da gebelik formuna üye misiniz ben facebook da gördüm sanki bu küçük tosbağnın resmini ama olabilir mi bilmiyorum ben de üyeyim de facebook kullanıyorum...bu arada normal doğumu bekliyosunuz sanırım dimi?

ewet canım üyeyim:) doğru söylüyosun ordada tosbaam var:)) normal istiyorum bakalım inşallah bi aksilik çıkmazsa son anda.

evet canım normal doğumu bekliyorum ben taaaa 18 şubatta gelirmi o tarih senin nasıl olucak normal mi düşünüyosun bebişin ne olucak?

X