2009 Şubat Anneleri

kızlar vucudumun heryeri kaşınıyor özellikle ellerim ayaklarım sırtım.geceleri uyku uyuyamıyorum.sizdede böyle sorunlar varmı.

Kaşıntı var ama sadece karnım çok kaşınıyor. Krem sürdüğüm halde bazen çıldırıyorum.

Sudesıla,
Oluşucak çatlakların habercisi olmasın canım...
Yada deterjan değiştirdiysen ondan da olabilir...

ya kızlar bu arada doğlagaz faturalarına baktım binadaki ağzım açık kaldı herkese 350 400 gelmiş bi bize 125 gelmiş oda hiç çamadık düşünün yaniii nedcez ya yandı bu milelt olmzi bu adrda bi kira parası valla yazık hani bide yaktığınla ısınsan gam yemicemmmm gene buz gene buz .en iisi çalışmakmış çalıştığın zaman saddecce akşamları 1de yakıyodum oda azıcık ılıtsın diye şimdi evdeyimm heralde hiç yataktan çıkmamak laızm kızlar allah yardımcısı olsun milletinnnn yazık ya

ahhh ahhh dogal gaz faturasını hıc hatırlatma bıze 578 geldı kısa surelı şok şok yasadık

ya kızlar ben hala hastane konusunda kararsızım nerdeyse doğurucam .şuan hospitalıum çamlıcaya gidiyorum ama 1500 bulacak fiyat sizler nereye gidiyosunuz

ibşa ne yaptın sen öyle inşallah 1 aylık değildir o fatura. Allah kolaylık versin ne yapacağız bakalım bebekler dünyaya gelince. Şimdi battaniyeye sarılıp oturuyoruz ama bebekleri nasıl koruyacağız bakalım. Herşey çok pahalı kızlar bazen korkuyorum. Eşimde bende çalışıyorum yinede şimdiden yetiremiyoruz.

ahhh ahhh dogal gaz faturasını hıc hatırlatma bıze 578 geldı kısa surelı şok şok yasadık

Asgari ücretli bir maaş tutarı sanırsam en son ne kadar zam yapmışlardı bilmiyorum ama
Senin dükkan mı bu yoksa evmi hayatımm :))
Bu doğalgaz artık herkese kısa süreli şoklar yaşatıyor ama bunada alısırsınız dediler :))

ya kızlar ben hala hastane konusunda kararsızım nerdeyse doğurucam .şuan hospitalıum çamlıcaya gidiyorum ama 1500 bulacak fiyat sizler nereye gidiyosunuz

Canım herkes burda doğum ücretleri konusunda baya az rakamlar yazmıslardı şaşırmış kalmıştım.Benim gittiğim yerde paket fiyatmış bendende 1500 tl istediler herşey dahilmiş.
Bilmiyorum... pahalı ama güveniyorumda....

Canım herkes burda doğum ücretleri konusunda baya az rakamlar yazmıslardı şaşırmış kalmıştım.Benim gittiğim yerde paket fiyatmış bendende 1500 tl istediler herşey dahilmiş.
Bilmiyorum... pahalı ama güveniyorumda....

evet canım güvende çok önemli bende güveniyorum hastaneye ve doktoruma ama o parayla bebeğimin eksigini karşılarım diye de düşünüyorum işimiz zor valla

evet canım güvende çok önemli bende güveniyorum hastaneye ve doktoruma ama o parayla bebeğimin eksigini karşılarım diye de düşünüyorum işimiz zor valla

Canım bebeğin eksiği borç harçlada olsa bişekilde karşılanabiliyo.Ama benim sağlığım ve bebeğin sağlığı daha önemli diye düsünüyorum riskede atıp güvenmediğim hastane ortamında doğum yapmak da istemiyorum canım.

Canım bebeğin eksiği borç harçlada olsa bişekilde karşılanabiliyo.Ama benim sağlığım ve bebeğin sağlığı daha önemli diye düsünüyorum riskede atıp güvenmediğim hastane ortamında doğum yapmak da istemiyorum canım.

evet cnm kesinlikle haklısın ucuz hastanelerde genelde bebek yogun bakımı falan olmuyor oda beni tedirgin ediyor zaten

kızlar bende aynı şeyi düşünüyorum,gittiğim hastanenin fiyato banada çok geliyor normal için 1250 sezeryan için 2000 ytl fiyat verdi doktorum ama bende riske atıp başka biyere gitmeye cesaret edemiyorum.Allah korusun bebek yoğun bakım falan gerekirse onun gecelik ücreti farklı oluyor değlmi? hiç sordunuzmu siz hastanenize ne kadarmış?

kızlar bende aynı şeyi düşünüyorum,gittiğim hastanenin fiyato banada çok geliyor normal için 1250 sezeryan için 2000 ytl fiyat verdi doktorum ama bende riske atıp başka biyere gitmeye cesaret edemiyorum.Allah korusun bebek yoğun bakım falan gerekirse onun gecelik ücreti farklı oluyor değlmi? hiç sordunuzmu siz hastanenize ne kadarmış?

vidicim bildiğim kadarıyla özellikle bebek yogun bakımları oldukça pahalıymış beni de hep o düşündürüyor.benimde kayınpederimin arkadaşı zeynep kamilde başhekimmiş orada yaptıralım özel oda tutarız falan diyolar ama karar veremiyorum.

Kızlar bu yemekteyiz programı beni mahfediyor. Hepsinden canım istiyor ya delikafadulden
Bir de kola içmezler mi zaten zor tutuyorum kendimi içmemek için offf. :içelim:

asgari ücretli bir maaş tutarı sanırsam en son ne kadar zam yapmışlardı bilmiyorum ama
senin dükkan mı bu yoksa evmi hayatımm :))
bu doğalgaz artık herkese kısa süreli şoklar yaşatıyor ama bunada alısırsınız dediler :))

bu ev sekerim ve gunduzlerı evde yokum 1 aylık fatura ..ınanılmaz bıse..iş yerimde klımayla ısınıyor oda ondan aşagı degıl devlete calışmaktan anamız agladı bu ne yaa

Gcen haftayı evde gecırdım o kadar hasta oldum kı hem hamıle hem grıp olmuyor kızlar
bugun braz daha ıyım..bıde uzerıne uykusuz geceler saga donsem sag bacagıma krap sola donsem sol bacagıma krap ayyy yoruldumm hamılelıkten..doguranlar hamılelıgın tadını cıkart dıyor ama nerdee hıçte keyıflı degıl ılk 3 ay kus kus dur son 3 ay mıde yanması ekşimesi kraplar ayyyyy
tek dayanagım ıcımde kıpır kıpır olan prensım analık bu dakıkada baslıyor ..

X