2009 Şubat Anneleri

doguranlar hamılelıgın tadını cıkart dıyor ama nerdee hıçte keyıflı degıl ılk 3 ay kus kus dur son 3 ay mıde yanması ekşimesi kraplar ayyyyy
tek dayanagım ıcımde kıpır kıpır olan prensım analık bu dakıkada baslıyor ..
canım ya sorma geçen gün bende aynı şeyi söylüyodum,artık keyifli gelmemeye başladı yoruldum diye mızmızlandım,ama tabi içimizdeki melekleri düşününce insan bırak 1 ayı,1 senede daha razı oluyo bunları çekmeye:CüvCüv:

bide ben böyle mızmızlandıktan sonra kıpırdadığında o kadar mahçup hissediomki kendimi,sanki anlayıpta bana trip yapıomuş gibi gelionaniknanik

ya kızlar bişi sorcam doktor normalmi yoksa sezeryanmı olacağı için muayene ediyor ya o muayeneyi kaç haftalıkken yapılıyor.aranızda muayene olupta normalmi yoksa sezeryanmı olduğuna karar verilen oldumu hiç

pişşşşşşşşttttttt kızlar,nerdesiniz bee yaa kaç saattir uğramamış kimse?

emekbebek daha bizden çatı muaynesi olan yok bildiğim kadarıyla,ben doktoruma sordum güldü''hele bi sancıların başlasın bakarız o zaman ''dedi

merhabalar bizde geldik ama bugün çok yorgunuz, hastane çantamızın eksiklerini almak için dışarı çıktım.. eve gelince çantamı hazırladım kızımın çamaşırlarını ütülememiştim onları ütüledim şuanda belim kırılıyor valla... artık ağır geliyor bebişi taşımak sanırım :)

kızlar ya bu hastane çantalarını bebekle kendinize ayrımı hazırlıonuz? yoksa tek bi çantamı.yani onu koy bunu koy,küçük bi valiz oluyor.ben şimdi şu hani normal bebek çantaları oluyor ya onlardan birine kendi eşyalarımı koydum,bebeğinkileride başka bitanesine koydum.ama o çantaların içinde kıyafetler kırışıyor.valize koymak komikmi olur acaba hepsini birden?

kızlar ya bu hastane çantalarını bebekle kendinize ayrımı hazırlıonuz? yoksa tek bi çantamı.yani onu koy bunu koy,küçük bi valiz oluyor.ben şimdi şu hani normal bebek çantaları oluyor ya onlardan birine kendi eşyalarımı koydum,bebeğinkileride başka bitanesine koydum.ama o çantaların içinde kıyafetler kırışıyor.valize koymak komikmi olur acaba hepsini birden?

canım benim valizim tekerlekli olanlardan ama küçük boy, kendi eşyalarım sığmadı valla, bende kızımın çamaşırlarını ayrı koyucağım,kızıma aldığım malzeme çantasına onun çamaşırlarını koyucağım. tabi onada sığdırabilirsem :)

bende en iyisi onlardan alayım ya,böylede hoş olmuyo çünkü,valiz oluncada tuhaf gelio sanki çok uzak biyere gitcekmişim gibi ama napalım,en mantıklısı

benimki orta boy çok ufakda değil ama yinede sığmadı, abarttım heralde biraz 2 takım pijama, 2 adet gecelik 1 adet sabahlık, iç çamaşırı, banyo havlumu aldım, eğer normal doğum yaparsam duş alırım dedim,terlik ped,anca sığdı valla dahada eksiker var onlarıda kızımın çantasına koyucam sığdırabilirsem :) yani 2 çanta gidicez

evet kucuk boylardan valız almak lazım benımde ayrı ayrı hoss degıl kıvrısıyo buyuklerden valız var oda olmaz

valla kızlar acele edin bence çok az zamanımız kaldı helede sizlerin dahada az benim doğum sizlere göre sona doğru 26 şubatla 1 mart arası diyor doktorumuz...
sizlerin daha az sanırım. miniklerin napıcağı belli olmaz hazır edin bi an önce bende bugün bitirdim artık :)

bugün çok yoruldum... artık belimin ağrısından oturamıyacağım pc başında.
ben ve kızım sizleri öpüyoruz... iyigeceler rahat bi uyku geçirmeniz dileğiğle şimdilik hoşcakalın
:CüvCüv:

Kızlar bu akşam burası çok sessiz. Herkes yoruldu mu ne. Valla ben kötüyüm sabahtan beri yatıyorum ama heryanım ağrıyor.Birazdan ateş bastı şimdide üşümeye başladım bu nasıl iş anlamadım.

iyi geceler kıslar :) bizde gezdik gezdik geldik evimise.insanın evi gibisi yok.
ben dogum cantası filan hazırlamadım nasipse cumartesi gidicem memleketime orda hazırlarız artık çok bilmiş görümcemleeeeeeeeeeeeeeeeeee :mad:

bebek arabası alan arkadaşlar var mı?? varsa hangi markayı aldınız ya da hangisini düşünüyorsunuz?? ben Quinny'yi beğendim ana kucağında da maxi cosi ama bi türlü karar veremedim. ne dersiniz?

bebek arabası alan arkadaşlar var mı?? varsa hangi markayı aldınız ya da hangisini düşünüyorsunuz?? ben Quinny'yi beğendim ana kucağında da maxi cosi ama bi türlü karar veremedim. ne dersiniz?

canım ben bebek arabasını kraft aldım çok kibar bi model anakucağınıda maxi-cosi aldım ilk aylarda bebişin konforunun yerinde olması için biraz fiyatları diğerlerine göre yüksek ama gerçekten çok kaliteli..

günaydıın anneler ve melekleriiii sabah sabah haklı olarak kimsecikler yok tabi demircool uyanık olurdu ama :) oda yok bende eşimi gönderdim işe hazırlandım komşumla doğum yapacağım hastaneye gidiyoruz. komşumda bebek için tedavi görüyor gideceğimiz hastanede.
ben ilk kez gidiyorum bakalım nasıl bir hastane.neyse bakalım öptüm hepinizi gelince yazarım haberleri.....

günaydıın anneler ve melekleriiii sabah sabah haklı olarak kimsecikler yok tabi demircool uyanık olurdu ama :) oda yok bende eşimi gönderdim işe hazırlandım komşumla doğum yapacağım hastaneye gidiyoruz. komşumda bebek için tedavi görüyor gideceğimiz hastanede.
ben ilk kez gidiyorum bakalım nasıl bir hastane.neyse bakalım öptüm hepinizi gelince yazarım haberleri.....

günaydın canım inşşallah istediğin gibi bir hastanedir hayırlı haberlerle dönersina.s.

günaydın arkadaşlar yazmışmıydım bilmiyorum ama benim 2 gündür elim ayağım şiş birden bire oldu ama dün doktoru aradım tansiyonunu ölçtür dedi ölçtürdüm fazla yüksek değil ama yinede kontrol altında tut en kısa zamandada gel dedi ödemle birlikte yüksek tansiyon gebelik zehirlenmesi belirtisiymiş cumartesi gideceğim ben rahatım aslında ama çevremdeki insanlar çok panik oyüzden bende etkileniyorum

X