2009 Şubat Anneleri

Akvaryum aşk olsun. Seni umursamazmıyız biz. 3. bebeğimiz sen misin? Ben sadece emzirme sütyeni aldım. Bir de göğüs pedi aldım. Kullananlar gerekli olduğunu söylüyorlar. Bebeğimin çantası hazırda kendiminkinide ayrı yapacam. Kızlar hastaneye giderken ana kucağın götürecekmisinz. Ben karar veremedim. Siz ne yapacaksınız?

Akvaryum aşk olsun. Seni umursamazmıyız biz. 3. bebeğimiz sen misin? Ben sadece emzirme sütyeni aldım. Bir de göğüs pedi aldım. Kullananlar gerekli olduğunu söylüyorlar. Bebeğimin çantası hazırda kendiminkinide ayrı yapacam. Kızlar hastaneye giderken ana kucağın götürecekmisinz. Ben karar veremedim. Siz ne yapacaksınız?

ben götürmeyeceğim annem port bebe almış onu götürücem sadece

bende cantamı ayrı ayrı hazırladım. bebeğinki ayrı. kolaylık acısından daha iyi olur diye düşündük bizde..
bide anakucağını götürücem okadar..

Bu gece hamişlerin hepsi uyumuş bakıyomda. O kocaman karınlarla nasıl yatıyorsunuz. Ahh gecelerden nefret ediyorum. Zaten çok işim var daha erken. Konuşsanıza

bebek çantasıyla anne çantasının ayrı olması daha avantajlıymış. bir de bazı emzirme atletlerinin altında destek var yani aynı zamanda sutyen görevini görüyor.

evet dilekcim bir aksilik olmazsa 27 oackta bebeğim artık benimle. ben herhangi birşey götürmeyi düşünmüyorum.battaniyeye sarıp sarmalarım kucağımıza alırız.araba olunca zaten pek sorun olmaz.ama portbebe fikride güzel.

uyumak hakikaten artık çok zor benim oğlumda sağ tarafımda kaburgamın altında sıkıştırıp duruyo beni. canım çok acıyo ya.. ben de artık doğurmak istiyorum yeter dışarıda bakarım ben oğluma.. :-((

uyumak hakikaten artık çok zor benim oğlumda sağ tarafımda kaburgamın altında sıkıştırıp duruyo beni. canım çok acıyo ya.. ben de artık doğurmak istiyorum yeter dışarıda bakarım ben oğluma.. :-((

evet canım ya aynen benim oğluşda sağkaburgamın altına ayağını gerdirip canımı acıtıyor.doğsun o minik ayaklarını yiyicem valla:)

iyigeceler kızlar buakşam çok tuhafım ayaklarım davul oldu yürüyemiyorum geriliyolar karnımda sanki daha çok büyüdü

kızlar hepinize binlerce kez teşekkürler ederim...
ssaslan doğummu yaptı onu tbrik ettiğimi söyleyin
rabbim bir ömür meleğiyle beraber sağlık mutluluk ve huzur dolu günlr geçirmesini dilerim..
hepinizi çok seviyorum..doğumdan korkmayın canlarım sadece her sancı size meleklerinizi kavuşturacağı için dayanmaya çalışın..
rabbim bir avazda kurtarsın canlarım hepinizi...
kolay doğum içinde bir dua öğrenmiştim...
sümme sebile yesile diye...umarım yalnış yazmamışımdır...
allaha emanet olun ...

200820090111049md7.th.jpg

200820090111050hd3.th.jpg

Kizlar bilgisayarimda uzun sureden beri problem vardi bir turlu kendi göbusumun resmini yukliyemiyodum siteye, bilgisayar kapaniyodu kendi kendine her seferinde.En sonunda problem halloldu sevgili ablacim sayesinde ve simdi en sonunda 37. haftada olmama ragmen resmi yuklemeyi basardim.
Not:Ayrica göbuslerin oldugu topic i bir turlu bulamadim, o yuzden buraya yukledim.CADIARZU

günaydın kızlar hihoyyyt güzel bir sabah oldu hava da gayet açık bugün.bu insanın moralini düzeltiyor delikafadulden
selin cim göbüş çok şeker görünüyor maşallah :asigim:
gece çok zor uyuyorum ama sabah kalkasım gelmiyor ama kociş işe gidicek kalkıyorum mecburen.az sonra yatıyim bari dünde uyumadım gündüz kafam denkleşmiyor:1no2::1no2:

demircool cum.. sende bendensin galiba.. bende kocişi işe geçirdim kaldım sitenin başında...
yatıp uyuyayım diyorum bende biraz. gece uyuyamadım malum

günaydın kızlar ben de hala işe geliyorum her gün saat 7 olmadan uyandırıyo kızım beni tekmeleriyle

herkese günaydınlaaar.a.s.ben izne ayrıldım.evde dinlenmek çok güzel.darısı başına başına asosyecim.

X