2009 Şubat Anneleri

bende prima aldım en iyisi o dediler.ıslak mendilde nivea aldım canım alkolsüz ve parfümsüz...anasına benzerse cildi hassas olur diye düşündüm:)

kızlar doktorum 27 ocak a gün verdi.tabi zamanından önce sancılanmazsam.sezeryan olucam.ayyy çok heyecanlandım yaa.resmen korkmaya başladım artık.herşey yokunda gidicekmi acaba? bu arada birşey sorucam kızlar.iç çamaşırı olarak ne aldınız.emizrme sütyenimi sadece yoksa birde emzirme atletleri var onlardanmı aldınız.hangisi daha kullanışlı? yoksa normal çamaşırınızımı kullanıcaksınız?birde hastane çantasını hazırlayanlar nasıl hazırladı bebişin ve kendinizin eşyaları bir çantadamı yoksa ayrı çantalarmı hazırladınız?çok soru sordum farkındayımdelikafadulden. ama napim heyecan sardı şimdiden. hepinizi çok seviyorum öpüldünüzŞeniza.s.

Tatoşcum allah yardımcınız olsun, inşallah tolgahanımızda en yakın zamanda sağlığına kavuşup evine gelir. Çok zordur mutlaka ama güçlü olmaya devam et, sizin aranızda kuvvetli bir bağ var ve meleğin seni hissediyordur. Dualarımız tolgahan için:Saruboceq: hayırlı haberlerinizi bekliyoruza.s.a.s.

evet kızlar ütüm bitti artık kızımında benimde doğum çantalarımız hazır hihoyyythihoyyyt inşşallah sorunsuz bir şekilde atlatırız doğumu şimdi size çantaya koyduklarımı yazıyım eksiğim yada fazlam varmı sizce

bebek için
tam takım hastane çıkışı iki tulum bir tane pijama takımı iç zıbın çorap patik bir tane örme yelek ve hırka ağız mendilleri hastane çıkışının battaniyesi var ama ben bir tane daha penye battaniye koydum peluş battaniye havlu ıslak mendil yüz örtüsü

kendim için koyduklarım iki takım pijama sabahlık terlik 2 adet atlet 4 tane alt çamaşır 2 tane emzirme sütyeni havlu 3 tane hasta bezi ayrıyetten bir paket gece pedi kağıt havlu tarak çorap gecelik göğüs pedi bebek bezi alıcam sizce bunlar yeterlimi :uhm:

hayatım göğüs ucu kremi ve normal havlu da...saç kurdelanı unutma...kendi makyajlarını / yüz kremini filanda es geçme..gelenler takar belki ama bebeğe bir de nazarlık bulundursan iyi olur..ayrıca bebek için ne olur ne olmaz emzik, biberon ve pişik kremi de at valize derim...

Tatoşcum delikanlı oldu senin oğlan...çok sıkı tutunacak hayata bak görürsün...bir emme refleksi kazansın, bir başlasın biberona bak nasıl topalak olacak o...kalbi içinde direnecek...sapasağlam bir mehmetçik olacak en sonunda...davul zurnayla askere göndereceksin inşallah...sen kendini sağlam tut...ruh halinin harap olmasına müsade etme...sen annesin..güçlüsün...üstelik bir yavru daha var sana ihtiyacı olan...hepsinin üstesinden gelecek güzel günlere kavuşacaksın canım benim...

Geçen her güne şükür ediyorum çünki bebeğim halen yaşamak için çabalıyor...
Tatos cum , canim benim, dualarimiz hep seninle ve minik oglusunla inan.Hepimiz burda senden gelecek haberleri bekliyoruz ve hep bu haberlerin iyi olmasi icin dua ediyoruz.Insallah bebisin kendini toparlar da sende artik rahata kavusursun bir an önce.Tum temmenimiz oglusunun saglina bir an önce kavusmasi.Kendine iyi bak canim, firsat buldukcada bize haber ver.

tatoşcum işallah bugünlerde geçicek canımm bizi habersiz bırakmadığın için çok saol canım

tatoşcum merak etme iyi olacak tosun gibi olacak sen dik dur annesi.Dik durki oda senden güç alsın hissediyordur seni.Dualarımız minik tolgahanla canım benim üzülme

kızlar ya birşey soracağım yatmadan aklıma geldi bebişlerimize aldığımız yeni şeyleri yıkama konusunda annem gerek yok diyor ben de yıkayalım herkes yıkamış dedim arkadaşlardan yıkanmasa ne olur aranızda yıkamayan var mı

ben aldığım herşeyi yıkadım. nerelerde ne şartlar altında üretildiğini bilmiyoruz. bebişlerimizin tenleri bizimkilerden daha narin. kendimize aldıklarımızı dahi yıkamadan giymiyoruz bebişlerinkini muhakkak yıkamalıyız

günaydın kızlarr demircoolcum ne yatağı ne beşiği hadi resmini koy bakalım:) ya benim gibi daha beşiğini ana kucağını port bebesini almamış olanvarmı aranızda ben hala karar veremedim hangisini alsam diye kızım neredeyse dünyaya gelecek yaa kızacak bana anne ben geldim beşik nerede???:nazar:
ben park yatak alacağım ama markaya karar veremedim dün gece internetten kocişimlen baya inceledik ama yine bana bıraktı yarın sen bak gülüm ben geldiğimde karar vermiş ol hemen sipariş verelim dedi off yaaa chicco nun çok beğendik çok sağlam görünüyo ama sallanmıyor:çok üzgünüm:

bizde mağzalarda gezerken satıcıların hepsi kraftı önerdi. kraft yıllardır yapıyormuş park yatak işini. chicco daha yeni girmiş bu işe

tatoşcum tüm dualarımız seninle inşallah bebişin en kısa sürede iyileşir. sen iyi olmak zorundasın bebişin için

iyiakşamlar kızlar nerelerdesiniz bu akşam kimse yok kızlar benim ayaklarım ve ellerim şişmeye başladı artık bu zamanlarda normalmi bunlar

kızlar ıslak mendilde lütfen uni baby'nin yeni doğan için olan sadece pamuk ve su karışımı mendilinden alın. fiyatı da gayet uygun.daha sonra diğerlerine geçin. dr bir arkadaşım ısrarla önerdi aklınızda olsun.

bende nihayet hastane alışverişini tamamladım artık yavaş yavaş çantaları kapatma zamanı geldi galiba. bir de oğlumun odasının tavanına gökyüzü desenli duvar kağıdı kaplattım çok güzel oldu. bi ara resmini çeker koyarım siteye

Sibelciğim güzel günlerde kullan hepsini. Bebeğini sağlıkla alırsın kucağına inş. Benim daha çok eksiğim var inşallah bende yakın bir zamanda alırım. kuvet ve file aldınız mı kızlar. Alırken nelere dikkat ettiniz. Bir de süt sağma makinası alacağım ne alayım sizce?

iyi akşamlar kızlar.fazla kimse yok heralde.
akvaryum kız hayırlı olsun bebişini kucaklama az kalmıs.
bizde biran önce dogursak

ben ilk aylar pamuk ve su kullanıcam alt temizliği için hatta pamuk stoğu yapmaya başladım bile uni babybide azda olsa kimyasal vardır diye düşünüyorum nedense güvenemiyorum

Sibelciğim güzel günlerde kullan hepsini. Bebeğini sağlıkla alırsın kucağına inş. Benim daha çok eksiğim var inşallah bende yakın bir zamanda alırım. kuvet ve file aldınız mı kızlar. Alırken nelere dikkat ettiniz. Bir de süt sağma makinası alacağım ne alayım sizce?

bende almadım henüz onları küvet önemli değilde süt sağma makinasını benimde çok kafamı kurcalıyo kullanan birinden fikir almak lazım

iyi akşamlar kızlar.fazla kimse yok heralde.
akvaryum kız hayırlı olsun bebişini kucaklama az kalmıs.
bizde biran önce dogursak

canım çok teşekkür ederim.allah hepimize sağ salim hayırlısıyla nasip eder inşallah bebişlerimizi. bu arada güzel kızımızın karyolasıda hayırlı olsun.mutlulukla sağlıkla yatmayı nasip etsin allahım. ya arkadaşlardan kimse sorularıma cevap yazmamış neden önemsenmemişim acaba:çok üzgünüm:

kızlar doktorum 27 ocak a gün verdi.tabi zamanından önce sancılanmazsam.sezeryan olucam.ayyy çok heyecanlandım yaa.resmen korkmaya başladım artık.herşey yokunda gidicekmi acaba? bu arada birşey sorucam kızlar.iç çamaşırı olarak ne aldınız.emizrme sütyenimi sadece yoksa birde emzirme atletleri var onlardanmı aldınız.hangisi daha kullanışlı? yoksa normal çamaşırınızımı kullanıcaksınız?birde hastane çantasını hazırlayanlar nasıl hazırladı bebişin ve kendinizin eşyaları bir çantadamı yoksa ayrı çantalarmı hazırladınız?çok soru sordum farkındayımdelikafadulden. ama napim heyecan sardı şimdiden. hepinizi çok seviyorum öpüldünüzŞeniza.s.

farketmemişiz canım önemsemezmiyiz hiç:teselli: ben emzirme sütyeni aldım atletleri nomal aldım büyük beden aldım rahat olsun diye çantaları ben ayrı ayrı hazırladım ikisi bir arada olursa bence çok karışık olur refakatçi için zor olur nerde ne var bilemezler bebeğin ve annenin çantasının ayrı olması bence daha mantıklı

X