2009 Şubat Anneleri

beyazbulut bebek bezinde kampanya vardı ben huggies aldım...yanında 3 adette ıslak mendil vardı...gerçi kozmetik olarak ben bübchen ın setini almıştım ama içeriklerinin gerçekte çok fark ettiğini düşünmüyorum...huggies ınde işe yarayıp yaramadığını doğunca görücem artık..ama eltim kızına doğduğunda beri huggies kullanıyor...kızı 8 aylık daha hiç pişik filan olmadı...iyidir herhalde...

bende herşeyini yıkadım bebişin yıkanmalı kesinlikle hatta bebeklerin değil herkesin aldığı yeni kıyafetleri özellikle iç çamaşırlarını yıkamadan giymemesi gerekiyor

beyazbulut bebek bezinde kampanya vardı ben huggies aldım...yanında 3 adette ıslak mendil vardı...gerçi kozmetik olarak ben bübchen ın setini almıştım ama içeriklerinin gerçekte çok fark ettiğini düşünmüyorum...huggies ınde işe yarayıp yaramadığını doğunca görücem artık..ama eltim kızına doğduğunda beri huggies kullanıyor...kızı 8 aylık daha hiç pişik filan olmadı...iyidir herhalde...

bezini bilmiyorum genelde çevremde herkes çok kalın olduğunu söylüyor ama arkadaşım geçenlerde ıslak mendilinde kampanya var diye almış çok güzel mis gibi kokuyor krem gibi

ben şimdilik kaçıyorum kızlar ütü beni bekliyor artık hazırlıkları yavaş yavaş tamamlamak lazım daha yıkanıcak çok şey var size iyi sohbetler

cnm genelde dalının yumusatıcı ve deterjanı var ondan kullandık bız ben elımde yıkadım delı gıbı herkes makıneye atmıs mesela

toz sabunların matikleri var ben onla yıkadım. hem renkleri karışmadı hemde mis gibi koktu..

Bende parfumsuz, allergi yapmayan deterjan aldim ve onunla yikadim.yika yika bitmedi valla.Daha bir kac seyi daha var alinip yikanilacak.Birazn önce bitsede artik hastane cantami hazirlasam diyorum:ecrin_bebek:hihoyyyt:ecrin_bebek:

birbirinden tatlı anneler ve melekleri...
merhaba sizler benden tecrubelisiniz bir çoğunuz da cinsiyetini öğrendi.....
ben de temmuz annesi olacağım nasipse inşallahh...
11+5 günlük hamileyken ikili test için doktora gittim....geçen hafta...
doktorum kız bebek istediğimi biliyor hamiile kaldığımdan beri onu konuşuyoruz inşallah kızımız olur diye.........
ense kalınlığı 1,2 çıktı.....
kıza benziyor sanki ama emin değilim daha küçük dedi..................
sonra biraz daha hareketlendi bebişim ve ayakları tamamen açtı................
küçük bi çıkıntı gördüm yalnız kız olmayabilir sizi yanıltmıyayım dediii...
peki o çıkıntı ne diye sordum...klitoris te olabilir dedi.............
özellikle kız annişleri sizler o 11+5 haftalarda kız bebeklerde çıkıntıgörmüşmüydünüz...
yada 11 haftalıkken kıza benziyor değipte değişen var mı.......
tabi en önemlisi sağlıklı olmaları
hayırlısı bakalım sizin bu süreçte yaşadıklarınızı merak ettim....
kız diye heveslendim ama muaynenin sonuna göre doktorum aniden karar değiştirince aklım karıştı
sizlere sağlıklı günler

ben de dalinin deterjanını ve yumuşatıcısını kullandım. o kadar güzel kokuyo ki bebek gibi mis gibi bayıldım. bi de çok az kullanılıyo. 1 kutu uzun süre gider. ben de makinaya attım elde yıkamadım ama hiç yıpranmadı kıyafetleri 40 derecede yıkadım ama en yüksek derecede ütüledim mikrop kalmamıştır inşallah.

beyaz melekcim tüm çocuklarının oralarının çıkıntısı oluyo ilk başta, sonra kızların küçülüyo erkeklerin çıkıntısı büyüyo hatta bi internet sayfasında ikisi birbirinin aynısıydı ay ay vermişti ama hatırlamıyorum sayfayı işmdi

canım erkekte olabilir benimde aynı olmuştu ikili test için gittiğimizde kız olabilir demişti ertesi ay erkek dedi şimi erkek olucak kısmetse

birbirinden tatlı anneler ve melekleri...
merhaba sizler benden tecrubelisiniz bir çoğunuz da cinsiyetini öğrendi.....
ben de temmuz annesi olacağım nasipse inşallahh...
11+5 günlük hamileyken ikili test için doktora gittim....geçen hafta...
doktorum kız bebek istediğimi biliyor hamiile kaldığımdan beri onu konuşuyoruz inşallah kızımız olur diye.........
ense kalınlığı 1,2 çıktı.....
kıza benziyor sanki ama emin değilim daha küçük dedi..................
sonra biraz daha hareketlendi bebişim ve ayakları tamamen açtı................
küçük bi çıkıntı gördüm yalnız kız olmayabilir sizi yanıltmıyayım dediii...
peki o çıkıntı ne diye sordum...klitoris te olabilir dedi.............
özellikle kız annişleri sizler o 11+5 haftalarda kız bebeklerde çıkıntıgörmüşmüydünüz...
yada 11 haftalıkken kıza benziyor değipte değişen var mı.......
tabi en önemlisi sağlıklı olmaları
hayırlısı bakalım sizin bu süreçte yaşadıklarınızı merak ettim....
kız diye heveslendim ama muaynenin sonuna göre doktorum aniden karar değiştirince aklım karıştı
sizlere sağlıklı günler

canım ben 5 aylık hamileyken öğrendim kız olduğunu fakat senin haftanda özellikle dikkat etmiştim hiç çıkıntı yoktu doktorum yanıltmamak için bir şey demiyordu hatırlıyorum. ama benim için kız olsun yada erkek olsun die bir düşünce yoktu kendimi kasmadım hiç. hayırlısı olsun canım.allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin....

demircool canım berrunun beşiği çok güzel güle güle kullanın
bebeğin kıyafetlerini kısa programda 30 derecede yıkadım dalinin sıvı deterjaınıyla çok güzel koktular sonrada ütüledim ama çantayı henüz hazırlanmadım artık eve gidince hazırlıcam

keşke net bişey söyleseydi yada hiç söylemeseydi...
aklı karışıyor insanın 10 gün sonra net belli olur emin olamadım dedi

bende şimdi alış verişten geldim kızlar hasta bezi aldım dalin detarjanını yumuşatıcısını aldım birazdan makineye atarım cicileri... ateş ölçer normal dijital ölçer aldım. yalnız batanyesi makinada nasıl bozuluyormu kızlar yıkanınca 40 da yıkıcam bakalım nasıl olacak.

bende cihicconun bakım setini aldım ateş ölçer almadım henüz ama normal dijital olanlardan alıcam şimdilik çünki kulaktan ateş ölçerler iki yaşın altındaki çocuklarda doğru sonuç vermiyormuş tv de bir çocuk doktorundan duymuştum bende şimdi kendim için aldığım çamaşırları pijamaları filan ütüleyeceğim kızlar hastaneden çıkarken ne giyeceksiniz ben bir tane eşofman altı koyucam çantaya üstümede hırka yetrli olur heralde eşofman takımı almayı düşünüyordum ama boşa masraf yapmayayım diyorum bebeğin eksikleri bitmedi çünki

hastaneye iki gecelik sabahlık ve birde pijama takımı koyucam gecelikleri hastanede yatarken lazım olur çıkarkende pijama takımımı düşünüyorum sabahlığımı giyip üzerime takım aldım hepsini onları kullanırım

ssaslan hastaneden çıkmadımı acaba bu gün 3. gün merakla bekliyorum valla

bende şimdi alış verişten geldim kızlar hasta bezi aldım dalin detarjanını yumuşatıcısını aldım birazdan makineye atarım cicileri... ateş ölçer normal dijital ölçer aldım. yalnız batanyesi makinada nasıl bozuluyormu kızlar yıkanınca 40 da yıkıcam bakalım nasıl olacak.

40 derece çok yüksek değil ama ben yinede ilk kullanımda kötü bişeyle karşılaşmamak için 30 da yıkadım kullandıktan sonra 40 a atarım tabiki

X