2009 Şubat Anneleri

ben daha henüz doktora gitmedim.az daha beklemeyi düşünüyorum ama sabursızlanıyorum :1shok:kız mı hissediyosun erkekmi:uhm:

ben size bişey soracagım dün benden kahverengi leke gelgi biraz öncede geldi ama fazla degil neden olmuş olabilir sizce vede ne yapmam gerekiyo.kendimide çok yordgn kötü hissediyorm daha yeni hamileyim mide bulantısı falan erken degilmi. hadi biraz dertleşelim

Huvik Bazen Hamileligin Ilk Haftalarda Lekelenme Olabilirmis Ama Senin Yerinde Olsam Bir Doktora Danisirim, Birde Cok Yorgun Oldugundan Sikayetcisin.

ben kız hissediyorum çin takvimlerinde de öyle çıkıyor ama tabiki hayırlısı.... sağlıklı olsunda... benim geçen sene düşüğüm oldu o yüzden çok heyecanlanıyorum.

hüvik fazla panik yapma. doktorlar normal diyor ama tabiki için rahat etmezse doktoruna danış. benimki eğer kanaman olursa yada hamilelik belirtilerinde azalma hissedersen mutlaka gel dedi.

kızlar bide yolcuk yapmakta sakınca varmı doktor ilk üç ay tavsiye etmiyorz dedi ama ben kendimi ii hissetmiyrm ailemin yanına gitmek istiyorm

arkadaşlarım benim de hamileliğim daha yeni netteki hesaplamalara göre 4+3 henüz doktora gitmedim ama ben de hiçbir değişiklik yok acaba sizlerde varmı ne durumdasınız artı bu benim 2 hamileliğim 7 yaşında bi oğlum var ona hamileliğimdede 9 ay boyunca hiç birşey hissetmedim taki doğum zamanı gelince ben hamileymişim dedim sanırım erkek bebeklerde böyle oluyor tabi dileğim kız ama öncelikle sağlık tabiki hadi siz de anlatın neler yaşıyorsunuz mide bulantı tiksinme uyku hali vs.:enbuyukkk:

hüvik ciğim inan nsl bişey bende pek bilmiyorum yaşamadığım için ama genelde yerleşme diyiyorlar yinede bi dr sor canım allah tamamını erdersin hepimizinkini.canım bide yolculuk uzun yol ise dr lar yasaklıyorlar ilk 3 ay

Hidena merhaba biz 7 haftalık olduk.Yazında hamilelik belirtilerinde azalma demişsin kafama takıldı.07 Haziranda ultrasonda kesemizi gördük. Hamileliğimi öğrenene kadar ve kontole gidene kadar sık sık idrara çıkıyordum ama son bir haftadır sanırım o kadar yoğun değil şişkinlik ve gaz şikayetlerim var ama bulantım yada aşermem yok açıkçası öyle yorgun ve uykuluda hissetmiyorum kendimi.Cumartesi günü doktora gideceğiz ama dayanamadım paylaşmak istedim.Doktorunun özellikle belirttiği bir şey varmıydı.:uhm:

:asigim:yol 5 saatlik.aslında bebek oldugunu ögrenince riske girip gitmem demiştim ama kendimi ii hissetmeyince birde burda yalnız olunca size bi sorayım dedim.işte grbet böyle zamanda zor

selam eflatun 79... benim de bulantım veya baş dönmem yok. doktorumun kastettiği göğüslerdeki hassaslık gibi daha belirgin belirtiler galiba. onun dışında zaten çokta hissettiğim birşey yok açıkçası :) çünkü henüz erken. idrara çıkmanın azalması çok normal çünkü 2. 3 aylık döneme yaklaştıkça idrara çıkma normale dönecekmiş. sonra doğum yaklaştıkça baskı tekrar artacağından yine idrar problemi oluyormuş.benim tek sıkıntım akşamları midemde yanma olması.

bende 6+3 hamileyim.ama bu cuma ailemin yanına gidicem.nasıl yolculuk uygun oluyooo sizce?otobüsmü yoksa trenmi.benm de 6 saatlik.kesin gitmem lazım hemde.kanama gelmesi de normal bi arkadas sormus az önce ilk aylarda normalmiş galiba

bende 2+5 günlük hamileyim. nasıl oluyo dört gün geri anlamadım

Teşekkürler Hidena en azından içim biraz rahatladı.Evet göğüslerimde hassasiyet var ve giderekte artıyor.Aslında içimizi ferah tutmamız lazım ama yeni şeyler duydukça insan tedirgin oluyor.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah kızlar

bende bilmiyorm arkadaşlarda uygundegil diyo yolculuk.aslında doktora sormak gerek belki bebegin durumuna göre izin verebilir. bide bana tren çok sallanır gibi geliyo otobüs daha iidir bence o pek sallanmıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…