2009 Şubat Anneleri

bende 2+5 günlük hamileyim. nasıl oluyo dört gün geri anlamadım
internetteki hesaplayıcılar son adet tarihine göre buluyor. ben doktora gittiğimde tam olarak 6+4 tü ama ultrason ekranı embrioyunun gelişimine göre kendi hesaplıyor. orada 6 haftalık çıkmıştı. sebebi adet dönemlerinin tanm 28 gün olmaması ki benim hiç düzenli değildi.

evet anladın bende netten hesapladıgımda 6 +1haftalık oluyo doktorun dedigine görede 2+4 oluyo rabbim hayırlısıyla büyütmemizi nasip etsin. bişey olacak diye korkuyrm

benm adetim cok düzenliydi.bende netteki hesaplayıcılra göre 6+2 hamileyim .daha düşüükmü cıkıyo doktorda

bende 2+5 günlük hamileyim. nasıl oluyo dört gün geri anlamadım
internetteki hesaplayıcılar son adet tarihine göre buluyor. ben doktora gittiğimde tam olarak 6+4 tü ama ultrason ekranı embrioyunun gelişimine göre kendi hesaplıyor. orada 6 haftalık çıkmıştı. sebebi adet dönemlerinin tanm 28 gün olmaması ki benim hiç düzenli değildi.

pardon kızlar ikileme oldu... daha düşük çıkacak diye bişey yok. ileride geçebilirmiş. hepsi normalmiş.

canım sen neden takıyosunki doktora gittinmi anlaşılır zaten. bende şaşırmıştım ama illa herkes aynı zamanda hamile kalacak diye bişey yok ki.

saol canı eksik olma.sen ne kadarlık hamilesin yasın kac??ne kadardır bebek istiyosun.cokmu sordum:uhm:
7+6 günlük oldu. ben iki aydır istiyodum. geçen sene bir düşüğüm oldu ve özellikle bir sene beklemek istedim. kısmet şimdiymiş. 30 yaşındayım. sen?

slm kızlar
bende netteki hesaplamalara göre 6+5 günlük hamileyim
Allah nasip kısmet ederse 7 şubat doğum tarihimmiş

7+6 günlük oldu. ben iki aydır istiyodum. geçen sene bir düşüğüm oldu ve özellikle bir sene beklemek istedim. kısmet şimdiymiş. 30 yaşındayım. sen?

ayy allah tamamını erdirsin inşallah canım.bende 21 yasındayım.2 yıl 9 ay oldu evleneli.ocaktan beri cocuk istiyoruz bende 6+3 günlük hamişim.cok güsel bi duygu dimi??ankaradn yazıyorum :KK70::KK70:
:sm_cool:

oooooooo ben bi yemek molası verdim burası bayağı şenlenmiş ayol.:teytey: Aman da aman benim hamiş arkadaşlarım çoğalmış mı yerim ben siziyerimseniben hoşgeldiniz şubat anne adayları:dance::dance:

benm adetim cok düzenliydi.bende netteki hesaplayıcılra göre 6+2 hamileyim .daha düşüükmü cıkıyo doktorda

merhaba güzelim,bunun adet düzensizliğiyle falan alakası yok.en son adet gördükten sonra adetin gelmediğinde testte gebe çıkıyosa zaten 1 aylık yani 4 haftalık hamilesin kabul ediliyor.adetinin ilk gününden sayıyorlar anladınmı canım.şöyle bişeyde var,diyelımki 6 haftalık gebesin,ama bebek ultrasonda geriden gidiyo,daha küçük çıkıyo,bunun nedenide senin yumurtlaman belki geç oluyo,bilmiyoruz ki bebeğin hangi tarihte kaldığını,daha sonra o farkı bebek gelişimiyle kapatıyo.zaten bi anormallikte varsa erkenden gelişmeyip düşüyo güzelim.bunları stres yapma kendine hayırlısıyla canlansın,kalp atışlarını duy yeter,kalp atıslarına kadar insan korkuyo.benim bugün 7+1 günlük,bugün doktora gidicem,nasipse kalp atışlarını duyucaz,çok heyecanlıyım,bi okadarda çok korkuyorum.allah hayırlısı neyse onu versin canım.

ay ne güzel benimde günler hemen geçsede bi görsem sesini duysam. geçen gittim doktor gördü ama ben göremedim daha çok küçük benimki. tahliller ne zamn yapılmaya başlbilen varmı

ay ne güzel benimde günler hemen geçsede bi görsem sesini duysam. geçen gittim doktor gördü ama ben göremedim daha çok küçük benimki. tahliller ne zamn yapılmaya başlıyo bilen varmı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

benimde 6 hafta 1 günlük oldu demekki gitsem kalp atışlarını duyabilirim herhalde. Ama ultrasona olabildiğince az girmeye bakıyorumm. Ne de olsa korkuyorum zarar verebilir diye. 7 haftalıkken gitsem garanti olur sanırım. hüvikcim bana doktor gittiğim gibi tahlil verdi ama özel doktor. ssk nın doktoruna gittim o vermedi. doktoruna göre değişiyor sanırım

bana doktor 1 ay sonra gel dedi tahlil için o zamn gittigimde kalp atışlarını duyabilirm. ya merak ediyormda ne tahlilleri yapılıyo

ayy benimde 6 hafta 3 günlük canım yaaa.bende merak ediyorum cok.en cok ta kime benziceeeni merak ediyom.tabi en basta saglıklı olmasını temenniliyorum.hepimizinkiler inşallahh

X