2009 Şubat Anneleri

kızlar ya ne güzel bebişlerinizi hissettiğinizi söylüyosunuz benim bugün çok moralim bozuk. sabah kalktım tuvalete gittim peçeteye pembe kan mı akıntı mı biliyorum görünce şok oldum sonra olmadı az önce yine gittim yine pembe ama akıntım normal geliyo sadece tuvalete gittiğimde peçeteye pembe kan resmen neden acaba ya çok korkuyorum bebeğimide hissedemiyorum dün biraz kendimi yordum ondan mı acaba ama neden böyle oldu düşük tehlikesi olabilir mi yada başka bişey allah korusun bebeğimi

canım doktora kesinlikle git.bende birgün pembe lekelenme olmuştu aynen peceteyle kontrol ediyordum sonra kana dönüştü.doktor progestan verdi.ama bebeğimde hiçbirşey yoktu.bebeğin iyidir ama sen önlemini al canım.

sunset inşallah kötü bişey yoktur aklına kötü şeyler getirme canım.allah korusun meleklerimizi.ben de aksam kaynanayla konustum telefonda bana isim düşünüyomusunuz diye sordu bende benim zeynep hosuma gidiyor dedim o da sümeyye olsun o nolcakmış dedi.allahım nasıl sinir oldum anlatamam sana noluyoo burda anası babası var.bayramda memlekete gidicez gelince isim meselesini konusalım dedi.allahııııımmmmmmmmmmm imdaaaaaaaatttttt

olurmu hic öyle yaaaaa :kızgın: bak esinde okeylemis isiniz biraz daha kolaylasti ,baktin cok zor durumdasin bisey söyleme nüfüs islemleri yapilirken zeynep diye yazdirirsaniz sengözlerimebaksanab o senin bebegin bu senin hakkin ,orda nasil bilmiyorum burda hastanede bebegin ismini ögrenmek istiyorlar

kızlar ya ne güzel bebişlerinizi hissettiğinizi söylüyosunuz benim bugün çok moralim bozuk. sabah kalktım tuvalete gittim peçeteye pembe kan mı akıntı mı biliyorum görünce şok oldum sonra olmadı az önce yine gittim yine pembe ama akıntım normal geliyo sadece tuvalete gittiğimde peçeteye pembe kan resmen neden acaba ya çok korkuyorum bebeğimide hissedemiyorum dün biraz kendimi yordum ondan mı acaba ama neden böyle oldu düşük tehlikesi olabilir mi yada başka bişey allah korusun bebeğimi

sunsett çok çok geçmiş olsun, inşallah önemli birşey değildir, hemen acile gitseydin keşke, neden bekledin? bugün mutlaka git, bize de haber ver, ben de çok endişelendim şimdi, Allah korusun bebeklerimizi, dualarım senin ve bebeğin için...:Saruboceq::Saruboceq:

AYBÜKE çooookkk sevindim güle güle oturun yeni evinizde allah herkesi ev sahibi yapsın inşallah .Ne güzel gerçekten şanslısınız bir de hamile hamile ev taşımayla uğraşmıcan . Bebeğinin şansı hayatının sonuna kadar sürsün inşallah.

teşekkür ederim güzel dileklerin için, darısı olmayanlara,,, aslında kiracılıkta iyiydi, evimiz çok güzel , yeri çok güzel, sıfır daire, geçen yıl ilk biz oturduk buna rağmen bize çok ucuza vermişti kiraya ev sahibimiz tok gözlü birisiydi, hatta bu yıl kirayı bile artırmamıştı, oturun oturabildiğiniz kadar diyordu, biz 10 yıl otururuz ev alana kadar diyorduk, şimdi birden herşey değişti, biz kafamızda biz fiyat belirlemiştik, eğer o fiyata satarsa alırız diyorduk, ama bizim düşündüğümüz fiyatın 10.000 YTL altına anlaştık... çok iyi oldu..sırnaşık şey

sunset inşallah kötü bişey yoktur aklına kötü şeyler getirme canım.allah korusun meleklerimizi.ben de aksam kaynanayla konustum telefonda bana isim düşünüyomusunuz diye sordu bende benim zeynep hosuma gidiyor dedim o da sümeyye olsun o nolcakmış dedi.allahım nasıl sinir oldum anlatamam sana noluyoo burda anası babası var.bayramda memlekete gidicez gelince isim meselesini konusalım dedi.allahııııımmmmmmmmmmm imdaaaaaaaatttttt

demircool cum, sıkma canını hayatım, aynı şeyle ben de karşılaştım, ama ben galip geldimsüprizzzzz, sen de kararlı ol, yumuşama, eşine de resti çek gerekirse,
ne söylüyorsan haklısın, aslında bu senin kayınvalidenin ayıbı:tomato: ne hakla karışır bebeğinizin ismine, o sizin ve herşeyine sizin karar vermeniz gerekir, ömür buyu o çocuko ismi taşıyacak, senin hoşuna gitemeyen bir ismi ömür boyu söylemek zorunda bırakılmazsın yaaa:eek:klava: tekrar tekrar söylüyorum, bu işi eşin çözer, sen önce onu ikna etmeye bak, ikna olmuyorsa, b planına geç, yani sert ol, inatlaş, ve rest çek, seninyılmayacağını anlayınca onlar da inatlarından vazgeçeceklerdir,,, biz de öyle oldu,:içelim:

teşekkür ederim güzel dileklerin için, darısı olmayanlara,,, aslında kiracılıkta iyiydi, evimiz çok güzel , yeri çok güzel, sıfır daire, geçen yıl ilk biz oturduk buna rağmen bize çok ucuza vermişti kiraya ev sahibimiz tok gözlü birisiydi, hatta bu yıl kirayı bile artırmamıştı, oturun oturabildiğiniz kadar diyordu, biz 10 yıl otururuz ev alana kadar diyorduk, şimdi birden herşey değişti, biz kafamızda biz fiyat belirlemiştik, eğer o fiyata satarsa alırız diyorduk, ama bizim düşündüğümüz fiyatın 10.000 YTL altına anlaştık... çok iyi oldu..sırnaşık şey

cnmm cok sevindim ALLAH olmayanlara nasip etsin bebisniz ugurlu geldi :1hug:
ALLAH hep saglikli mutlu oturmak nasip etsin tatlim a.s.

saolun kızlar ama evet kaynananın ayıbı o.ya insan düşünmesmi hevesimi yaa.allahım aklıma geldikçe deli oluyorum.eşimde ben koyarım sizmerak etmeyin dedi.ama tabi ben karar vericem.kim ne derse desin.hem bebek benim.hem karnımda sırnaşık şey allahım benim durumumda olan herkese sabır versin.bide görümcem kaynanamda kalıyo.bayramda bizde gidicez ve ben görümceyle küsüm.napıcam bilemiyorum.eşimin aklına abuk sabuk isim sokarsa ben naparım senağlama öyle gıccccccccııııkkkkk huyları vardır.zevk alır yapmaktankötükedihüso

saolun kızlar ama evet kaynananın ayıbı o.ya insan düşünmesmi hevesimi yaa.allahım aklıma geldikçe deli oluyorum.eşimde ben koyarım sizmerak etmeyin dedi.ama tabi ben karar vericem.kim ne derse desin.hem bebek benim.hem karnımda sırnaşık şey allahım benim durumumda olan herkese sabır versin.bide görümcem kaynanamda kalıyo.bayramda bizde gidicez ve ben görümceyle küsüm.napıcam bilemiyorum.eşimin aklına abuk sabuk isim sokarsa ben naparım senağlama öyle gıccccccccııııkkkkk huyları vardır.zevk alır yapmaktankötükedihüso

tatlimm adresi ver bizde geliyoz bayramda seninle :dilcikar:

bu arada demircool 20. haftan hayırlı uğurlu olsun, yolu yarıladın tebriklera.s., 20 hafta sonra kızın kucağında:hooray:

sıkma canını su yolunu bulur, hamileleliğin tadını çıkar, 20 hafta sonra hamile değilsin:içelim:

bu arada demircool 20. haftan hayırlı uğurlu olsun, yolu yarıladın tebriklera.s., 20 hafta sonra kızın kucağında:hooray:

sıkma canını su yolunu bulur, hamileleliğin tadını çıkar, 20 hafta sonra hamile değilsin:içelim:

teşekkür ederim tatlım.inşallah hepimiz allahın izniyle hepimiz kuzucuklarımızı kucaamıza alsak ne güzel olcak.sıkma canını diyosun ama elimde degil.hep beni üzmeyi başardılar hep kırdılar.kötükedihüso haklıyken hep haksız oldum

hep o duruma sokuyorlar zaten suclu hep gelinler oluyor lafini sakinma cnm ,düsündügünü söyle ,belkide hep sustugumuz icin üstümüze geliyorlardir??

ooo esim burger kingten sandevic aldi bir tane yedim kendimi cok kötü hissediyorum etini iyi kizartmamislar ,hafif bulantim var gecer sanirim birazdan :KK43:

ayy ben asla dışarıdan salam vb. et türü şeyler yiyemem, iyi cesaret etmişsin cimcime, ünlü bir marka da olsa güvenilmez, o markalarında duyduk neler yapıp sattıklarını, dikkat et..

ıyyy -tatlicadiarzu-ben de bayramda aşireti ( görümceler )görecem diye 1 hafta önceden gerilmeye sinir olmaya başladım.. resmen beni şu şekilde bekliyorlardırkötükedihüso

eşime göre hepsi beni çok seviyor, ama ben bir kere soğudum hepsindenÇok üzgünüm çoook

kayınvalidemler iyi ama o kızları yok muuuu, illa bişey yapıp ağlatırlar beni, her eferinde ağlayarak dönerim, bakalım bu kez ne yapacaklar,,anam kendileri gelmese bile, hergün evi telefonla arayıp sıkıyorlar canımı, gerçi bu kez bayram,kaçarı göçeri yok görecem okötükedihüso yüzlerini-tatlicadiarzu-

büyük görümcem doğuma ben gelecem ben bakarım gelinimize diyormuş, ben de zahmet etmesin annem gelecek diye havamı attım,sahipsiz sanmasınlar dimi ama..

bu hamburger bana fena dokundu :KK43:( napicam ben simdi kizlar ?? migdem bulaniyor ,cikartmiyorum ,en azindan simdilik
armut falanmi yesem

X