2009 Şubat Anneleri

slm canlarım benim karın altımda agrı oluyor sizdede varmı böyle birşey...?

Ben çıktım kızlar yemeğe gidiyoruz görümceme akşam görüşürüz . Güzel hamişler .

arkadaşlar nasıl keyifler..
kış geliyo diye seviniyomusunuz sizde benim gibi?? normalde hiç hoşlanmam bu mevsimden ama bu yıl dört gözle bekliyorum

çilem benim çok oluyor yaaa ...resmen bebeğimin aşağıda olduğunu hissediyorum..kasıklarımdada ağrı oluyor..gerçi doktorum erken doğuma hazır ol diye uyarmışdı beni de yinede bunu düşünmek istemiyorum çünki bebeğim aşagıda kendide eşi de:KK43:((

sibelciğim evet sıcaklarda hamişlik zor oluyor ama soğuğuda hiç sevmem...ben oğlumuda subat ayında doğum etmiştim..çok zorluk çekmiştim...ev doğal gazlı olmayınca maalesef gecenin bir vaktinde bebeği sıcak tutacağım diye zorlanmıştım..offf offff....

tatoş evet daha önce bebeğim olmadığı için o kısmını hayal edemiyorum henüz. Allah herkesin sıcacık yuvasında bebeğiyle olmasını nasip etsin inşallah. ama kış gelirse bebişleri kucağımıza alacağız ya... çabuk gelsiiinnnn...

inşallah sibelim..rabbim sağlıkla sihatle kucagımıza almayı nasip etsin meleklerimizi......

arkadaşlar merhaba ben de 18+1 hamileyim aşılama yoluyla hamile kaldım aslında normal de olabilir ama emin değiliz benim kilo artışım biraz fazla geldi aşılama dönemleri biraz stresliydi çok yemedim ama çok yattım sonrasında acısını çıkarttım sanki o stressli günlerin diyetisyene yönlendirdi doktor 88 le başlamıştım 94 geldim hayatımın hiç bir döneminde zayıf biri olamadım ama galiba ben 105i falan devireceğim ne olduysa 12.haftadan sonra oldu bir anda 2.5kilo almışım toplamda 6 kilo.sizlerle paylaşımda bulunmak istiyorum her konuda yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

kızlar size bişey sorucam.ben 20 haftalık oldu bebeğim.bugunlere geldiğime inanamıyorum ama sorunlar bitmiyor.geceleri uyku halınde solumdan sırtüstü dönerken falan bebeğim kolay yer değiştirmiyor.karnımda baskı ağrı tarzı bişey hissediyorum.bir haftadırda oturduğum yerden kalkarken karnımda ağrı oluyor.sizdede aynı şeyler oluyormu.yardımlarınızı bekliyorum

kızlar size bişey sorucam.ben 20 haftalık oldu bebeğim.bugunlere geldiğime inanamıyorum ama sorunlar bitmiyor.geceleri uyku halınde solumdan sırtüstü dönerken falan bebeğim kolay yer değiştirmiyor.karnımda baskı ağrı tarzı bişey hissediyorum.bir haftadırda oturduğum yerden kalkarken karnımda ağrı oluyor.sizdede aynı şeyler oluyormu.yardımlarınızı bekliyorum

tatlim gecmis olsun ben hic böyle bi sorun yasamadim malesef yardimci olamiyorum
doktorunu arayip bu konuyu onada danistin mi? a.s.

kızlar nerdesiniz ayoll kimsecikler yok.bende bebeği kasıklarımda hisseediyorum genelde.bu gün dolmusta bir geldi kasıklarıma allahım kaldım öylee.cok geriliyo bi de gelince

arkadaşlar merhaba ben de 18+1 hamileyim aşılama yoluyla hamile kaldım aslında normal de olabilir ama emin değiliz benim kilo artışım biraz fazla geldi aşılama dönemleri biraz stresliydi çok yemedim ama çok yattım sonrasında acısını çıkarttım sanki o stressli günlerin diyetisyene yönlendirdi doktor 88 le başlamıştım 94 geldim hayatımın hiç bir döneminde zayıf biri olamadım ama galiba ben 105i falan devireceğim ne olduysa 12.haftadan sonra oldu bir anda 2.5kilo almışım toplamda 6 kilo.sizlerle paylaşımda bulunmak istiyorum her konuda yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Aramıza hoşgeldin kilolaro takmıyoruz şimdilik :)) ama dikkat ediyoruz .Belli mi cinsiyeti bebeğinin allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin :nazar:

günaydın güzel hamişler:CüvCüv: ben yine erkenciyim pazartesi ilk iş günü:1closedeyes:artık 19 haftalık olduk :nazar:zaman ne çabuk geçiyor ben bebek beklerken diye bir siteye üyeyim her hafta bebeğin gelişimiyle ilgili email gönderiyorlar buhaftada artık bebişlemiz duyabiliyormuş onunla konuşabilir müzik dinletebilirsiniz yazıyor aşırı yüksek seslere tepki verirlermiş yani artık iletişim kurabilicez miniklerimizle:asigim::asigim:

Arkadaşlar günaydın... Geçenlerde de yazmıştım ama cevap alamadım.Kaynadı sanırım arada yazdıklarım:)
Göğüslerimde özellikle sol göğsümde aşırı bir sızlama var. Gece uykudan bile uyandırıyo bazen. Bir de vajinamda zaman zaman iğne btması gibi ağrılar oluyor.
Sizlerde de bu tür şikayetler var mı?
Teşekkürler...

günaydın arkadaşlar! cuma günü doktora gittim ama bebeğin cinsiyetini moral bozukluğundan haber veremedim size. bebiş erkek ve sağlıklı. ama bende vajinamda siiller çıkmıştı dr onların çok önemli olduğunu ilerde rahim agzı kanseri riski olduğunu normal doğumun imkansız olduğunu söledi.haftasonum igrenç geçti ölü gibi geçirdim

bugün burası da soğudu, bu yıl kış erken gelecek sanki, geçen yıl kasım ayında sermiştim halıları, böyle giderse ekimde sererim halıları, hertaraf kapalı, öyle oturuyoruz evde, yaa benim midem cidden çok yanıyor be yaaww, iştahımın da geçici bir süre açık olduğunu düşünüyorum, adet öncesi insanın iştahı açık olur yaa, ona benzer bişey yaşıyorum sanırım, ama böyle giderse kendimi kontrol etmem gerekecek, kilo almayı, 6. aydan sonraya saklıyorum, gerçi şunun şurasında 10 günüm kaldı 5. ayı bitimeme, o zaman 2 kilo kadar müsadee ediyorum kendime..

aybükecim sen henüz 4,5 aylıksın. 4 hafta 1 ay olarak sayılmıyor. 30 gün 1 ay olarak sayılıyor. ben 21+2 yim. halen 5 ayı doldurmama birkaç gün var tatlım.

bu arada sibelalas ve emremim hoşgeldiniz.

X