2009 Şubat Anneleri

Doktoruna sordun mu hemen danış istersen akıntı olabilir mi acaba koyu renk zaten yorulunca bebişler hareketli olmazmış Allah korusun canım kötü şeyler düşünme ama ihmal de etme

kızlar bebeğim uğuruyla geliyor:nazar: hiç aklımızda yokkken birden bire ev alıyoruuuzzzz,, :sm_cool::sm_cool:ev sahibimiz bize çok uygun fiyata evi satacağını söyledi, sıkışmış ve cuma günü el sıkıştık, pazartesi işlemleri başlatıyoruz, nasıl oldu birden anlamadık, 1 hafta içinde ev sahibi olduk birden bire:dance:

inşallah yavrumun şansı babasına çeker, bize uğur getirdi meleğimiz, umarım tüm hayatı güzelliklerle dolu olur:asigim:
AYBÜKE çooookkk sevindim güle güle oturun yeni evinizde allah herkesi ev sahibi yapsın inşallah .Ne güzel gerçekten şanslısınız bir de hamile hamile ev taşımayla uğraşmıcan . Bebeğinin şansı hayatının sonuna kadar sürsün inşallah.

Bugün ayrıntılı ultrason yaptırdık Alaha şükür bütün organları normalmiş. Oğluşum kıpır kıpırdı valla kafa aşağıda bacaklar göbek deliğimin üstündeydi sağda genelde de sağdan tekme yiyom oğluştan. He bide göbek deliğimin altındaki kalp gibi atan pıt pıtları sordum dr a daha önce ilk zmanlar da üst taraflarda atardı pıtlar o aort damarıymış atan bende bebşşimin kalp atışı falan sanmıştım meğer damarmış siz dr a sormadınız mı kızlar

ÖZLEMİM ayrıntılıyı ilk yaptıran sensin galiba aramızda biraz daha bilgi versen ne kadar sürüyor,ne kadar ödüyorsun kendi dr.un bakıyor birde vb. aklıma bunlar geldi :1no2:

Doktoruna sordun mu hemen danış istersen akıntı olabilir mi acaba koyu renk zaten yorulunca bebişler hareketli olmazmış Allah korusun canım kötü şeyler düşünme ama ihmal de etme

ya böyle pembe kan demek istemiyorum çok az ama görüyorum sonuçta çamaşırıma falan bulaşmadı sadece tuvalete çıktığımda gördüm peçeteye geliyo bugün iki kere sabah gördüğümde keşke arasaydım doktorumu şimdide aranmazki

ben hiç hissedemiyorum 2 sonra 19 haftalık olucaz hala kıprtı yok çok üzülüyorum niye hissedemiyorumki acaba

Bende hissetmiyorum daha dün dr.uma sordum bu kadar hissedemezsin zaten dedi 2- 3 hafta sonra ancak başlarmışım ancak sıkma canını iyi olduklarını bilelim de hissetmesem de olur sonra da insan daha bi tuhaf oluyo neden kıpırdamıyo falan diye kuruyosun süreklli:teselli:

ya böyle pembe kan demek istemiyorum çok az ama görüyorum sonuçta çamaşırıma falan bulaşmadı sadece tuvalete çıktığımda gördüm peçeteye geliyo bugün iki kere sabah gördüğümde keşke arasaydım doktorumu şimdide aranmazki

Canım geçmiş olsun ama hiç durma hemen ara bence de anlat durumu. Kadın doğumcuların telleri 24 saat açık acil durum için ihtiyacımız olduğunda arayamayacaksak neden özel dr.a gidiyoruz ki . Ara belki ilaç yada muayene önerir.

Kendi doktorum bakmıyor başka bi dr organlarını inceliyor kalp, idrar kesesi, böbrekler, mide bunları tek tek gösterdi ölçümler yaptı bacaklarını kolunu ölçtü kafasını da tabi normalde de 2 boyutlu ultrasonda muayene olduğum için aynısının biraz daha net gözükeniydi albümümüze de baya bi resim eklemiş olduk. 20 dk sürdü ortalama kendi dr uma gösterdim bi problem yok gayet iii dedi. Normalde 92 dediler ssk indirimi benden 74 aldılar tabi heryerde fiyat değişebilir.

sunsset cnm cok gecmis olsun önemsiz biseydir umarim ,doktorunu ara cnm acilen yada hastaneye bi gidin
yorma kendini bolca dinlen cnm ,iyi haberlerini bekliyoruz
hoscakal

Canım geçmiş olsun ama hiç durma hemen ara bence de anlat durumu. Kadın doğumcuların telleri 24 saat açık acil durum için ihtiyacımız olduğunda arayamayacaksak neden özel dr.a gidiyoruz ki . Ara belki ilaç yada muayene önerir.

korkuyorum kötü bişey diycek diye ama bi daha gittiğimde gelirse arıycam damla gibi çok açık pembe bebeğime biişey olmamıştır inşallah

kızlar bebeğimiz bize süpriz yaptı gelerek hiç beklemiyoduk yeni yeni alışmaya başlamıştım ama şuan onu o kadar çok istiyorum ki kaybetme korkusu bu olsa gerek kendi kendime abartıyorum mu acaba aman kızlar bebişlerinize çok dikkat edin

kızlar bebeğimiz bize süpriz yaptı gelerek hiç beklemiyoduk yeni yeni alışmaya başlamıştım ama şuan onu o kadar çok istiyorum ki kaybetme korkusu bu olsa gerek kendi kendime abartıyorum mu acaba aman kızlar bebişlerinize çok dikkat edin

Ay yazını okurken gözlerim doldu bizim gibisiniz sizde . Şimdi benim de ödüm kopuyo o yüzden kalk hadi güzelim ara dr.unu kafanı rahatlat . Ben dün dr.dayken biri telefon etti kanaması vardı galiba dr. hemen eczaneden progestan al içmeye başla dedi eğer kesilmezse muayene gel dedi ara belki ilaç verir sanada .saat geçiyor bak :kızgın:

ararım canım progestanı yazmıştı bana ben sana kullan dersem kullanırsın demişti daha ilk gittiğimde şimdiye kadarda hiç başıma böyle bişey gelmemişti kullanmaya gerek kalmamıştı

sunset inşallah kötü bişey yoktur aklına kötü şeyler getirme canım.allah korusun meleklerimizi.ben de aksam kaynanayla konustum telefonda bana isim düşünüyomusunuz diye sordu bende benim zeynep hosuma gidiyor dedim o da sümeyye olsun o nolcakmış dedi.allahım nasıl sinir oldum anlatamam sana noluyoo burda anası babası var.bayramda memlekete gidicez gelince isim meselesini konusalım dedi.allahııııımmmmmmmmmmm imdaaaaaaaatttttt

Kendi doktorum bakmıyor başka bi dr organlarını inceliyor kalp, idrar kesesi, böbrekler, mide bunları tek tek gösterdi ölçümler yaptı bacaklarını kolunu ölçtü kafasını da tabi normalde de 2 boyutlu ultrasonda muayene olduğum için aynısının biraz daha net gözükeniydi albümümüze de baya bi resim eklemiş olduk. 20 dk sürdü ortalama kendi dr uma gösterdim bi problem yok gayet iii dedi. Normalde 92 dediler ssk indirimi benden 74 aldılar tabi heryerde fiyat değişebilir.

Çok sağol bilelim de nedir ne değildir benim 3 haftam var galiba dr.um söyler sanırım gerçi . Gördüm resimleri kocaman çıkmış herşeyi :eek:maşallah :nazar:

sunset inşallah kötü bişey yoktur aklına kötü şeyler getirme canım.allah korusun meleklerimizi.ben de aksam kaynanayla konustum telefonda bana isim düşünüyomusunuz diye sordu bende benim zeynep hosuma gidiyor dedim o da sümeyye olsun o nolcakmış dedi.allahım nasıl sinir oldum anlatamam sana noluyoo burda anası babası var.bayramda memlekete gidicez gelince isim meselesini konusalım dedi.allahııııımmmmmmmmmmm imdaaaaaaaatttttt

Niye kız kırma kadını sümeyye olsun ikincinin adını koyarsın zeynep aman hem altı üztü isim nolcak ki :roflol: ya bu kaynanalrı napıcaz biz . Kendi doğursun o koysun sümeyye oyle dersin bayram sonu :1shok:böyle apışıp kalır

Niye kız kırma kadını sümeyye olsun ikincinin adını koyarsın zeynep aman hem altı üztü isim nolcak ki :roflol: ya bu kaynanalrı napıcaz biz . Kendi doğursun o koysun sümeyye oyle dersin bayram sonu :1shok:böyle apışıp kalır

ne sümeyyesi yaaayasakkelime hiç düşünmedigim bir isim bu.benimde hayallerim var benimde isteklerim var.insan bi düşünür ilk cocukları hevesi vardır falan diye ama nerdeee bu akıl onlarda.ama eşimle konusuyorum kimse karısmicak diye.o da ben koycam diyo:roflol:

Valla kimse kusura bakmasın öncesi de sonrasıda biz çekiyoruz sıkıntıyı isim hakkımız da olsun yani ben verdim isim kararını kimseye sormadan söylemeden eşimde okeyledi bastır sende arkandayız

ah canım benim nerde o anlayıslı kayınvalidelerrrrrrrr.kaynana bunlar kaynanaa.ama kendi kızı kendi istedigi ismi verdi.ben mi onların dedigi ismi koycam.koyarsam noliyiiiiiim.büyük konusmak istemiyorum ama napiyim insanı zıvanadan cıkarıyorlar

bizimkilerlede bir sürü terane arkadaşlarımın hepsi çok kızıyor sırf onlar yüzünden sinirli olacak bebeğin yapma diye ama olmuyo işte :KK43:( taş olsa çatlar yanii

X