2009 Şubat Anneleri

merhaba nergis..ben aranıza yeni katıldım ve gördümki aynı tarihlerde doğum yapacağız..çünkü benim de son adet tarihimin ilk günü 6 mayıs:)))benim bebeğim kız olacak.(tabi bi değişiklik olmazsa) 20. haftayı okuduysan orada bir bölüm de kız bebeklerin birden erkeğe dönüşebileceği yazıyor:) senin bebeğin cinsiyeti?bu arada kızım tekmeler atıp duruyo..hissetmediğim zamanlarda endişeleniyorum..çok garip duygularmış yaa..mükemmell..!görüşmek dileğiyle..sevgilerr..

günadın arkadaşlar :))
benim tomurcuğumda hep sol tarafta kıpırdıyor sol taraftan büyümüştü ondan mı acaba

kaydirigubbakcemile2 benimkide dünden beri sol taraftan atiyor :dance:
hatta simdi bile atti kaydirigubbakcemile3
dün babasida hissetti cok heyecanlandik yerimseniben

kızlaaaarr imdaaaaaaaaaaatttttttt

dünden beri kendimi zaptedemiyorummm

yarım saate bir acıkmaya başladım, bu kadar iştahın sebebi ne yaaa

bugün sabah kalkarkalkmaz kendime 1 sandeviç hazırladım, yedim, üstüne akşamdan kalma köfte vardı bir tane de ondan götürdüm, sonraa canım tatlı bişey istedi, ardına hemen 2 tane çikolatalı bisküvi yedim, o da yetmedi, dolabı bir açtım o da nee, karşımda 1 dilim kek, onu da götürdüm, ve haaalaaa bişey yemek istiyorummm,, eşim ayrıl o dolabın önünden diye kızdı banaaa

veee midem dünden beri yanıyooooorrr

bebişin saçı çıkmaya başladı ondan mııı, yoksa pisboğaz olmaya başladığımdan mıııı??

anlamadım?

bugün sabah kalkarkalkmaz kendime 1 sandeviç hazırladım, yedim, üstüne akşamdan kalma köfte vardı bir tane de ondan götürdüm, sonraa canım tatlı bişey istedi, ardına hemen 2 tane çikolatalı bisküvi yedim, o da yetmedi, dolabı bir açtım o da nee, karşımda 1 dilim kek, onu da götürdüm, ve haaalaaa bişey yemek istiyorummm,, eşim ayrıl o dolabın önünden diye kızdı banaaa

:roflol: :roflol: :roflol: masallah cnm yaa , iyi istahlanmissin bende öyleyim canim cekiyor yiyorum bi arlar asiri elma yerdim simdi düzeldi biraz ,gecen gece 11.30 da dayanamayip pizza ismarlamistim kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

dün eşime 4 kilo kırmızı ve yeşil elma aldırdım habire elma yiyorum.. :)) dr kızdı 2 kilo almışım 1 kilo dan fazla alma dedi :KK43:( son aylarda zaten fazlasıyla alacaksın dedi :KK43: frenledim kendimi dün börek yaptım 1 dilim yedim sadece ekmekte tam buğday ekmeği yiyorum bol yeşillik çok az ve tutzsuz şeyler yemem gerekiyor allahtan yağı sevmem yemeğede çok az koyarım o yönden şanslıyım tuzda tansiyonu tetikliyo ondan kestim çok az kullanıyom eşim zaten hiç sevmez tuzu..

bebişiim kaç kilo aldın canım toplam, ben hala almadım ama son iki günde eminim 1 kilo almışımdır

canım ben 4 kilo verdim ilk defa kilo aldım daha 2 kilo 5 ayda 2 kilo gayet normal aslında ama 3 haftada aldığım için uyardı sanırım dr.

canım bende 2. ayla 3.ay arasında aşırı yedim ve sonuç felaket 1 ayda 3200 aldım ama ondan sonra normale döndüm.şimdi 1 kilo aldım toplamda 4,5 kilo oldum.o çok kilo aldıgım dönemde midem bulantım aşırı oldugundan yatıyodum devamlı ve o yüzdende çok aldım tabi annemlerde oldugumdan çokta yiyodum cokacimcoook cokacimcoookşimdi tekirdaga geri döndük ve normale döndüm bende.bendede 2-3 gündür yanma var prensesimin saçları çıkıyor babasıda çok seviniyor bu duruma hihoyyyt

arkadaşlar bende ilk zamanlar çok mide bulantısından kilo vermiştim 48 kilo oldum şimdide 52 olmuşum 4 kilo almış bulunmaktayım normal mi

ben 48 kiloydum hamile kalmayi planladigim sürede 51 oldum ve 51 kiloyla hamile kaldim
simdi 56 kiloyum benim ilk üc ayimda hic bulanti sorunum olmadi sadece 4-5 defa cok siddetli cikarmistim dördüncü ayimdayken ....
bende cok aldim ama benim doktorum siz zaten zayifsiniz diyor cok sinir oluyorum yalan söylüyorrrrr

arkadaşlar çok zayıfmışım diye söyleniyolarda benimde moralim bozuluyo kendime iyi bakamıyomuyum diye sizede bi sorayım dedim :)

aranizda enn cok kiloyu alan benim galiiba :))) göbekten nerdeyse hic kilo almadim kilolar vucudumda dagildi .....

kızlar bende 56 ile hamile kaldım heralde şimdi 60 oldum nerdeyse.200 gr daha olsa 60 olcak :)) amaan bebeklerimiz iyi olsunda kiloyu sonra veririz inşallah

Tabii caanim sizin tuzunuz kuru baya zayif hamiş kalmişsiniz.. :KK43:( biz nedek :KK43:(
siz yiyin biz bakalim bari :KK43:(

X