2009 Şubat Anneleri

kızlar birşey merak ediyorumda sizin cinsiyetleriniz belli olmuştur çin takvimi tutuyormu bir yere üye oldum araştırma yapıyorum bana dogum tarihinizi ay yıl gün olarak yazarmısınız birde sat tarihinizi

Hele bizim için bizim çok düzensiz bir hayatımız var bebek gelince ne olucak merak ediyor bütün çevrem birde ben hem hamileliğimin hemde bebeğimiz olduktan sonra bir süre eşimle birlikte olmucam şimdiden tasası başladı tek başıma umarım altından kalkarım .

kızlar birşey merak ediyorumda sizin cinsiyetleriniz belli olmuştur çin takvimi tutuyormu bir yere üye oldum araştırma yapıyorum bana dogum tarihinizi ay yıl gün olarak yazarmısınız birde sat tarihinizi

Şanslısın edalı birtek cimcime yle ben varız bu gece ikimizin de satları 19 05 08 . doğum tarihlerimiz farklı ama 23.09.1977 doğumluyum :)) benim çin atkvimi tutmadı sanırım pek bakmadım bak bakalım bilirsen söylücem cinsiyeti

Son düzenleme:

tabii altindan kalkarsin tatlim , hepimiz burda cok olgun anneleriz neyin nasil yapilcagini cok iyi biliyoruz ,tek olsakta basaricaz buna eminim arkadasim :1hug:

yok sekerim inanma sen o takvime
bendede tutmadi banada kiz cikmisti doktorum pipiye benzer bisey gördü tam emin degiliz ama kaydirigubbakcemile3
aman cnm saglikli olsunlarda walla gerisi önemli degil

erkekmi 23 şubatta dogum yapacaksın demi doum tarihin tam dogrumu biirde

canlarimmm ben cikiyorum ogluma kizdim yaa hayla kendimi affedemiyorum gidip bi koklayim melegimi ,icim gidiyor yaaa ,uyuyabilirsem bu aksam ne iyi......

canım benim doğum tarihim 01.11.1977 son adet tarihim 18 mayıs 2008

selam kızlar hoşgeldin edalı benim sat12 mayıs doğum tarihim 08/10/1988 istersen bakabilirsin

erkekmi 23 şubatta dogum yapacaksın demi doum tarihin tam dogrumu biirde

Ne yazıkki canım cimcime kız görünüyo onun şimödilik erkek , benim erkek çıkıyor ama 12 . haftamdan beri kız diyor dr. . inanma pek fazla canım en iyisi ultrasonu iyi olan bir dr. a muayene olman :)) kaydirigubbakcemile5

canlarimmm ben cikiyorum ogluma kizdim yaa hayla kendimi affedemiyorum gidip bi koklayim melegimi ,icim gidiyor yaaa ,uyuyabilirsem bu aksam ne iyi......
Tamam canım çok sağolun tüm destekleriniz için oğlunuda üzme fazla belki oda yeni bebek için stres yapıyordur . Sıkma canını onlar daha çabuk unutuyorlar bizden öptüm iyi geceler :1hug:

Tamam canım çok sağolun tüm destekleriniz için oğlunuda üzme fazla belki oda yeni bebek için stres yapıyordur . Sıkma canını onlar daha çabuk unutuyorlar bizden öptüm iyi geceler :1hug:

geldim gene cnm ,uyuyordu gittim yanina kokladim kokladim doyamadim :asigim:
gercekten cok cabk unutuyorlar cnm :1hug:

malesef kızlar dogum günümü unuttu eşim.:1no2::1no2: misafirlerimiz vardı ben onlar gidince falan kutlar diyordum ama onlar gittisaat gecti 12 yi gecmeye 10 dakka vardı dedim unuttunmu dogum günümü dedim.saatine baktı ve ve özürler diledi sarıldı falan filan ama ben tepki vermedim sarılmadım.senağlama neden hatırlatmadın unutmuşum .hatırlatsaydın çok daha güzel gecebilirdi dedi.ameliyattan dolayı falan dedi.ama ben çook kırıldım.fazla konusmuyorum.o da konusmuyor.sizce napiyim:uhm:kırgınım amaa mirmirmirmir

arkadaşım eşini hoş gör bence ameliyat olayından dolayı unutmuş olabilir gerçekten allah onları başımızdan eksik etmesin yeterki doğum günümüzü kutlamasalarda olur bence ben böle konuları hiç takmam eşinin sevgisini sakın böyle şeylerle ölçme herkesin huyu farklı. neyse canım doğum günün kutlu olsun

İYİ SABAHLAR herkese kimsecikler yok ama :):) birazdan işe gideceğim sizlere bir bakayım dedim bende bugünlerde herşeyi kafamatakıp sinir yapıyorum benim bebiş sinili huysuz olucak bu gidişle:ecrin_bebek: buarada dün akşam medicalparkı aradım detaylı ultrason için telefondaki kız 4cü düzeymi yoksa 2ci düzeymi diye sordu birşey anlamadım fisfisfisbenim doktorum beşbuçuk aylıkken detaylı uktrason yapıcaz demişti bunun çeşididemi var yoksa kızmı bilmiyo neyse 4.düzey ultrasonun fiyatı 192 ytlmiş:1shok:çok fazla gledi bana sizler i fiyat konusunda bilgisi varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…