2009 Şubat Anneleri

demircool doğumgünün kutlu olsun. boşver eşinin hatırlamamasını. malesef erkekler bizim kadar detay düşünemiyorlar. bence unut gitsin. uzarsa ikinizde üzülürsünüz. bu seferlik affet annesi bebeğinin hatrına.

İYİ SABAHLAR herkese kimsecikler yok ama :):) birazdan işe gideceğim sizlere bir bakayım dedim bende bugünlerde herşeyi kafamatakıp sinir yapıyorum benim bebiş sinili huysuz olucak bu gidişle:ecrin_bebek: buarada dün akşam medicalparkı aradım detaylı ultrason için telefondaki kız 4cü düzeymi yoksa 2ci düzeymi diye sordu birşey anlamadım fisfisfisbenim doktorum beşbuçuk aylıkken detaylı uktrason yapıcaz demişti bunun çeşididemi var yoksa kızmı bilmiyo neyse 4.düzey ultrasonun fiyatı 192 ytlmiş:1shok:çok fazla gledi bana sizler i fiyat konusunda bilgisi varmı

canım 4. düzey dediği 4 boyutlu ultrason...hani bebeğin resim gibi çıktığı görüntüler var ya o...bizim normal yaptırdığımız ultrasonlar 2 boyutlu...sanırım 2 boyutlu ultrasonla da detaylı çekim yapılabiliyor...doktoruna bir danış istersen o söyler...mehtap hanım mıydı senin de doktorun? ben yarına randevu aldım mehtap hanımdan...bak ne yapıyo benim bebiş içerde bir görelim...

affedip effetmemek degil de neden hatırlatmadın diyo bana.bende dedim hatırlatmammı lazım dedim.evet unuttum dedi.gece de agladı senağlama

iyi sabahlar herkese kimsecikler yok ama :):) birazdan işe gideceğim sizlere bir bakayım dedim bende bugünlerde herşeyi kafamatakıp sinir yapıyorum benim bebiş sinili huysuz olucak bu gidişle:ecrin_bebek: Buarada dün akşam medicalparkı aradım detaylı ultrason için telefondaki kız 4cü düzeymi yoksa 2ci düzeymi diye sordu birşey anlamadım fisfisfisbenim doktorum beşbuçuk aylıkken detaylı uktrason yapıcaz demişti bunun çeşididemi var yoksa kızmı bilmiyo neyse 4.düzey ultrasonun fiyatı 192 ytlmiş:1shok:çok fazla gledi bana sizler i fiyat konusunda bilgisi varmı

canim benim doktorumda istedi ayrintili ultrason sanirim kağida 2 li bişiler yazdi yazilari tam okunmadiği için sordum 70 dediler ben hatira kalmasi açisindan 4 boyutlu ultrason yaptirmak istiyorum onu sordum 170 civarinda bişey söylediler bana ben de fiyat araştirmak istiyorum soran arkadaşlar yazarsa iyi olur

Herkese selam, bende uzun zamandır yazılarınızı okuyorum.Fakat bir türlü yazma fırsatım olmadı. Bende şubat annesi olacağım.Şu anda 19+3 hamileyim ve benimde bir oğlum olacak.
Bu arada detaylı ultrasonumu bugün yaptırdım çooook şükür herşey normal çıktı. Ben Özel Avcılar Hospital de yaptırdım Normal fiyatı 75 ytl ama ben ssk lı olduğum için 22,50 ytl ödedim. 4 boyutlu ultrasonu sordum orada yokmuş. Bende 6 aydan sonra 4 boyutlu ultrasonu çektirmek istiyorum.Çünkü biraz bebeğim büyüsün de öyle çektireyiim diyorum.

ya evet kızlar dr um izmirden ege üniv. bi profesörün kartını verdi özeline gidicekmişiz..
150 diye biliyorum dedi dr um fiyatını.. çok pahalı değilmi ya?? benim sağlık güvencem yok hastanede falan yapılmıyomu bu?
özlemcim senin sağlık karnen var sanırım onun için mi 70 dediler sana?? normal sağlık güvencesi olmayanlar için ne kadar acaba bilgisi olan varmı:?

günaydın kızlar, dün takvim gazetesinde gebelikte aspirin kullanımının erkek bebekler üzerinde ilerde cinselliği etkilemesi falan yazıyo tavsiye edilmiyormuş.bende ferrum fort ve corasprin kullanıyorum.benim gibi aspirin kullanan varmı aramızda telaşlandım bi kaç yazı okudum telaşlandım :uhm:

yok canım aynı hapı bende kullanıyorum o normal aspirin değil bebek için o, bebeğin gelişimi için.. ben 2 aydan fazla süredir kullanıyorum..

Bazı arkadaşların ne güzel doktorlarında 3-4 boyutlu ultrason var keşke bizimkilerde de olsa İst Anadolu yakasında varmı böyle ssk anlaşmalı bir hastaneye giden

ya evet kızlar dr um izmirden ege üniv. bi profesörün kartını verdi özeline gidicekmişiz..
150 diye biliyorum dedi dr um fiyatını.. çok pahalı değilmi ya?? benim sağlık güvencem yok hastanede falan yapılmıyomu bu?
özlemcim senin sağlık karnen var sanırım onun için mi 70 dediler sana?? normal sağlık güvencesi olmayanlar için ne kadar acaba bilgisi olan varmı:?

Evet canım gerçekten çok pahalı sağlık güvencesi olmayan için ben ssk lı olduğum için gene fiyatlar daha makul oluyor

yok canım aynı hapı bende kullanıyorum o normal aspirin değil bebek için o, bebeğin gelişimi için.. ben 2 aydan fazla süredir kullanıyorum..[/QUOTE

bende iki aydır kullanıyorum o yazıyı okuyunca şok oldum bebek aspirini coraspin ama pek tavsiye edilmediğini duyunca tereddüt ettim canım,korkuyorum bişey olucak diye, bebeğin gelişimi üzerinde etkisinin tam araştırılmadığı falanda yazıyodu neyse canım içimi rahatlattın tek ben değilmişim kullananÇok üzgünüm çoook

evet ya çevremdeki hiç bir hamiş ayrıntılıya girmedi ee madem böyle bişey vardı dr niye 4 lü test yaptırdı bana 100 lirada ona verdik? dünde bebek görmeye gittim 3 günlük erkek bebek kaçsaat hiç uyanmadı kucağımdaydı hep 3 buçuk kilo ama minnacık şaşırdım 3 buçuk kilo böyle oluyosa...

kızlar ben 10 gün önce kontroldeydim 3lü test için ölçümleri yaptı doktorum 4 boyutluda bakıyoruz gittiğimizde elini parmaklarını vücudunun her yerini tek tek yakınlaştırıp gösterdi hatta böbrekleri falan iyi dedi görebiliyo musun falan diye sordu ama heycandan görüyorum dedim görmedim ki:roflol:4 boyutlu dediğimiz renkli dimi yanlış olmasın

Herkese selam, bende uzun zamandır yazılarınızı okuyorum.Fakat bir türlü yazma fırsatım olmadı. Bende şubat annesi olacağım.Şu anda 19+3 hamileyim ve benimde bir oğlum olacak.
Bu arada detaylı ultrasonumu bugün yaptırdım çooook şükür herşey normal çıktı. Ben Özel Avcılar Hospital de yaptırdım Normal fiyatı 75 ytl ama ben ssk lı olduğum için 22,50 ytl ödedim. 4 boyutlu ultrasonu sordum orada yokmuş. Bende 6 aydan sonra 4 boyutlu ultrasonu çektirmek istiyorum.Çünkü biraz bebeğim büyüsün de öyle çektireyiim diyorum.

Canim ben çok merak ediyorum ayrıntılı ultrasonda nelere bakıyorlar nekadar zaman sürüyo bebeğimi rahatça görebilecekmiyim sen baya uyguna yaptırmışın ne güzel herşey normal çıkmış Allahım inş. bizim yavrularımızda da herşey normal çıkar

kızlar ben 10 gün önce kontroldeydim 3lü test için ölçümleri yaptı doktorum 4 boyutluda bakıyoruz gittiğimizde elini parmaklarını vücudunun her yerini tek tek yakınlaştırıp gösterdi hatta böbrekleri falan iyi dedi görebiliyo musun falan diye sordu ama heycandan görüyorum dedim görmedim ki:roflol:4 boyutlu dediğimiz renkli dimi yanlış olmasın
canım sen ne kadara muayne oluyosun abdurrahman bey de :uhm: merak ettim

ben yaşam hastanesine gittigim için ssk karşılıyor 10 ytl fark ödüyoruz bende ayda 1 gidiyorum bu defa gittiğimizde doğum ücretlerini öğrenecez bakalım

4 boyutlu ultrosonu var mı doktorunun ya bende merak ediyodum yaşamda doğum ücretlerini devlet hastanesinde iyi anestezi uzmanı yokmuş epidüral için yaşamda uygulanıyo epidüralli normal doğumuda öğrenirsen sevinirim. doktorum devlet hastanesinde çalışıyo ama yaşam da istersek orayada gelebilceğini söyledi

X