2009 Şubat Anneleri

cok kötü olmus cnm ya dügünde kavga etmeleri ,benim dügünüm olmadi belki sonra yaparim belkide hic yapmam bilmiyorum
halamda bana cok güzel bi gelinlik getirmisti ,bebek kiyafetleri .... cok emegi var üstümde hakkini nasil öderim bilmiyorum,5 yil önce onda kalmistim bir yil okadar cok para ödemisti de beni özel kursa göndermisti , herseyimle cok iyi ilgilenen bi insan ,kendi kizlarina yapmadigi seyleri bana yapmisti
böyle bi anlasmazlik beni gercekten üzdü
keske hic yasanmasaydi bütün bunlar :CüvCüv:

kızlaaarr bugün çok kötüyümm, bütün gece karnıma ağrılar girdi, sağa sola bile dönemedim, şimdide öylece uzanıyordum yeni kalktım, ağrıdan adım bile atamıyorum, biraz daha bekleyip olmazsa acile gidecemmmsenağlamasenağlamasenağlama

canım ya tamam olmuş yaşanmış olay artık o.sen kafana takmamaya çalış bebeğin var bak.onlarda bir zaman sonra barışırlar heralde.sen halanı ara ve üzüldügünü bildir bencea.s.

senağlama senağlama neden ki aybuke naptın bişeymi yaptın yoksa.bolbol dinlen sen sonra gecmezse doktora git.bebeğede iyi bakkaydirigubbakcemile5

ya bebeğimin iyi olduğuna eminim, çünkü kıpırdıyor, ağrı sağ tarafta, ağrı kramp şeklinde değil, sadece, hani çok tuvalete gitme ihitiyacınız olur da, kendinizi sıkmak zorunda kalırsınız, o zaman ağrı girer ya karnınıza, işte öyle bir ağrı,,

yaptığım hiç bişey de yok, dün gece yatana kadar da hiçbirşeyim yoktu, gece farkettim, wc ye kalktım, ağrıdan eğilemedim bile, acı çeke çeke tuvaletimi yaptım, sonra sağa sola dönemedim, sabah erkenden kaktım yürüyemedim bile, tekrar yattım, şimdi kalktım,

ne oldu acaba yaaaa, üşüttüm mü, yoksa idrar yollarında mı problem var, anlamadım...

Ben de dün akşamdan beri kötüyüm yattığım yerden dönemiyordum ağrıdan bir de miğde bulantısı eklendi hep çıkardım eşim hastaneye gidelim hemen dedi istemedim gitmek bu ağrılar normal diye düşünüyorum
Biraz da dinlenmemek ağrıyı arttırıyor kesinlikle

ay özlem sen de mii:1shok:, of yaaa neden bu ağrııı,klava: eşimde gidelim diyor ben biraz daha bekleyelim diyorum:roflol::roflol:

aybukecim
cnm yaa okadar kötüysen esinle acile gidin ,yürürken agriyorsa ambulans cagirin sakin otobüslerde sürünme
insalllah yoktur bisey ama nolur olmaz gidin ihmale gelmez
cok gecmis olsun cnm insallah yoktur bisey a.s.

sanada gecmis olsun cnm
bende dün cok üzüldüm ondan olsa gerek bugün dogum sancisi gibi dk da bir iki defa agri geldi duramicak sekle geldim
gittim biraz uzandim gecti

hayla agri devam ederse gidin doktora kizlar a.s.

ay özlem sen de mii:1shok:, of yaaa neden bu ağrııı,klava: eşimde gidelim diyor ben biraz daha bekleyelim diyorum:roflol::roflol:

zaten hafta içi gidicem doktoruma ağrım sabah normale döndü de miğde bulantım hala devam ediyor bide miğde yanması var tabi Bugün de görümceme gidicez uzak 1 saatlik yol bakalım nasıl olcaksenağlama

sanada gecmis olsun cnm
bende dün cok üzüldüm ondan olsa gerek bugün dogum sancisi gibi dk da bir iki defa agri geldi duramicak sekle geldim
gittim biraz uzandim gecti

hayla agri devam ederse gidin doktora kizlar a.s.

teşekkür ederim cimcimecim sende dikkat et hiç stres yapmamak takmamak lazım ama elde mi bazen gamsız olmayı çok istiyorum valla

aybukecim
cnm yaa okadar kötüysen esinle acile gidin ,yürürken agriyorsa ambulans cagirin sakin otobüslerde sürünme
insalllah yoktur bisey ama nolur olmaz gidin ihmale gelmez
cok gecmis olsun cnm insallah yoktur bisey a.s.

sağol canım da türkiye de anca kalp krizinde , beyin kanamasında ya da trafik kazalarında ambulans geliyor, diğer hastaları takmıyorlar, ben zaten hastanenin dibinde oturuyorum, o konuda sıkıntım yok ama bişey soracam sanki az önce bebeğim kaydı gibi oldu, bunu ilk kez hissediyorum, acaba bu sebeple mi ağrı hissediyorum ki ben...

anladim cnm sanslisin hemen hastanenin yaninda oturdugun icin
bende öyle bi sorun olmamisti oglum büyüdügünde özellikle cok siddettli tekmeler atardi agri yapmazdi
ama herkezde farklidir cnm
sen genede doktoruna sor emin olursun

kizlar ben cikiyorum cok yorgunum kafadan
kendinize ve bebislerinize iyi bakin bye bye

canım idrar yolları gibi anlattıkların bence bi doktora uğra

sağol canım ben de idrar yollarından şüphelendim, bakalım ben çıktım, biraz daha uzanayım, bugün temizlik günümdü, o iş te yattı, neyse inşallah geçer...

slm kızlar aybüke ve özlemcim geçmiş olsun öncelikle.. sanırım hepimiz yaşıyoruz bunları 2 gün önce bende aynıydım sizin gibi şimdi geçti yatakta dönerken bile wc ye giderken bile sancı giriyodu karnıma dinlenmek lazım..
cimcimecim ben gayet iyi anlıyorum seni..ama takma kafana neticede halanlar haklı dahi olsa sana şu an bakan, eşin, çocuğunun babası var..o dünşünmüyormudur bunları.. üzme kendini.. bebeğin senden 10 kat fazla hissediyor bunları hele bide tam gelişme haftalarındayız kimse takmasın hiçbir şeyi..
benim yarın doğum günüm her yıl eşimle önce yemeğe gideriz sonra aramızda kutlarız..
kayınvalidem aradı sabah ve yarın geleceklerini söyledi.. sinir oldum eşimde gelmeyin diyemedi doğal olarak..
ama oda kızdı, çünkü biliyolar doğum günüm olduğunu..
dr a gidicektim yarın gitmicem,yemeğede gtmicez, kutlamicazda bir kaç gün ertelicem hepsini..
çünkü bi yere gidicez dedikmi bizden önce iner arabaya kötükedihüso..sormaz nereye gidicektiniz diye..
eşimde onlar gidince kutlarız bebeğimizi görmeye gideriz dedi..
ben nezleyim zaten kaç gündür işlerimi zor yapıyom, eşimde hasta,şimdi onlar gelicek kalk hizmet et offffff offffff...ya benim annem hayatta gelmez senede 2-3 defa anca gelir oda 50 kere çağırınca, genelde haftada bir biz gidiyoz kalıyoz eşim çok seviyo annemi..karışmaz hiç bişeyimize.. eşim annesinde kalmaktan nefret ediyo benimkine gidincede kalmak için gitmesek bile kalıyo çünkü rahat ediyo.. onunkilere gidince kavga edip geri dönüyoz..klava:
ammaaann ne yapayım bıktım artık suratımı astımmı bi gece anca kalırlar..-tatlicadiarzu-

zaten hafta içi gidicem doktoruma ağrım sabah normale döndü de miğde bulantım hala devam ediyor bide miğde yanması var tabi Bugün de görümceme gidicez uzak 1 saatlik yol bakalım nasıl olcaksenağlama

özlemcim kendini iyi hissetmiyosan çıkma yola mide bulantısını en iyi ben bilirim yarım saatlik yolda 3 tane petrolde durdurdum eşimi dinlen iyi olunca gidersiniz zaten..

kendimi hic bukadar kötü hissetmemistim dünden beri gözyaslarim durmuyor senağlama senağlama senağlama aglamaktan gözlerim yüzüm kipkirmizi oldu yaa senağlama

kendimi hic bukadar kötü hissetmemistim dünden beri gözyaslarim durmuyor senağlama senağlama senağlama aglamaktan gözlerim yüzüm kipkirmizi oldu yaa senağlama

ağlama canım hem sen bana demiyomuydun ağlama diye şimdide ben sana kızarım bakklava:
neticede ömrünü artık eşinle geçireceksin, sevinçleride sıkıntılarıda,üzüntüleride birlikte yaşıyorsunuz, ortalık karıştı halan halan gitti yine birlikte aldınız eşinle..
aile evlendikten sonra bir gün yanındaysa ertesi gün yoklar ama eşin yanında..
2. bebeğin yoldayken eşini bırakıpta aile peşine düşemeyeceğine göre takma kafana.. halanda bile bile yine konuşmasaymış..oda haketmiş yani.. biz kadınlar anlıyoruz birbirimizi ama erkeklere yanlış geliyo bu tarz konuşmalar..
eşin sanki size bakamıyomuş gibi, seni haketmiyomuş ve onlara muhtaçmış gibi hissetmiştir ben olsam bende öyle hissederdim kendimi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…