2009 Şubat Anneleri

kızlar nerdesinizzzz, kendi kendime konuşuyorum vallahi, kendimi deli hissettimmÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook şimdi sizi cezalandırıyorum:mymeka: yazdıklarıma tek tek cevap yazın bakıyım:enbuyukkk:

tamam geldik canım küsmeee hemen...
ben biraz uzanmıştım. benim bebişim göstermiyor canım benim haftam sizlerden daha ileri halbuki bende cok merak ediyorum bakalım bu ay sonu kontrole cikolata falan yiyip gideceğim oynar belki hep arkası dönük oluyor cok nazlıyız kız galiba içime öyle doğuyor .saglıklı olsunda önemli değil zaten merak işte o kadar...

dilara sende izmirdeymişsin hangi dr a gidiyorsun hastene araştırması filan yaptın mı ben hastane konusunda cok kararsızım özel mi devlet mi diye herkes baska birşey söylüyor valla kafam karışık bu konuda

Kızlar herkese merhaba ....umarım herkes iyidir,ya ben çok giremiyorum siteye öyle sohbetler açıyosunuzki kaldığım sayfaya bi bakıyom 10 sayfa ilerlemiş oluyo ayol yetişemiyorum sizlere evde olanlar tabi daha sık konuşuyosunuz:KK43: neyse ne kadar yetişebilsek...ya bu arada benim oğluşum dün vallaha balık gibi iki kez kaydı önce değil dedim ama ikinci olunca kesin bebiş dedim gerçi gün içinde yoğun hareket hissi olmuyo sizlerde nasıl?

merhaba esencen
ne güzel sende cinsiyetini öğrenenlerdensin.ben de ilk defa bu hafta işte bu bebeğim dediğim birkaç hareket hissettim ama öyle düzenli olmuyor zamanı da belli değil sanırım biraz daha sabretmemiz gerek kıpır kıpır günlere az kaldı sayılır

tamam geldik canım küsmeee hemen...
ben biraz uzanmıştım. benim bebişim göstermiyor canım benim haftam sizlerden daha ileri halbuki bende cok merak ediyorum bakalım bu ay sonu kontrole cikolata falan yiyip gideceğim oynar belki hep arkası dönük oluyor cok nazlıyız kız galiba içime öyle doğuyor .saglıklı olsunda önemli değil zaten merak işte o kadar...

:roflol::roflol: ya nasıl duruyosunuz cinsiyetlerini ögrenmeden allahım yaa :sm_confused: ben 16 haftalıkkene ögrendim doktor cihazı karnıma koyar koymaz kızın yüzü belirdi.o kadarmı net olur allahım.hiç böyle olacagını tahmin etmiyordum.ve tabi yüzü cevrili olunca haliyle cinsiyetide hemen göründü kızımın.:1shok::1shok: bende şok oldum tabii.inşallah ögrenirsiniz kızlar ya üzülüyorum hee size senağlama

canım bazen ben de hissedemiyorum ama hiç korkmuyorum, birşey olmaz inşallah içini ferah tut, dooktorun ne güzel anlatmış yaaa, kıskandım vallahi, keşke benimki de ilgilense bu kadar, bu doopler denilen şey ne?niçin yaptırıyorsun?

umarım iyidir aybükecim doopleer denilen şey bebeği besleyen kordondaki kan akış hızını ölçüyormuş bebeğin gelişimiyle ilgili normal ultrasondan daha ayrıntılı ve renkliymiş benim de bildiğim şimdilik bu bebeğin cinsiyetini de orda daha net görebiliyorlarmış galiba bende bebeğimin kız mı erkek mi olduğunu henüz öğrenemedim inşallah orda öğrenirim :uhm:

dilara sende izmirdeymişsin hangi dr a gidiyorsun hastene araştırması filan yaptın mı ben hastane konusunda cok kararsızım özel mi devlet mi diye herkes baska birşey söylüyor valla kafam karışık bu konuda

canım ben levent molva ya gidiyorum özeline ama kendisi alsancak devlet hastanesindede görevli benim sağlık sigortam olmadığından özelinde bakıyor bana hastane konusun gelince daha doktorumla konuşmadım ama imkanın varsa dokuz eylül ü çok meteden var levent beyin dokuz eylülle bi bağlantısı olmadığından onun çalıştığı hastanelerden birine bakıcaz artık....sen kime gidiyorsun hastane araştırdın mı?

kızlar merhaba nasılsınız?
Ben albümüme resim eklemeye çalıştım bikaç ekledim şimdi kabul etmiyo resim eklemeyi hata veriyo neden olabilir sizce

dilaracım bende dr halit vidinliye gidiyorum buca ssk da görevli.hastane araştırıyorum ama henüz karar vermiş değilim buca ssk da dogumhaneye girme fırsatım oldu temiz ve düzenliydi tanıdığım hemşire ve arkadaşlardan da orası hakkında olumlu duyumlar aldım özel hastane konusu ise cok karısık herkes baska bır hastane adı verıyor valla daha dr a da soramadım özelde nereye baglı calısıyor dıye daha vakıt var nasılsa konusuruz bu konuyu yıne

dilara dooplere doktorun mu istedi, sen mi? benim doktordan ses seda yok, acaba bize ne zaman yapılacak?

slm kızlar herkeze iyi akşamlar..
bugün giremedim pek kocişim geldi gece hasta krip olmuş boğazı şişmiş titredi bütün gece :KK43:
sabahta acile gittik iğne falan vurdu doktor :KK43: iğneyi görünce bende kaçacak delik aradım çok korkuyorum ya..
bu arada benim bebiş hiç hareket etmedi bugün :KK43:
dünde o kadar hareketliydiki işimi zor bitirdim..
AYBÜKE canım okudum yazdıklarını çok güldüm :))
sanırım dilarada öğrenememişti bebişin cinsiyetini 4 kişi olduk sanırım bekleyen :))
p.tesi gidicem kontrole annesine inşallah en güzel doğum günü hediyesini verir bebeğim..

dilara dooplere doktorun mu istedi, sen mi? benim doktordan ses seda yok, acaba bize ne zaman yapılacak?

doktorum istedi canım üçlü tarama ve doopleer en iyi 16-18. haftalarda sonuç veriyormuş işte bu ayın 11 de gidip üçlü için kan verdim 25 inede doopleer için randevu almamı söyledi özel bir laboratuardan bana sırası geldiğinde herşeyi doktorum söylüyor bende benim doktorum ilgisiz herhalde değiştirsemmi diye düşünüyordum bu doktorla devam edeyim bari ama senin imkanın varsa başka bir doktorla da görüşmeni tavsiye ederim içini rahatlatman için.....:teselli:

slm kızlar herkeze iyi akşamlar..
bugün giremedim pek kocişim geldi gece hasta krip olmuş boğazı şişmiş titredi bütün gece :KK43:
sabahta acile gittik iğne falan vurdu doktor :KK43: iğneyi görünce bende kaçacak delik aradım çok korkuyorum ya..
bu arada benim bebiş hiç hareket etmedi bugün :KK43:
dünde o kadar hareketliydiki işimi zor bitirdim..
AYBÜKE canım okudum yazdıklarını çok güldüm :))
sanırım dilarada öğrenememişti bebişin cinsiyetini 4 kişi olduk sanırım bekleyen :))
p.tesi gidicem kontrole annesine inşallah en güzel doğum günü hediyesini verir bebeğim..

inşallah güzel haberlerle dönersin arkadaşım ..... süprizzzzz

inşallah canım ben öğrenirsem kalanlarda öğrenir herhalde :)) 19 haftalık olacak bebişim gittiğimizde..

ya desene 4 günüm kaldı, 18. haftamı bitirmeden araştırsam mı ki bunu, başka dooplere giren var mı aranızda, bebişim dikkat et, sana da bulaşmasın, eşin nasıl olsa atlatır ,ama sana geçerse işin zor, ilaç falan da alamazsın, aman deyim, bir süre ayır odaları eşinle, o da anlayış gösterir sana,,,

kizlar halam dün geldi bugün gtti cok kötü gecti bugün artik esim duramadi ve disari cikti
sebebse halam ve kuzenim gelecegimiz hakkinda bize yardimci olmalari ,bildiklerini paylasmalari

niyetleri iyiydi ben onlari anladim ama esim anlamadi ve tatsizlik yasandi
esim evden gidince onlarda yarin yerine bugün gitmeye karar verdiler :KK43:(( kendimi tutaamadim devamli agladim mahcup oldum esimle anlasamiyorlar halam bir daha gelmem dedi :KK43:((
cok üzüldüm onlar gidince esimi daha cok merak etmeye basladim hic böyle disari cikma aliskanligi yoktur habersiz bir yere gitmez ,birde sinirle cikti yanina ev anahtarindan baska hic birsey almamisti
üc saat gecti benim sinirlerim iyice bossaldi disarsi asiri soguk ,esimin gidebilcegi bir arkadasi yok burda ,yanina parasinida almamisti
neyse oglumu giydirdim hemen disari ciktik baktim esim geliyordu
moralleri bozuldugu icin is yerine gitmis is yeri hemen yakinda
bugün calismadigi halde gidip orda calismis ,neyse eve geldi ,morallerim asiri bozuktu o sinirle bi hata yapcak diye
esimle benim aramda kesinlikle hic bir sorun yok ama bugünki olay ikimizide gercekten cok yipratti
.............

bir yandan sevdigim esim bir yandan cok sevdigim halam ,ikisinin arasinda üzülen gene ben oluyorum :KK43:((

kizlar halam dün geldi bugün gtti cok kötü gecti bugün artik esim duramadi ve disari cikti
sebebse halam ve kuzenim gelecegimiz hakkinda bize yardimci olmalari ,bildiklerini paylasmalari

niyetleri iyiydi ben onlari anladim ama esim anlamadi ve tatsizlik yasandi
esim evden gidince onlarda yarin yerine bugün gitmeye karar verdiler :KK43:(( kendimi tutaamadim devamli agladim mahcup oldum esimle anlasamiyorlar halam bir daha gelmem dedi :KK43:((
cok üzüldüm onlar gidince esimi daha cok merak etmeye basladim hic böyle disari cikma aliskanligi yoktur habersiz bir yere gitmez ,birde sinirle cikti yanina ev anahtarindan baska hic birsey almamisti
üc saat gecti benim sinirlerim iyice bossaldi disarsi asiri soguk ,esimin gidebilcegi bir arkadasi yok burda ,yanina parasinida almamisti
neyse oglumu giydirdim hemen disari ciktik baktim esim geliyordu
moralleri bozuldugu icin is yerine gitmis is yeri hemen yakinda
bugün calismadigi halde gidip orda calismis ,neyse eve geldi ,morallerim asiri bozuktu o sinirle bi hata yapcak diye
esimle benim aramda kesinlikle hic bir sorun yok ama bugünki olay ikimizide gercekten cok yipratti
.............

bir yandan sevdigim esim bir yandan cok sevdigim halam ,ikisinin arasinda üzülen gene ben oluyorum :KK43:((

sıkma cimcimecim kendinii merak etme araları düzelir bugünüde unuturlar sen üzüldüğünle kalırsın ayrıca görüşmemelerinide çok takma bir araya gelip atışacaklarına görüşmemeleri daha iyi bence...benimde kardeşim ve eniştemle kayınvalidemler düğün günümde kavga ettiler şimdi görüşmüyorlar bana o günü zehir ettikleriyle kaldılar herkes hayatından memnun bense o günü hüsranla hatırlıyorum ve düğün videomu seyretmiyorum sadece 1 kere seyrettim o da ağlayarak baktım olmucak cd yi kaldırdım o gününde lafını etmiyorum.....:1no2:

sorun neydi cimcime o kadar büyüttülecek?

cnm ilk defa olan bisey degil ilk hamileligimde halam ve kuzenim bebegi aldirirsiniz sende okula devam edersin demisti ,aldirmadik esim ordan beri onlara karsi soguk ,sonra iste telefonlastigimizda devamli meslek okulu yapsin , daha iyi bir is bulmak icin devamli ciksin devamli sorsun .... hic olmadi canadaya falan gidin orda cok is imkanlari var yada bizim oldugumuz sehre gelin......... diye konustular bir degil iki degil üc degil ...
burda hersey icin meslek okulu yapmis olman gerek esim zamaninda bu okulu yapmadi simdi normal bi isi var ,onlar bizimde kötülügümüzü istemiyor devamli akil veriyorlar ama esime bunlar ters geliyor ,halamlarla daha önce bebek konusu acildigindan beri esim hic onlara karsi yakin olamadi ,bende onlara dedim keske siz onla hic konusmasaydiniz benle konussaydiniz ben ona farkli bi zamanda sizin söylediklerinizi kendi fikrimmis gibi söylerdim
oldu bitti esim dün geldigimde oda cok üzgündü,cok zor aglayan bi insan gitmis is yerinde kendini tutamayip aglamis :KK43:( ben ona halamlar gelmeden önce demistim aman alttan al ok de gec diye
esimde hic saygizizlik yapmadi ama yillar öncesinden basliyan seylerden dolayi artik cok doldu ve evden cikti ,evde kalsaydim ters bisey söylerdim kaplerini kirardim dedi bana

bugünde kalktim rahmimde bi agri vardi baktim bir dk gecti sonra gene bi agri geldi esim hemen dinlenmemi söyledi dinlendim simdi daha iyiyim ama esimle ben bu olayi daha hayla üstümüzden atlatamadik cnm

X