2009 Şubat Anneleri

özlemcim kendini iyi hissetmiyosan çıkma yola mide bulantısını en iyi ben bilirim yarım saatlik yolda 3 tane petrolde durdurdum eşimi dinlen iyi olunca gidersiniz zaten..

saol canm kendimi iii hissedersem bakalım gidicem yoksa gitmem evlendiğimizden beri ilk defa görümcem yemeğe çağırmış gitmek istiyorum aslında (kendileri herzaman gelirler de):roflol:

haklisin cnm :1hug:
hic bir sekilde kimseye muhtac degiliz ,para SIKINTISI cektigimiz acil durumlarda esimin babasi bize hemen istedigimiz parayi bize verir
simdi daha iyi hissediyorum kendimi saol :1hug: a.s.

ohh sevindim daha yaşımız başımız kaç bizim şimdiden 10 yıl yaşlandık valla bu dertlerden sıkıntılardan..
hele şu bebeğimi bi alayım allahın izniyle kucağıma o zaman görecekler gerçek yüzümü..
şimdi karnımdaki için kendimi yıpratmak istemiyorum..

haklisin cnm :1hug:
hic bir sekilde kimseye muhtac degiliz ,para SIKINTISI cektigimiz acil durumlarda esimin babasi bize hemen istedigimiz parayi bize verir
simdi daha iyi hissediyorum kendimi saol :1hug: a.s.

cimcimecim, aglamak yakışmaz sana.. halanı arayıp tatlı tatlı konuşuşsan, durumu anlatıp gönlünü almaya çalışsan biraz? üzerinde çok hakkı olduğunu bildiğini bu durumun seni çok üzdüğünü anlatsan? öte yandan eşinin de yanında olduğunu farkettir bence de, bebisime katılıyorum ben de ağrına gittmiştir adamın işine karışmaları.
yüzüm gözüm kıpkırmızı diyorsun, bi de karnındaki yavruyu düşün.. o ne hale gelmiştir, git bir yüzünü yıka, çikolata ye, güzel şeyler düşün.
bir sonraki mesajında seni daha iyi görmek dileğim
.:teselli:

özlemim ve aybuke, geçmiş olsun, umarım ciddi birşey değildir.. aybuke, idrar yolları enfeksiyonundan şüpheleniyorsan bence hemen yarın git doktora, bildiğim kadarıyla önemsiyorlar çünkü..hafif birşeyse de için rahatlamış olur.
bebisim, davetsiz misafirlerine üzüldüm ama eşinin senin tarafında olması çok güzelbebeğinin güzel haberleriyle çifte kutlama yapacaksınız bak gör.. hihoyyyt

Doğaevi sağol canim amiinnn inşallah gösteriri bebeğim sen nasilsin bu arada? Bebişin nasil hissettiriyomu kendini..
çikiyorum şimdi alişveriş yapicaz malum misafir gelecek yarin (

kolay gelsin canım.. ben iyiyim, seyirme gibi birşeyler hissediyorum artık, dayanamadım geçen gün doktoru aradım, "dur daha 5. aya bir gel" dedi, bekliyorum bakalım.. aman sağlıklı olsun da bebiş, beklerim ben..

saol cnm :CüvCüv:
cnm benim halamla aram hayla cok iyi , esimin evden neden gittigini ,benim onlari anladigimi fakat esimin anlamadigini söyledim,bana karsi esim hakkinda hic bir kötü bir sey söylemediler ,onlarda keske bukadar is konusunu konusmasaydik dediler onlarda biliyorlar bu olayin neyden kaynaklandigin.
ben cok iyim cnm bir kac saat uyudum kendime geldim :1hug:
bundan sonra daha dikkatli olcam bebisim üzülmesin,etkilenmesin kaydirigubbakcemile5

ben eşime bu bilgiyi söylediğimde bana dedi ki, senin annen, benim annem, nenelerimiz biliyor muydu bu bilgiyi, sola yatarak mı doğurdular bizi dedi, dumur oldummm

hosgeldin cnm aramiza
insallah cok güzel bi hamilelik geciririz hepimiz a.s.

canım yeni nesil diliyle dumur olmak, kal gelmek gibi bişey,

dumur olmak argo bir deyime giriyor,şaşırmak, afallamak, tepkisiz kalakalmak anlamlarına geliyor.

dumur olmak deyimini argo da olsa kullanmayı seviyorum ben, bence cuk oturuyor.

cuk oturmak, ta yani tam taş gediğine yerleşiyor demek...

:1hug: saol canim aydinlattigin icin a.s.

Valla 2 dr değiştirdim 2 side ilk başta bu bilgi için uyardi beni..
Ve öğrendiğim günden beri uygulamaya çalişiyorum..

Ve her sağima yattğimda eşim uyariyor beni yine sağina yatiyosun diye.. Dr ne dediyse evde keşim uygulatiyor bana..

benim bebiş bugün kıpır kıpırdı kızlar, onu daha önce hiç böyle görmedim, acaba o da mı acı çekiyor kiii, ya da benim çektiğim acıyı hissetti, bana moral olsun diye kıpır kıpırdı, anlamadım, inşallah yerinde rahattır benim minik meleğim..

kızlar nasılsınız ben biraz üzgünüm.eşim yarın sabah saat 8 de ameliyete giriyor dualarınızı eksik etmeyin olurmu canlarımm.ben çok üzülüyorum.allahım yardımcımız olsun bize ve herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…