2009 Şubat Anneleri

günaydın arkadaşlar bugün doğum günüm ve ilk dün gece 12 den sonra bebiş kutladı epey bi oynadı ilk kez bende eşimde hissettik. çok güzel bi duyguymuşş

mutlu yıllar canım hihoyyyt hihoyyyt inşallah seneye kucağındayken atacağı tekmelerle kutlarsına.s.

slm canlarım nasılsınız bakeyim.ben şimdi kalktım anca.eşim gittikten sonra uyuyorum gene.ama uykuyla uyumaz arasındayken sürekli oynadı benim bebeğim.hem uyudum hem hissetttim nasıl tatlılar ya.elif dogum günün kutlu olsun.inşallah herkes bebişini en kısa zamanda hisseder

günaydın arkadaşlar bugün doğum günüm ve ilk dün gece 12 den sonra bebiş kutladı epey bi oynadı ilk kez bende eşimde hissettik. çok güzel bi duyguymuşş

doğum günün kutlu olsun canım Allah bebeğinle birlikte sana ve ailene sağlıklı, mutlu, huzurlu... ömür nasip etsin bebişinin hediyesi muhteşem darısı benim gibi hareketleri hissedemeyenlere

a.s.herkeze slm kızlar.. nasılsınız bugün? biz azcık uyuyalım dedik bebişle kahvaltımızı yapıp açtık pc yi..

a.sdoğum günün kutlu olsun canım.. seneye bebişinle kutlicaksın bu özel günü..kaydirigubbakcemile5

kızlar gece o kadar sıkıştırdım ki kocamı söylemek zorunda kaldı doğum günü hediyemi.. çok mutlu oldum siparişini vermiş bile 2 gün içinde elimde olacakmış.. artık bebişimin kalp atışlarını,kaymasını,hıçkırıklarını, tekmelerini istediğim zaman duyabilip kaydedebileceğimm çok sevindim ya hiç aklıma gelmezdi böyle bişeyi araştırıp bulacağı..

eliftürk dogum günün kutlu olsun cnm

kizlar yaa benim gene bulanti sorunum var birazda nezleyim zaten öglen oldu daha yeni bisey yemek aklima geldi hemen bi tost yedim keske yemeseydim hemen cikarttim (((
üff yaaa niye üctür yedigimi cikariyorum,simdi icimde gelmiyor yemek yemek
yarin doktoruma gidip söylicem ama oda buna karsi bisey yapabilirmi bilmiyorum yarin aksam üstüde sehir disindan halam gelcek yatiliya bir sürü is beni bekliyor (( insallah islerimi bitirebilirim (

canım benim çok geçmiş olsun bende nezleyim 3 gün oldu hapşıra hapşıra ölüyom
2 hafta önce berbattı bulantılarım 1 gün içinde 9 kere çıkardım suyu dahi.. doktorum ultrasonla bebeğe bakarken bile gittim çıkarmaya çok kötü yaaa.. ama bi bulantı hapı yazdı bana allahıma şükür o günden beri hiç midem bulanmadı.. ve kokusunu bile duyunca çıkardığım şeylerden yemeye başladım.. 4 ay bittiği için dr um bulantıların normal değil 3 aydan sonra geçmesi lazımdı dedi hapı içtikten sonra bişeyim kalmadı ama bi an önce doktoruna danış..

Çok merak ettim şimdi ya neymiş o hediye sırnaşık şey

Canım doğum günün kutlu olsun daha ailen ve kuzunla (ve daha gelecek kusularınla) nice nice doğum günlerine inşallah.

inanilmaz kötü gercekten,evde hepimiz nezleyiz birde yarin misafir gelcek yatiliya , su bulantilar yüzünden yemege icmeye korkar oldum gene ,zorla su iciyorum
bende bi anormallik var zati ilk üc bulanti sorunum hic olmadi 3.ayin son haftasinda basladi ara sira bulantilar klava:
biraz cubuk kreker atistircam gecer umarim yarin sabahta doktorumda randevum var :asigim:
bebisimi görcem :asigim:

kızlar ucuz aslında, çok pahalı bişey değil 70 ytl..demircool merak etme gel kız birlikte dinleyelim bi sen dinlersin bi ben kardeş kardeş :))

kizlar yaa benim takvim niye 4. ayda takili kalmis ..
bizim mi onu 5. aya götürmemiz lazim acaba ????? hicte anlamiyorum kurcalaya kurcalaya yapmistim bu takvimi

canım kraker yediğimde daha fena oluyodum ben.. çıkarmak istediğinde çok zorlanırsın boğazı yanıyo insanın feci şekilde kaç gün geçmedi yanma bende.. inşallah hemen atlatırsın bu durumu..

canım kraker yediğimde daha fena oluyodum ben.. çıkarmak istediğinde çok zorlanırsın boğazı yanıyo insanın feci şekilde kaç gün geçmedi yanma bende.. inşallah hemen atlatırsın bu durumu..

saol cnm iyi oldu bunu söyledigin benimde bogazim yaniyor

kizlar ben kactim evde asiri yapilcak is var malum yarin halam geliyor yatiliya
camlar ,camasirlar ooooooooooooo saymakla bitmez walla artik bebisimle uyusuk uyusuk yapcaz isleri kafamçokkarıştı
bu arada yarin aksam yemegine mercimek corbasi yapiyim diyorum
birde güzel süslü peynirli salata ,pilav
bas yemek olarakta tavuk düsündüm tavugu nasil yapiyim fikri olan varmi ?? firinda yapilisi zormu olur ??
halam hic benim yemeklerimden yemedi istiyorum ki o geldigi zaman güzel bi sofra kurayim
aklinizda baska neler var yemek olarak ,dolma ,sebze yemegi.........???????? arada sirada ben gelir yazarim size

cimcime ben anlamıyom şimdi sen 16+4 haftalık değilmisin? buda 116 gün yapıyo, 3-4 gün sonra 4aylık hamile olcaksın, ee 40 hafta bitimi gebelikte toplam 280 gün yapıyo tam 9 ay 10 gün, benimde şu an 4 buçuğa yakın bak takvime elleme eğer böyleyse 2-3 gün sonra 4. aya atlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…