2009 Şubat Anneleri

banada kiz cikti :dance:
icimden de kiz geciyordu doktorum erkek gibi görünuyor demesine ragmen .ben ayin 11 inde gitcem kontrole ya sen ?? bakalim ne cikcak :içelim:

Cimcime bebeğin doğum tarihi 23 şubat 2009 ise bebeğin erkek çıkıyor canım
nisan84 yanlış bakmış anladığım kadarıyla

nisancım yanlış bakmışsın sanırım
Cimcime bebeğin doğum tarihi 23 şubat 2009 ise bebeğin erkek çıkıyor canım

evet cnm bebisin dogum tarihi 23 subart 2009
olsun erkek oluversin saglikli olsunda
saolun kizlar bi an kizim olcakmis gibi hissettim ya oda güzeldi :içelim: :lepi:

profillerinde doğum tarihleri yazan arkadaşlara baktım yazıyorum
cgdmabky = kız
Lebis = kız
Demircool = kız
Nisan84 = kız
Rainbow = erkek
Dilek83 = erkek
Sevocan3 = kız büyük ihtimalle , ama erkek olasılığıda var
Nurder = kız büyük ihtimalle , ama erkek olasılığıda var
küçükkedicik = kız büyük ihtimalle , ama erkek olasılığıda var
cimcime = yüksek ihtimal erkek

yorumcuda böyle çıkıyor

bana da bakar misiniz kizlar??? benim de son adet tarihim 18 Mayis, dogum tarihim 9 Ocak 1977. ben hala cinsiyetini ogrenemedim, cok merak ediyorum((

ayyy kizlar yaaa hepimiz insallah arka arkaya dogurcaz :))) hergün birimizin dogumu gerceklescek nerdeyse
ne güzel bisey böyle insanin hamile arkadaslarinin olmasi heleki ayni zamanda doguma gitceksek
düsünsenize yaa bi keske hepimiz ayni sehirede olsaydik tapoluca gezerdik artikim göbekleri sisirip :))

bana da bakar misiniz kizlar??? benim de son adet tarihim 18 Mayis, dogum tarihim 9 Ocak 1977. ben hala cinsiyetini ogrenemedim, cok merak ediyorum((

canım bugün 15+3 müsün yoksa 16+0 mı bebğin kesin doğum tarihini söylermisin birde adet döngün düzenlimiydi kaç günde 1 olduğunu biliyormusun

canim adetim duzenli degildi. bugun 15+3'um. ortalama 33 gunde bir yazabilirsin. 40 hafta tam olarak 22 Şubat'ta dolacak (beklenen dogum).

eveeet kesinlikle cok guzel olurdu bi arada olmak:))

Canım senin bebiş kız bence baksana bu kadar gizlediğine göre, Allah hayırlı evlat verir inşallah hepimize, benim oğluşum geliyor 14+1 de gördük, bence erkek olsa kesin belli olurdu çok bariz görünüyor çünkü erkek olduğunda

ayyy süt diyince bile midem kalkıyor..kafamçokkarıştı
yok anam ben ne yesem aynııı zorla yiyorum üstelikde şeker hastasıyım tatlı şekildede sütü tüketemiyorum ..ne kadar sorunluyum değilmi?:CüvCüv:
hayırlısıyla bebekleri kucağımıza alsak da rahatlasak yaaaaaa

Canım benim doğum tarihimde 21.07.1981, sat ım da 23 mayıs bana da bakarmısın

canım inşallah bende rahatça atlatırım...sende inşallah bir daha böyle sıkıntılar yaşamazsın...insan gerçekten daralıyor, korkuyor...bir an önce endişelerim sona erer inşallah..hepimize hayırlı doğumlar diliyorum....

ah şu yatma meselesi..kurtlu muyum neyim...bana göre devamlı yatmak dünyanın en işkence şeyi ama...bunca çabanın ve beklentinin üzerine artık feda olsun oğluşuma....evde yatarak karpuz gibi büyütücem kendimi artık....sağol desteğin için....

canim benim gecmis olsun cok üzüldüm
canim bol bol dinlen üzme kendini nolur ,sen bu sinavida atlatacaksin hepimiz yanindayiz dualarimizla :1hug:

çok sağol cimcimecim...inşallah darda olan tüm anne adayları bir an önce atlatır sıkıntılarını..mübarek günlerde dua, dinlenme filan derken günleri doldurmaya çalışacağız inşallah..doktorum bebeğini bir 2500 gr. yapsak içim rahatlayacak sonrası için diyor...dünkü ölçümde 152 gr. dı...sanki hiç 2500 olmayacakmış gibi geliyor insana...hepimize allah kuvvet versin....

Canım çok geçmiş olsun, ilk 3 aylık dönemde bende kullandım progestan çok yararını gördüm sanada iyi gelicek inşallah, Allah yavrunu sana bağışlasın canım

desteğin için sağol...inşallah 20. haftaya kadar gerçek yerini bulur plesanta...bende rahat bir nefes alırım......ama bu gidişle bana hem sezaryan hem de erken doğum görünüyor...inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri...

İnşallah canım herşey yolunda gider, kötü şeyler getirme aklına bende sezeryan düşünüyorum, benim sat ım 23 mayıs, inşallah aynı gün doğururuz, biraz erken doğursak ta önemli olan sağlıklı bebişlerimiz olması doğurdıktan sonra büyütürüz elbet

canım seninde %90 erkek %10 kız
3-4-5-6 haziran tarihlerinde hamile kaldıysan erkek 7 haziranda hamile kaldıysan eğer kız

çok sağol canım ben eminim 4 haziranda hamile kaldım dr da erkek demişti ama çok erken söyledi diye biz güvenemedik, biraz daha sıkıp 7 sinde kalsaydım keşke kaydirigubbakcemile3

bende isterim:))
son adet tarihimin ilk günü 11 mayıs
doğum tarihim 08/11/1975
bebeğin tahmini doğum günü 15/02/2009 hadi bakın banada güzel anne adayları:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…